گوش به زنگگوش به زنگ

واقعیت افزوده تبدیل به جریان اصلی میشود


پیش از اینکه گوشی های هوشمند 10 سال اخیر وجود داشته باشند، بیشتر مردم پنج ساعت در روز به تلفن همراه خود خیره می ماندند. در سال 2018 روند خم کردن گردن، به خودی خود تغییر خواهد کرد.

واقعیت افزوده تبدیل به جریان اصلی میشود.jpg

واقعیت افزوده تبدیل به جریان اصلی میشود

بازی موبایل Pokémon Go تقاضاهای میلیارد دلاری برای سرگرمی های واقعیت افزوده را رها کرده است و برندهای اصلی متوجه این موضوع هستند. با معرفی عینک واقعیت افزوده با قیمت مناسب، از این پس تلفن های هوشمند ما در جیب هایمان باقی خواهند ماند و Heads Up Displays (HUD)باعث بهبود کار، خرید و بازی می شود.

HUD هایی که باعث می شوند که خلبانان جنگنده روی سرنشینان و شیشه های جلو نظارت کنند، در عینک های مصرفی استاندارد سازی خواهند شد. به عنوان مثال، تصور کنید که در یک کشور خارجی در حال راه رفتن با داشتن عینک آفتابی هستید و با استفاده از این عینک تمام علائم فروشگاه بلافاصله به زبان انگلیسی ترجمه شده و نمایش داده شوند.

واقعیت افزوده در فروشگاه با مانکن هایی که با نوع بدن شما تطابق دارد سازگار است و نمایش مجدد موجودی را به اندازه کافی برای رقابت با سایر وبسایت های آنلاین، سفارشی می کند. فروشگاه های پاپ آپ مجازی می توانند به هر جایی که جمعیت جمع می شوند (در یک استادیوم، یک خیابان شلوغ و یا حتی در یک مترو) جمع شوند. این مکان های خرده فروشی غیر آجری فرصت های جدیدی را برای بازرگانان با ایجاد تجربه خرید جذاب در هر نقطه با پهنای باند قابل دسترسی فراهم می کند.

Li-Fi، یک بیسیم پایه نور با سرعت ۱۰۰-برابر Wi-Fi، با اشیا مجازی با کیفیت بالا به فروشگاه ها می رسد. با استفاده از Li-Fi و واقعیت افزوده، مصرف کنندگان می توانند موجودی مجازی را در فروشگاه مشاهده کنید.

با یک موج از دست شما، یک فروشنده خودرو می تواند مدل، رنگ و ویژگی های سفارشی ماشین را "نشسته" در نمایشگاه تغییر دهد. ترکیب اشیاء واقعی و مجازی می تواند تجربیات را برای فعالیت های خارج از خانه افزایش دهد.

برای بسیاری، سال ۲۰۱۸ آغاز زندگی یک زندگی افزوده خواهد شد.