گوش به زنگگوش به زنگ

TENAA یکی دیگر از نسخه 9: 16 نوکیا 6 را در سال 2018 عرضه خواهد کرد


پس از آن چه می توان یک سال موفق برای HMD درنظر گرفت، این شرکت مشتاق است تا برنامه جدید خود را برای سال 2018 آغاز کند. این شرکت با نام تجاری نوکیا به گوشی های هوشمند مانند نوکیا 6 بسیار موفق شده است.

گوشی نوکیا ۶.jpgگوشی نوکیا ۶

ظاهرا، این شرکت تصمیم گرفته است که نام یکی از گوشی های هوشمند خود را در این سال منتشر کند. نوکیا ۶، تنها با قرار دادن نسخه سال (۲۰۱۸) در کنار نام، متفاوت از مدل های قبلی است.

چندی پیش یک نوع از نوکیا ۶ (۲۰۱۸) در TENAA مشاهده شد و نشانگر یک گوشی هوشمند با پردازشگر هشت هسته ای است که احتمالا Snapdragon ۶۶۰ است. به نظر می رسد Snapdragon ۶۶۰ امروزه یک نوع جدید در لیست TENNA دیده شد است.

این مدل جدید نوکیا ۶ (۲۰۱۸) بر روی صفحه نمایش آن تفاوت دارد، در حالی که  انتظار میرود اولین مدل دارای نمایشگر ۹: ۱۸ باشد مدل جدیدی با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰  × ۱۹۲۰ به نسبت تصویر۹: ۱۶ تایید شده است.

این فهرست همچنین نشان می دهد که این مدل جدید با یک هسته octa ۲.۲Ghz عرضه می شود چیپ ست Qualcomm در گوشی هوشمند آینده نوکیا، می تواند Snapdragon ??? یا ??? باشد. این گوشی دارای ? گیگابایت رم و ?? گیگابایت یا ?? گیگابایت حافظه      است.
دوربین عریض نوکیا ۶ (۲۰۱۸) یک دوربین عقب ۱۶ مگاپیکسلی و یک دوربین جلویی ۸ مگاپیکسلی دارد و باتری آن ۳۰۰۰ میلی آمپر است. متاسفانه نوکیا ۶ (۲۰۱۸) با ورژن  ۷.۱.۱ اندروید نوقا وارد خواهد شد، اما طبق گفته HMD Global ، پس از گذشت مدت زمانی از تاریخ عرضه، به آخرین نسخه اندروید به روز خواهد شد.