راه اندازی بومی سیستم ترافیک دریایی ترکیه در سال 2019

احمد آرلان، وزیر حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات، روز 15 دسامبر گفت که ترکیه پروژه 16 ماهه ترافیک دریایی بومی خود را به پایان خواهد رساند و تا آوریل 2019 آن را مورد بهره برداری قرار خواهد.

راه اندازی بومی سیستم ترافیک دریایی ترکیه در سال 2019

سیستم ترافیک دریایی ترکیه.jpg

ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی و کاهش خسارات جانی و مالی و آسیب های وارده به محیط زیست دریا به منظور حفظ جایگاه بنادر در اقتصاد یک کشور، کاهش ریسک سرمایه گذاری در صنایع دریایی و کشتیرانی و همچنین توسعه پایدار اقتصاد دریایی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احمد آرلان، وزیر حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات، روز ۱۵ دسامبر گفت که ترکیه پروژه ۱۶ ماهه ترافیک دریایی بومی خود را به پایان خواهد رساند و تا آوریل ۲۰۱۹ آن را مورد بهره برداری قرار خواهد.

صنعت کشتیرانی به عنوان یکی از مولفه های پر اهمیت در حمل و نقل دریایی، به علت شرایط محیطی فعالیت و بین المللی بودن آن همواره با مخاطرات بسیاری روبرو می باشد. امروزه با روند رو به رشد اقتصاد جهانی و در نتیجه افزایش میزان حمل و نقل کالا و مواد اولیه از طریق دریا، اهمیت و توجه به مسائل ایمنی و امنیتی در تردد شناورها نیز دچار تحول بنیادین گشته است. از سویی دیگر نقش بنادر در اتصال بین حمل و نقل دریایی و دیگر شیوه های حمل همچون حمل جادهای، ریلی و هوایی، همچنین وجود سرمایه های با ارزش انسانی و مادی، به عنوان نقاط بسیار حساس و حتی گاهی از نقاط استراتژیک کشورها محسوب می شوند.

آرلان در مراسم امضای قرارداد گفت:

 "این پروژه گام مهمی برای کاهش وابستگی به کشورهای خارجی است."

آرلان اعلام کرد:

" شرکت وابسته بنیاد نیروهای مسلح ترکیه HAVELSAN و شرکت بنیاد نیروهای مسلح ترکیه ASELSAN همگی بر روی این پروژه کار می کنند."

در امضای این قرارداد ضمن حضور مدیران اجرایی این دو شرکت، نورالدین جانیکلی، وزیر دفاع ترکیه نیز در مراسم شرکت کرد.

ارسلان می گوید:

"هزینه این پروژه ۵۹ میلیون لیره ترکیه (۱۵.۲ میلیون دلار) است آنها تا ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ پروژه را تکمیل می کنند."

با راه اندازی این طرح، ترکیه پایگاه اطلاعاتی خود را در مورد کشتی های دریایی ترکیه را در اختیار داشته و قادر خواهد بود فورا این اطلاعات را با سایر نهادهای دولتی به اشتراک بگذارد.

ارسلان همچنین با اشاره به اینکه ۹۰ درصد تجارت جهانی توسط حمل و نقل دریایی انجام بر اهمیت شبکه های دریایی برای رشد اقتصادی تاکید کرد.

وی گفت:

" ترکیه میزبان ۱۷۴ بندر بین المللی است و این نشان دهنده بهبود چشمگیر کشور در امنیت دریایی می باشد."

گوگل، موقعیت مکانی کاربرانش را ردیابی می‌کند!

به گزارش "اسوشیتدپرس"، گوگل اطلاعات موقعیت مکانی کاربران را حتی وقتی درخواستی ندارند ثبت می‌کند. این موضوع می‌تواند روی دو میلیارد دستگاه اندرویدی و اپل که از گوگل برای مسیریابی یا جستجو استفاده می‌کنند، تاثیر بگذارد.

گوگل، موقعیت مکانی کاربرانش را ردیابی می‌کند!

طبق تحقیقات، کاربران مجبور به خاموش کردن سایر تنظیمات وب و اپلیکیشن، برای غیرفعال کردن موقعیت مکانی خود هستند

طبق تحقیقات، کاربران مجبور به خاموش کردن سایر تنظیمات وب و اپلیکیشن، برای غیرفعال کردن موقعیت مکانی خود هستند

این مطالعه که توسط محققان دانشگاه پرینستون تایید شده است، قانون‌گذاران ایالات متحده را خشمگین کرده است. گوگل در پاسخ به این واکنش، خاطرنشان کرد که توضیحات شفافی از ابزارهایش و نحوه خاموش کردن آنها فراهم می‌کند. این مطالعه نشان داد که موقعیت مکانی کاربران حتی زمانی که تاریخچه موقعیت مکانی غیر فعال شده است، ذخیره می‌شود.

برای مثال:

  • هنگامی که اپلیکیشن مپ را باز می‌کنید، گوگل یک اسنپ شات از موقعیت مکانی فعلی شما ذخیره می‌کند.
  • به روز رسانی خودکار آب و هوا بر روی گوشی‌های اندروید، دقیقا بر اساس موقعیت مکانی فعلی کاربر است.
  • جستجوهایی که هیچ ارتباطی با موقعیت مکانی ندارند، با اطلاعات دقیق طول و عرض جغرافیایی کاربران مشخص می‌شوند.

برای نشان دادن اثر این نشانگرهای موقعیت مکانی،AP  یک نقشه بصری نشان داد از جابجایی جونز اکار، محقق پرینستون که از یک گوشی اندرویدی با سابقه موقعیت مکانی خاموش استفاده کرد. این نقشه، رفت و آمد او را به قطار در اطراف نیویورک و همچنین بازدید از پارک‌ های لاین، بازار چلسی، آشپزخانه هل، پارک مرکزی و هارلم و همچنین آدرس خانه اش را نشان داد.

برای متوقف کردن این نشانگرهای موقعیت مکانی گوگل، کاربران باید سایر تنظیمات فعالیت‌های وب و اپلیکیشن را که به طور پیش‌فرض فعال است خاموش کنند و اطلاعات مربوط به مکان را ذکر نکنند.

غیرفعال کردن این موارد، مانع از ذخیره اطلاعات توسط موتور جستجوی گوگل و عملیات دیگر می‌شود که البته این امر می‌تواند کارایی دستیار دیجیتال آن ها را محدود کند.

محقق امنیتی، گراهام کلویی در وبلاگ خود نوشت:

شما فکر می‌کنید که اعلام به گوگل برای اینکه موقعیت مکانی شما را پیگیری نکند، با غیرفعال کردن یک گزینه به نام سابقه موقعیت مکانی، این غول اینترنت را از ذخیره داده‌ها در مورد موقعیت مکانی شما بازمی‌دارد. اما کاملا برای من واضح و روشن است که گوگل، به ذخیره اطلاعات موقعیت مکانی ادامه می‌دهد مگر اینکه شما، هم گزینه سابقه موقعی مکانی(Location history) و هم گزینه فعالیت‌های وب و اپلیکیشن(Web & App Activity) را غیرفعال کنید.

گوگل در پاسخ به AP گفت:

گوگل ممکن است از موقعیت مکانی برای بهبود تجربه افراد به طرق مختلف از جمله: سوابق موقعیت مکانی، فعالیت وب و اپلیکیشن، و از طریق خدمات موقعیت مکانی در سطح دستگاه استفاده کند. ما توضیحات دقیقی از این ابزارها و کنترل‌هایی قوی ارائه می‌دهیم تا مردم بتوانند آنها را روشن یا خاموش کنند و سوابق خود را در هر زمان حذف کنند.

پیشینه شرکت
  • فیسبوک و گوگل از الگوهای تاریک در تنظیمات حریم خصوصی استفاده می‌کنند.
  • گوگل و فیس بوک متهم به نقض قوانین GDPR شدند.
  • پیام‌های جیمیل توسط اشخاص ثالث خوانده می‌شود.

Ap در ادامه تحقیق خود یک راهنما برای نشان دادن نحوه حذف اطلاعات موقعیت مکانی ایجاد کرد.

مارک وارنر، سناتور دموکرات، بر اساس مدارک تحقیقاتیAP  پیگیر کار شرکت‌های فناوری است که متهم به اقداماتی خلاف انتظارات کاربران خود می‌باشند.

سناتور جمهوری‌خواه، فرانک پالونون، خواستار قانون جامع حفظ حریم خصوصی مصرف‌کنندگان و امنیت اطلاعات شد.

سخنگوی دفتر کمیساریای اطلاعات انگلیس به بی بی سی گفت:

طبق GDPR و قانون حفاظت از داده‌های ۲۰۱۸، سازمان‌ها وظیفه قانونی دارند که در استفاده از اطلاعات شخصی کاربران، شفاف و عادلانه عمل کنند و هر کس که نگرانی در مورد چگونگی نگهداری اطلاعات شخصی خود توسط یک سازمان را دارد، می‌تواند با ICO تماس بگیرد.

شرکت‌های فناوری که در مورد تنظیمات حریم خصوصی و نحوه استفاده آنها آگاهی ندارند، در معرض خطر هستند. در ماه ژوئن، گزارشی از شورای مصرف‌کننده نروژ ارائه شد مبنی بر اینکه  گزینه‌های سازگار با حریم خصوصی، پنهان و یا مبهم هستند.

تبلیغات مبتنی بر موقعیت مکانی، فرصت‌های زیادی برای بازاریابان ارائه می‌دهد. براساس تحقیقات شرکت BIA / Kelsey، برندهای ایالات متحده آمادگی دارند تا ۲۰.۶ میلیارد دلار(۱۶.۳ میلیارد پوند) در تبلیغات هدفمند سال ۲۰۱۸ هزینه کنند. از سال ۲۰۱۴، گوگل به تبلیغ‌کنندگان اجازه داده است تا برای افزایش کارایی آگهی‌های آنلاین خود، اطلاعات رده پایین نظیر سوابق موقعیت مکانی کاربران را ردیابی کنند.

منبع: bbc.co.uk

اشاره تیم کوک، مدیر عامل اپل به اهداف جدید اپل تی وی

شرکت اپل در حال کار کردن روی پروژه‌ای است که هنوز به‌طور واضح از آن پرده برداری نکرده است.

اشاره تیم کوک، مدیر عامل اپل به اهداف جدید اپل تی وی

تیم کوک به پروژه‌های جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد

تیم کوک به پروژه‌های جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک در روز سه‌شنبه به اهداف جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد اما طبق معمول درباره جزییات این اهداف توضیح نداد. کوک گفت:

ما سال گذشته دو مجری مطرح تلویزیونی را استخدام کردیم و چند ماه است که آن‌ها رو یک پروژه تخصصی کار می‌کنند.

او اضافه کرد که اپل توانایی‌های فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد. سال گذشته اپل در مورد این برنامه جدید توضیحاتی داده بود که یکی از آنها مشارکت چندین ساله با اپرا بود. انتظار می‌رود که برنامه‌ای که اپل در پیش رو گرفته است بسیار شگفت انگیز باشد. شاید یک سرویس ویدیویی که رقیب نتفیلیکس، هولو، آمازون پرایم و سایر سرویس‌ها باشد یا شاید یک پکیج کامل شامل سرویس‌های گوناگون ازجمله اپل موزیک در راه باشد.

در روزهای اولی که اپل تی وی وارد بازار شد تنها جنبه سرگرمی داشت اما حالا از این زمینه فراتر رفته است. امسال اپل تی وی ۴K با سرویس‌های پیشرفته‌تر عرضه شده است.

سرویس‌های ویدیویی حال حاضر مثل نتفیلیکس، آمازون پرایم و هولو هزاران ویدیو را در اختیار کاربران قرار می‌دهند در حالی که سرویس‌هایی مثل Sling TV، DirecTV و یوتیوب اجازه تماشا برنامه‌های تلویزیونی را به صورت زنده و از طریق اینترنت می‌دهند.

بر اساس گفته‌های تیم کوک انتظار میرود که سرویس جدید اپل تی وی با سرعت و کیفیت بالاتری عرضه شود. از سایر اخبار اپل می‌توان به افزایش درآمد این شرکت در سه ماه چهارم اشاره کرد که نشان دهنده حضور پر قدرت آیفون در بازار گوشی‌های هوشمند می‌باشد، همچنین درآمد مربوط به خدمات شرکت اپل در سه ماهه دوم امسال ۳۱ درصد افزایش داشته است.

منبع: cnet.com

همه چیز درباره لکسوس RX 350L

دو دهه پیش و با ظهور SUV کراس اوور، این ماشین نه تنها پرفروش ترین ماشین لکسوس، بلکه سردم دار فروش خودروهای لوکس در سرتاسر ایالات متحده آمریکا شد.

همه چیز درباره لکسوس RX 350L

لکسوس RX در حالی وارد بازار می‌شود که نمی‌تواند مانند دو دهه پیش که ماشین‌های لکسوس از پر طرفدارترین خودروهای آمریکا بود، باب میل باشد

لکسوس RX در حالی وارد بازار می‌شود که نمی‌تواند مانند دو دهه پیش که ماشین‌های لکسوس از پر طرفدارترین خودروهای آمریکا بود، باب میل باشد

اما حالا خودروی RX لکسوس، با مدلی کشیده و سه ردیف صندلی در عقب، وارد بازار می شود. سالهاست که مشتریان ماشین لکسوس منتظر چنین ماشینی هستند. متاسفانه نتیجه چندان هم باب میل آنها نیست.

لکسوس RX ۳۵۰ با طول ۱۹۶.۶ اینچ، ۴.۴ اینچ بلندتر از همتای ۵ نفره خود است. اما از آنجایی که هر دو مدل چرخ دنده استاندارد ۱۰۹.۸ اینچی دارند، طول اضافه شده متناسب با ستون C است. فضای سرنشینان عقب خودرو بیشتر است. قیمت این خودرو ۴۴۰۰ دلار بیشتر مدل ۵ نفره ی مشابه خود است.

مسئله این است کهRX  از ابتدا برای جا دادن سه ردیف صندلی طراحی نشده بود. دومین ردیف صندلی‌ها قابلیت لغزش و سر خوردن به سمت جلو را دارند. به دلیل اینکه درهای عقب به منظور سه ردیفه بودن صندلی‌ها طراحی نشده‌اند، مجبورید هنگام ورود برای نشستن روی صندلی‌های پشت سرتان را خم و بدنتان را کج کنید. برای بیرون آمدن نیز همین کار را باید تکرار کنید.

به گفته سازندگان این خودرو، فضا برای پای سرنشینان ردیف سوم، ۲۳.۵ اینچ است. البته این فضا تنها زمانی موجود است که ردیف دوم به جلو حرکت داده شود که این کار همیشه هم ممکن نیست. مسئله دیگری که وجود دارد این است که اگر تمام سه ردیف صندلی توسط سرنشینان پرشود دیگر فضایی برای حمل اسباب و وسایل باقی نمی ماند. با این حال فضای ۱۶.۳ فوت مکعبی برای حمل بار در این خودرو در نظر گرفته شده است.

حالا تمام این ویژگی ها را با آکورا MDX ۲۰۱۸ مقایسه می کنیم که با قیمت ۴۴۲۰۰ دلار یکی از نزدیکترین رقبای RX است. فضای صندلی های ردیف سوم ۴.۶ اینچ بیشتر و فضای ردیف دوم ۵.۷ اینچ بیشتر است. گفته می‌شود که فضای باری MDX که در پشت صندلی های ردیف سوم است، ۱۵ فوت مکعب است. شاید به نظر برسد کهMDX نسبت به لکسوس خودروی بزرگتری است اما باید گفت از نظر طول کلی، RX L نیم اینچ کوتاهتر است و ارتفاع آن تنها یک دهم اینچ بیشتر است. طراحی داخلی MDX‌نسبت به ماشین لکسوس برتری دارد چرا که از ابتدا برای هفت نفر طراحی شده است.

کابین RX بسیار دوست داشتنی است. راننده و مسافران فضای وسیعی برای تماشای مناظر بیرون دارند. صندلی‌های چرمی، بسیار راحت و مناسب هستند. متریال استفاده شده برای ساخت تمام اجزای داخلی، عالی هستند.

RX ۳۵۰L نیز مانند لکسوس RX ۳۵  معمولی، از موتور ۳.۵ لیتری استفاده می کند ،‌در حالی که قدرت آن ۵ اسب بخار کمتر است و گشتاور نیروی آن نیز ۵ پوند-فوت کاهش یافته است. بنابراین RX ۳۵۰L نسبت به RX ۳۵۰ انرژی کمتری دارد. در مدل RX ۳۵۰L رسیدن به سرعت ۶۰ مایل در ساعت، ۸.۱ ثانیه طول می کشد که این زمان در  RX ۳۵۰ ۷.۹ ثانیه است.

دنده اتوماتیک ۸ سرعته و فرمان سبک و نرم، امکان یک رانندگی راحت و بدون خستگی را فراهم می کند. حتی در حالت اسپرت هم نرمی و راحتی را تجربه می کنید که هنگام نشستن روی مبل راحتی چرم دارید. وزن اضافی ناشی از صندلی های ردیف سوم، مصرف سوخت را به میزان کمی کاهش می دهد. میزان مصرف سوخت، ۱۹ mpg در شهر، ۲۶ mpg در اتوبان و ۲۲ mpg در حالت ترکیبی است که نسبت به RX ۳۵۰ استاندارد ۱ mpg کمتر است. با پرداخت کمی پول بیشتر می‌توانید مدل لکسوس  RX ۴۵۰hlهیبرید بخرید که موارد آن نسبت به ۳۵۰ کمی پیشرفته‌تر است.

RX L از کنترل‌گر ریموت تاچ قدیمی استفاده می‌کند که استفاده از آن در هنگام رانندگی بسیار آسان است. هیچ اشکالی در گرافیک صفحه نمایش وجود ندارد.

نکته ناامید کننده‌ای که وجود دارد این است که در سال ۲۰۱۸، محصولات جدید لکسوس فاقد Apple CarPlay و اندروید هستند. کمپانی مادر یعنی تویوتا در حال حل این مسئله می‌باشد و به‌ نظر می‌رسد که محصولات سال ۲۰۱۹ از این امکانات جدید برخوردار باشند.

به‌طور کلی باید گفت اگر به‌ دنبال وسیله نقلیه هستید که سه ردیف صندلی داشته‌باشد، می‌توانید انتخابی بهتر از RX L داشته باشید، مثلا آکورا MDX یا اینفینیتی QX۶۰.

منبع: cnet.com

رستگاری خونین 2: یک بازی فوق العاده با چاشنی سوارکاری و تیراندازی در دنیایی شگفت‌انگیز

رستگاری خونین(2 Red Dead Redemption) از آن دسته بازی های رایانه ای است که مخاطبان بی صبرانه منتظر انتشار نسخه 2018 آن هستند. ما تریلرهای سینمایی مختلفی از آن دیده ایم که هیچ یک پاسخ این سوال کلیدی را نداده اند: بازی رستگاری خونین 2 چه شکلی است؟

رستگاری خونین 2: یک بازی فوق العاده با چاشنی سوارکاری و تیراندازی در دنیایی شگفت‌انگیز

سوارکاری فوق العاده شگفت انگیز در بازی رستگاری خونین ۲

سوارکاری فوق العاده شگفت انگیز در بازی رستگاری خونین ۲

تا کنون نه تنها جوابی به این سوال داده نشده است بلکه فقط سیستم‌ها و اصلاحاتی از این بازی را در معرض نمایش گذاشته شده است.

شخصیت آرتور مرگان در این بازی با مردم جهان معاشرت می کند. راوی این بازی با اشاره به این که بازی رستگاری خونین فراتر از تیراندازی خواهد بود گفت:

فراتر از اسلحه هایتان با محیط تعامل خواهید داشت.

شخصیت مورگان در حین سوارکاری کارهایی از قبیل احوال‌پرسی، در‌ افتادن با غریبه ها یا آدرس دادن به رهگذران را نیز انجام می دهد. تحولی که در صرف دویدن، مشت زنی، یا تیراندازی این ستاره‌ی پرطرفدار بازی های NPC ایجاد می شود.

قرار نیست بازی رستگاری خونین ۲ بدون اسلحه باشد.

اگر طرفداران بازی های رایانه ای با مکس پین ۳ آشنا باشند با نحوه‌ی تیراندازی با فایل گرافیکی GIF در بالا آشنا هستند. مانند شخصیت پین، اسلحه و مهمات مورگان محدودیت دارد و از آپشن های جدید بازگشت به کمپ یا جستجو برای تامین آن است.

نمی توان به راحتی موفقیت شگرف کنسول های بازی PS۴ و ایکس باکس از GTA V نادیده گرفت اما بازی رستگاری خونین ۲ بازی شاهکاری برای نسل کنونی کنسول ها است و به همین ترتیب مشخص است که قدم به دنیای گرافیکی جدیدی گذاشته اند. اگر با واقعیت جور در بیاید، در روز انتشار این بازی، با یک شگفتی روبرو خواهیم شد.

موارد ظریفی مانند نورپردازی وجود دارد که از نقاط قوت گرافیکی رستگاری خونین ۲ به شمار می آید

موارد ظریفی مانند نورپردازی وجود دارد که از نقاط قوت گرافیکی رستگاری خونین ۲ به شمار می آید

با امکانات فوق العاده ای که در پویا نمایی اسب و حرکات فیزیکی تعبیه شده است چطور می توان باز هم سراغ اسب سواری در نسخه‌ی اول رستگاری خونین یا حتی بازی witcher۳ رفت؟

هشت سال از انتشار نسخه اول بازی پرطرفدار رستگاری خونین می گذرد. این بازی در آن زمان بی شک در نوع خودش از بهترین ها محسوب می شد که خیلی ها آن بازی را بهترین بازی ویدیویی می دانستند که تا آن زمان تولید شده است. امیدواریم که این نسخه هم باعث رضایت مخاطبان بازی های ویدیویی شود.

زمان انتشار این بازی ۴ آبان ۱۳۹۷ خواهد بود.

منبع: cnet.com

درخواست فیسبوک برای بدست آوردن اطلاعات مشتریان موسسات مالی!

فیسبوک اعلام کرد با بزرگترین شرکت های مالی از جمله ولز فارگو و سیتی گروپ همکاری می کند.

درخواست فیسبوک برای بدست آوردن اطلاعات مشتریان موسسات مالی!

لوگوی فیسبوک به روی صفحه نمایش سایت Nastag Market  صفحه ی تایمز، نیویورک

لوگوی فیسبوک به روی صفحه نمایش سایت Nastag Market  صفحه ی تایمز، نیویورک

طبق گزارش روز دوشنبه مجله ی وال استریت، فیسبوک مدعی شده است از برخی از بزرگترین موسسات مالی درخواست کرده است اطلاعات خصوصی مالی مشتریان خود را در اختیار این شرکت قرار دهند.

طبق گزارش های سایت گزارشگر فیسبوک از این شرکت ها خواسته است اطلاعاتی چون مانده حساب و اطلاعات تراکنش های فردی مشتریان خود را به عنوان بخشی از پیشنهاد گسترش خدمات خود با ارائه ی راه های بانکی( و ایجاد امکان دسترسی بانکی برای کاربران)  برای دسترسی آسان کاربران، در اختیار او قرار دهند.

فیسبوک در درخواست های جداگانه ای این پیشنهاد را به ولز فارگو، سیتی گروپ و بنکروپ ارائه کرده است. با وجودی که واکنش های رسانه های اجتماعی به مجله ی وال استریت معمولا با نگاهی منتقدانه بوده است، به خصوص از دیدگاه مردم که قبلا نیز نگران استفاده ی فیسبوک از اطلاعات شخصی کاربرانش بودند، این شرکت خیلی سریع به اعتراضات واکنش نشان داد.

فیسبوک در بیانیه ای اعلام کرد:

در ماجرای اخیر مجله ی وال استریت به اشتباه بیان شده بود که ما از موسسات ارائه خدمات مالی خواسته ایم اطلاعات مالی خود را در اختیار ما قرار دهند- این قضیه  اصلا درست نیست.

این بیانیه توسط آرت تکنیکا منتشر شد و این ماجرا را به شکل یک اتفاق عادی به تصویر کشیدند که همه ی موسساتی که با خدمات مالی، حساب مالی و کارت اعتباری سرو کار دارند همین روال را دارند و برای ارائه ی خدمات مالی از جمله پیامک حساب مشتریان و مدیریت حساب آنها این اطلاعات را نیاز دارند.

منبع: newser.com


>