گوش به زنگگوش به زنگ

مراسم گلدن گلوب برای اولین بار در تاریخ به طور زنده پخش خواهد شد


هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب برای انتخاب بهترین فیلم ها و تولیدات تلویزیونی آمریکا در تاریخ 8 ژانویه ???? در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز، کالیفرنیا برگزار خواهد شد. ست مایرز، مجری معروف شوهای تلویزیونی آمریکا، به عنوان مجری این مراسم انتخاب شد.

مراسم گلدن گلوب، امسال برای اولین بار به طور زنده از طریق اینترنت پخش می شود.jpg

مراسم گلدن گلوب، امسال برای اولین بار به طور زنده از طریق اینترنت پخش می شود

اخیرا شبکه تلویزیونی "ان بی سی" و انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود موافقت کردند تا برای نخستین بار در طول تاریخ، مراسم گلدن گلوب بطور زنده از طریق اینترنت پخش شود. شبکه های اینترنتی نظیر هولو، سونی پلی استیشن، یوتیوب تی وی و... ایم مراسم را بطور مستقیم پخش خواهند کرد. شبکه ان بی سی نیز این مراسم را برای مشترکانش، از طریق وبسایت و اپلیکیشن موبایلی خود پخش زنده خواهد کرد.

تصمیم مذکور به دلیل تغییر در رویکرد مخاطبان اتخاذ شده است. بسیاری از مردم، حاضر نیستند بابت خرید تلویزیون ماهواره ای در آمریکا پول پرداخت کنند و ترجیحشان این است که از طریق اینترنت و با خریدن حق اشتراک شبکه های تلویزیونی مورد علاقه خود، برنامه های تلویزیونی را تماشا کنند. این شبکه پارسال اجازه پخش اینترنتی مراسم گلدن گلوب را نداشت و به همین دلیل با انتقادات فراوانی از سوی مخاطبین مواجه شد. یکی از شبکه های اجتماعی هم در هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد قسمت هایی از هفتاد و پنجمین دوره مراسم گلدن گلوب را به صورت زنده پخش کند.