سه ارز مجازی برتر سال 2018

بدون شک سال 2017 سال بیت کوین بود. در این سال برای اولین بار ارزش یک ارز دیجیتال به پنج رقم رسید و باعث ایجاد موجی از آگاهی در مورد بیت کوین شد. حتی مالکان صندوق های سرمایه گذاری، بر روی بیت کوین سرمایه گذاری های عظیمی کرده اند و ظهور آینده بیت کوین موجب شده تا تجارت ارزهای دیجیتال به جریان اصلی دنیای مالی بدل شود.

سه ارز مجازی برتر سال 2018

ارزهای دیجیتال ریپل، بیت کوین کش و لایت کوین در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد.jpg

ارزهای دیجیتال ریپل، بیت کوین کش و لایت کوین در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

با این حال، بیت کوین تنها یکی از معروفترین ارزهای مجازی در حال رشد است و مردم شدیدا به دنبال آن هستند تا جایگاه آینده این صنعت را درک کنند. سه ارز دیجیتال زیر به دلیل بازدهی قوی خود در سال گذشته، بسیار مشهور شده اند. این ارزها میان نوآوری و شناخت سرمایه گذاران تعادل خوبی ایجاد می کنند که این امر می تواند منجر به بهبود عملکردشان در سال ۲۰۱۸ شود.

  • ریپل(Ripple)

قیمت ریپل در آخرین روز از سال ۲۰۱۷: ۱/۹۶ دلار

بهره در سال ۲۰۱۷: ۳۵۰۰۰ درصد

  • بیت کوین کش(Bitcoin cash)

قیمت بیت کوین کش در آخرین روز از سال ۲۰۱۷: ۲/۳۷۹ دلار

بهره در سال ۲۰۱۷: ۸۴۰ درصد

  • لایت کوین(Litecoin)

قیمت لایت کوین در آخرین روز از سال ۲۰۱۷: ۲۲۴ دلار

بهره در سال ۲۰۱۷: ۵۳۰۰ درصد

ریپل

اخیرا ریپل از نظر ارزش کل پایه معاملاتی، به دومین ارز رمزنگاری شده ارزشمند تبدیل شده است. این صعود نشان دهنده هدف ریپل برای اعمال تکنولوژی بلاکچین در صنعت مالی است. در حال حاضر، ریپل برای استفاده از فناوری خود، شرکای تجاری را در صنعت بانکداری جذب کرده است. اخیرا اعلام شده که در سال گذشته شرکت آمریکایی اکسپرس(NYSE: AXP) در پرداخت های برون مرزی از ریپل استفاده می کند. در طول چند سال گذشته چند بانک جهانی هم ریپل را آزمایش کرده اند.

بزرگترین مزیت ریپل این است که علیرغم دستاوردهای عظیم آن در سال ۲۰۱۷، دارای پایین ترین قیمت در میان ارزهای مجازی اصلی است. این امر به افرادی که تازه با این فضا آشنا شده اند کمک می کند تا امیدوار باشند که ارزش ریپل در نهایت به سطوح عالی مانند قیمت بیت کوین برسد. اکنون بیش از ۳۸ میلیارد ریپل در مقایسه با کمتر از ۱۷ میلیون بیت کوین در گردش وجود دارد. حتی در چند روز اول سال ۲۰۱۸، ریپل به بهره بیش از ۳۵ درصد دست یافته است.

بیت کوین کش

ارز مجازی بیت کوین کش در ماه اگوست ایجاد شد، بنابراین مدت زمان لازم برای ثبت بهره وری آن مانند همتایان دیگرش وجود نداشته است. بوجود آمدن بیت کوین کش ناشی از  تصمیمی بود که در جامعه بیت کوین گرفته شد مبنی بر این که این ارز مجازی پیشرو را به دو بخش تقسیم کنند. بسیاری از اعضای شبکه بیت کوین به دنبال ایجاد تغییراتی برای سرعت بخشیدن به ظرفیت پردازش تراکنش ها بودند، در حالی که برخی دیگر به دنبال اجتناب از تغییرات بزرگ بوده و تمایل داشتند به جای آن از بلاکچین های بزرگتری استفاده کنند. نتیجه این بود که بیت کوین به روزرسانی شود، در حالی که بیت کوین کش با همان بلاکچین به روز نشده، باقی بماند.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین کش فقط یک بخش کوچکی از معاملات بیت کوین است. با این حال، برخی از کارشناسان استدلال می کنند که بیت کوین کش حداقل به اندازه همنام خود جذاب است و تقاضای بیت کوین کش در حال نزدیک شدن به بیت کوین است.

لایت کوین

لایت کوین نیز ریشه های مشترکی با بیت کوین دارد. لایت کوین در سال ۲۰۱۱ به عنوان انشعابی از بیت کوین ایجاد شد. این دو ارز مجازی هدف مشترک تسهیل پرداخت ها را دارند و هر دوی آن ها دارای تعداد محدودی سکه برای عملیات تولید بیت کوین(Mining) هستند. با این حال لایت کوین در مورد اتخاذ ویژگی های خاص جذاب، مانند افزایش سرعت پردازش تراکنش ها بهبود یافته است.

چند سال قبل چارلی لی پروژه ای را آغاز کرد که نهایتا منجر به ایجاد لایت کوین شد. قیمت پایین لایت کوین باعث می شود در مقایسه با بیت کوین قابل دسترس تر باشد که این امر در آینده می تواند سرمایه گذاران را به سود بیشتری نسبت به بیت کوین برساند.

نوسان بازار ارزهای مجازی در سال ۲۰۱۸

در نهایت تمام این ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، شاهد نوسانات قیمت زیادی خواهند بود. پس از فراز و فرودهای گسترده در سال ۲۰۱۷، شانس تصحیح هر یک از این ارزهای مجازی بسیار زیاد است. با این حال طبق استدلال کلی صاحب نظران بلاکچین، روند صعودی ریپل، بیت کوین کش و لایت کوین در سال ۲۰۱۸ و بعد از آن ادامه خواهد یافت.

به مناسبت ده سالگی اپل استور: 10 حقیقت درباره اپل که هر کاربر آیپد و آیفون باید بداند!

مدت زمان فعالیت فروشگاه اینترنتی نرم افزار کمپانی اپل(اپل استور)، امروز به یک دهه رسید. به مناسبت تولد ده سالگی این سرویس، ده نکته بسیار جالب در رابطه با اپل و اپل استور را توضیح می دهیم.

به مناسبت ده سالگی اپل استور: 10 حقیقت درباره اپل که هر کاربر آیپد و آیفون باید بداند!

اپل استور امروز ۱۰ ساله شد!

اپل استور امروز ۱۰ ساله شد!

شرکت اپل، امروز واقعه ای بزرگ را جشن می گیرد. سرویس اپل استور این شرکت، امروز ده ساله شده است.

اپل استور از ۱۰ جولای سال ۲۰۰۸ کار خود را آغاز کرد. این سرویس از ابتدای کار خود تاکنون، نرم افزار ها، بازی ها و هر برنامه ای که امروزه در گوشی های هوشمند اپل مشاهده می کنید را در خود جای داده است.

طی یک دهه گذشته، اپل استور فضایی امن و مناسب را برای دریافت برنامه های لازم بر روی گوشی های هوشمند اپل فراهم کرده است. کاربران متفاوت در تمام رده های سنی و از تمام نقاط جهان، از این سرویس استفاده می کنند. این سرویس هم چنین توسعه دهندگان نرم افزار بسیاری را تحت پوشش خود قرار داده است.

امروزه، کاربران ۱۵۵ کشور مختلف، بیش از هر زمان دیگری، از سرویس اپل استور استفاده می کنند. فیل شیلر، معاون اول رئیس بخش بازاریابی جهانی، در این رابطه سخن می گوید:

طی یک دهه گذشته، تمام انتظارات عجیب و بلند پروازانه ما(از تولید برنامه های خلاقی که توسعه دهندگان رویایش را می دیدند، تا تبدیل برنامه ها به بخشی از زندگی کاربران) به حقیقت پیوسته اند، و این تازه ابتدای کار ما است.

به مناسبت ۱۰ سالگی اپل استور، به بررسی ده نکته مهم در رابطه با اپل استور می پردازیم که شاید تا کنون درباره آن ها چیزی نمی دانستید!

 

۱. زمانی که اپل استور در سال ۲۰۰۸ کار خود را آغاز کرد، تنها ۵۰۰ نرم افزار برای دستگاه های خود ارائه می کرد. ۱۰ سال بعد، تعداد این برنامه ها به رقم دو میلیون رسیده است که همه آن ها از طریق سرویس اپل استور در دسترس هستند.

 

۲. به طور شگفت آوری، محبوب ترین نرم افزار پولی اپل استور در سال ۲۰۰۸، یک شبیه ساز آکواریوم بوده است.

تماشای ماهی ها در گوشی تلفن همراه شاید هیجان چندانی نداشته باشد. با این حال، این برنامه که توسط شرکت کوی پوند توسعه داده شده بود، در صدر جدول فروش اپل استور طی اولین سال کاری خود بود.

 

۳. جای تعجب نیست که فیسبوک، بیشترین تعداد دانلود را بین تمام نرم افزار ها طی ده سال گذشته داشته است. این شبکه اجتماعی با بیش از دو میلیارد نفر، از تمامی نقاط جهان کاربر دارد. تنها کمی پایین تر و در جدول بیشترین تعداد دانلود، واتساپ، یوتیوب و فیسبوک مسنجر قرار دارند.

 

۴. اگر به فکر توسعه نرم افزاری بزرگ برای دستگاه های اپل هستید، الان بهترین زمان است. کمپانی اپل، اخیرا اعلام کرده است که از سال ۲۰۰۸ تا کنون، بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار به توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت کرده است.

 

۵. نسخه دوباره طراحی شده و جدیدتر سرویس اپل استور سال گذشته معرفی شد. کار با این نسخه بسیار راحت تر و جذاب تر است و هر هفته، نزدیک به ۵۰۰ میلیون کاربر به آن سر می زنند.

 

۶. بر اساس آخرین آمار بدست آمده، صاحبان آیفون و آیپد طی یک ماه، حدود چهل برنامه متفاوت را استفاده می کنند و مجموع کار با هر یک از آن ها در یک ماه، نزدیک به سه ساعت است. برنامه نتفلیکس که مربوط به تماشای فیلم ها و سریال ها است، بیشترین زمان مصرف را در بین نرم افزار ها دارد.

 

۷. شرکت اپل اخیرا از iOS ۱۲ رونمایی کرده است. در این نسخه از سیستم عامل، میزان کار شما با هر نرم افزار ذخیره شده و نمایش داده می شود. این مدت زمان ها، طی گزارش هایی در آخر هر روز و یا هفته، به کاربر ارسال می شود تا میزان اعتیاد به هر نرم افزار، کاملا مشخص باشد.

 

۸. بازی سبک بتل رویال و آنلاین فورت نایت، به محض ورود خود به اپل استور، با استقبالی بی نظیر مواجه شد. در حالی که تنها چندین ماه از عرضه فورت نایت در اپل استور می گذرد، این عنوان به لیست بیشترین تعداد دانلود در اپل استور تبدیل شده است و هم چنان روند رو به رشد خود را ادامه می دهد.

 

۹. شرکت اپل، سال ۲۰۱۸ را با فروشی بزرگ آغاز کرد. طی کریسمس و سال نو گذشته، رکورد بیشترین دانلود از اپل استور شکسته شد. کاربران تنها در هفت روز، بیش از ۸۹۰ میلیون دلار(۶۵۰ میلیون پوند) در سرویس اپل استور خرج کردند.

 

۱۰. اگر قرار بود که تمام برنامه های موجود در اپل استور را خریداری کنید، نیاز به ۳۰۰ عدد آیفون ایکس، با بالاترین مشخصات داشتید!

 

منبع: Express.co.uk

آیا ریپل جایگزین خلف بیت کوین است؟

ریپل (XRP) در چند هفته گذشته موج هایی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این ارز مجازی در اواخر سال 2017 از اتریوم پیشی گرفت و به دومین ارز دیجیتالی باارزش پس از بیت کوین تبدیل شد. هیچ کس تصور نمی کرد که ریپل طی یک بازه زمانی کوتاه از 2 دلار عبور کند. سوال اینجاست که با توجه به این روند صعودی، آیا ریپل ارزش خرید دارد؟

آیا ریپل جایگزین خلف بیت کوین است؟

اخیرا ریپل از اتریوم پیشی گرفته و پس از بیت کوین در رده دوم ارزهای دیجیتال است.jpg

اخیرا ریپل از اتریوم پیشی گرفته و پس از بیت کوین در رده دوم ارزهای دیجیتال است

ریپل چیست؟

ریپل در سال ???? معرفی شد. شبکه ریپل به بانک ها و موسسات مالی بزرگ متصل می ‌شود و در بستر این شبکه می توان انتقال وجه انجام داد. تمام انتقال وجوه در دفتر غیر متمرکز ریپل ثبت می شوند.

انجام تراکنش ها در شبکه ریپل، توسط ارز ریپل(XRP) صورت می گیرد. این ارز دیجیتال به منظور ایجاد سهولت در پرداخت های آنلاین ایجاد شده است. هر انتقال پول در ریپل حداکثر چهار ثانیه طول می کشد. برای درک بهتر موضوع، سرعت تراکنش ها در شبکه ریپل را نسبت به شبکه اتریوم و بیت کوین می سنجیم. یک تراکنش تحت شبکه اتریوم حداقل دو دقیقه به طول می انجامد. مدت زمان انتقال در بیت کوین نسبت به ترافیک شبکه متغیر است و ممکن است به بیش از شش ساعت هم برسد! در حال حاضر شبکه ریپل این گنجایش را دارد تا در هر ثانیه هزار و پانصد تراکنش انجام دهد و به نقل از توسعه دهندگان ریپل، در آینده این تعداد افزایش خواهد یافت. بیت کوین در هر ثانیه، تنها می تواند ? تراکنش انجام ‌دهد. از طرفی کارمزد تراکنش ها در شبکه ریپل بسیار کم است. اکنون بیش از ?? کمپانی بزرگ مالی از این شبکه استفاده می‌ کنند. بر خلاف بیت کوین و ارزهای دیگر مبتنی بر الگوریتم بلاکچین، ریپل یک شبکه متمرکز می باشد. به همین دلیل شاید سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ریپل، خیلی منطقی به نظر نرسد. 

ریپل (XRP) در چند هفته گذشته موج هایی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. این نوسانات در ارزش ریپل به سرعت در حال انجام است، به طوری که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند حتی در چند روز آینده چه پیش می آید، چه برسد به چند ماه یا چند سال بعد. در حال حاضر، ریپل پس از رشد بیش از ۹۰۰? در یک ماه گذشته، با ارزش حدود ?/? دلار معامله می شود!

پیش بینی تغییرات قیمت ریپل و به طور کلی هر ارز دیجیتالی دیگر آسان نیست. در حال حاضر تنها راه ارزش گذاری این ارزهای رمزنگاری شده صرفا از طریق عرضه و تقاضا است. یک اتفاق یا انتشار یک خبر بد نیز می تواند تاثیر قابل توجهی بر قیمت این ارزها داشته باشد.

آیا ریپل ارزش خرید دارد؟

ریپل در درون سیستم مالی کار می کند و نمی خواهد آن را مختل کند. در عوض ریپل با استفاده از یک فناوری پیشرفته، می خواهد انقلابی در نحوه پرداخت توسط موسسات مالی در سراسر جهان انجام دهد که نکته مثبتی برای این ارز دیجیتال به حساب می آید.

از طرفی هدف شبکه اطلاعاتی بین بانکی(IIN) این است که زمان و هزینه های معامله را با استفاده از قابلیت های ارائه شده توسط تکنولوژی بلاکچین به منظور ارزیابی اطلاعات حیاتی بین بانک های جهانی، کاهش دهد. این همان چیزیست که ریپل سعی در اجرایی کردن آن دارد و در حال حاضر سیستم متمرکز آن، فاقد الگوریتم بلاکچین است. در این زمینه رقبای بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم از ریپل جلوترند. این مساله نکته ای منفی در مورد آینده این ارز دیجیتال است.

هر چند پیش بینی دقیق رفتار ارزهای دیجیتال به این آسانی ها نیست ولی اگر به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستید، شاید بهتر باشد به دنبال گزینه های دیگری غیر از ریپل بروید.

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2018

ارزهای رمزنهاد در این مدت به تعبیری تمام مراحل شعر جهنم دانته را تجربه کردند، اما این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران دائما در جهنم هستند. یک راه خروج از این وضعیت وجود دارد که نام آن کسب و کار بزرگ(BigBusiness) است.

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2018

ریپل ویژگی های مشترک شرکت های موفق را دارد.jpg

ریپل ویژگی های مشترک شرکت های موفق را دارد

اگر این مفهوم را در مورد ارزهای رمزنهاد بکار بریم:

”شرکت ها با استفاده از تکنولوژی بلاکچین ممکن است پذیرش پول مجازی را با استفاده از قدرت نهادهای موجود رواج دهند.”

(خدای من، این صنعت نیاز به ادبیات بهتری دارد.)

در مورد چه چیزی حرف میزنم؟

اجازه دهید توضیح بدهم…

هنگامی که بازار سقوط می کند، سرمایه گذاران بر این باورند که ارزهای رمزنهاد دارند شکست می خورند. البته این باور در برخی موارد درست است ولی در سایر موارد به طرز وحشتناکی نادرست می باشد.

بیت کوین را در نظر بگیرید. همان طور که می دانید بیت کوین یک ارز رمزپایه است که هدفش رسیدن به جایگاه پول می باشد. این ارز به منظور برخورداری از کارکرد موثر نیاز به قیمت های پایدار دارد، زیرا مردم به طور کلی با از دست دادن پول خود، آن هم مثلا به میزان ۲۰% در یک روز ناراحت می شوند. در این مورد، این مطلب درست است که سقوط قیمت منجر به شکست می شود.

ریپل اما در جهت مخالف این طیف است. موفقیت آن با مشارکت های شرکتی، تعداد بانک هایی که در شبکه ریپل کار می کنند، تعداد درگاه های پرداختی که این ارز باز می کند و غیره مرتبط است. نوسانات قیمت کوتاه مدت، زیاد مهم نیستند و در صورتی که این اتفاق رخ دهد به این معنی نیست که سقوط قیمت ها منجر به شکست می شود.

این موضوع زمانی روشن شد که چین در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ مبادلادت ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد. این ممنوعیت باعث شد بیت کوین در چین به اهدافش نرسد، در حالی که ریپل همچنان با بانک های بزرگ چین در مسائل مربوط به پرداخت های بین المللی کار می کرد. این شرکت حتی یک دفتر در پکن نیز افتتاح کرد.

 

بسیاری از طرفداران بیت کوین از ریپل بخاطر متمرکز بودن بیش از حد آن، ارتباط دوستانه بیش از حد با بانک ها و غیر سیاسی بودن بیش از حدش، انتقاد می کنند:

”آیا آن ها نمی فهمند که ارزهای مجازی برای شکستن خط مشی سیستم است؟“

این ها مطالب کلی هستند که در مورد ریپل می شنویم، اما آن ها دقیقا همان کاری را می کنند که می تواند منجر به احیای ارزش ارزهای رمزنهاد شود. همین کمبود جاه طلبی سیاسی ریپل آن را از ممنوعیتی که چین در نظر گرفت کاملا نجات داد، زیرا تهدیدی برای نظم عمومی نبود.

شاید به من لقب وطن فروش بدهید، اما من اعتقاد دارم که این استراتژی در نهایت برنده است:

  • پل های پشت سرتان را زیاد خراب نکنید.
  • یک مشکل واقعی کسب و کار را حل کنید.
  • رشد خود را به طور موثر مدیریت کنید.

این ویژگی های مشترک شرکت های موفق است و ریپل همه آن ها را با هم دارد.

به عبارت دیگر، بزرگترین ضعف ریپل در واقع بیشترین قدرت آن است.

با وجود افت فعلی قیمت ریپل، پیش بینی ما این است که قیمت آن در سال ۲۰۱۸ به حدود ۱۰ دلار خواهد رسید.

کنگره جهانی موبایل بارسونا دنیای شگفتی های تلفن های همراه

بدون شک کنگره جهانی موبایل بارسلونا یکی از مهم ترین و جذاب ترین نمایشگاه های حوزه فناوری های جدید تلفن های همراه است که همه ساله در شهر بارسلونا برگزار می شود. رونمایی از جدیدترین محصولات غول های تولید کننده موبایل اتفاقی است که تقریبا همه ساله در خلال این نمایشگاه رخ می دهد.

کنگره جهانی موبایل بارسونا  دنیای شگفتی های تلفن های همراه

کنگره جهانی موبایل بارسونا ساله در شهر بارسلونا برگزار می شود.کنگره جهانی موبایل بارسونا همه ساله در شهر بارسلونا برگزار می شود.

از رونمایی شرکت سامسونگ از نسل جدید گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس که نسبت به مدل های گذشته قابلیت های سخت افزاری جذابی مثل دوربین دوگانه با دیافراگم دوگانه در مدل گلکسی اس ۹ پلاس را در دل خود جای داده است تا رونمایی شرکت هوآوی از تبلت های مدیاپد ام ۵ و مدیاپد ام ۵ پرو.

شرکت سونی نیز با دو محصول اکسپریا ایکس زد۲ و اکسپریا ایکس زد کامپکت را با طراحی جدید در این نمایشگاه به طرفداران خود معرفی کرد. ایسوس با سری هایی جدیدی از ذن فون ها و اچ ای دی گروپ با گوشی های هوشمند میان رده جدید خود نیز حرف های زیادی برای گفتن داشتند.

در کنار این رونمایی ها، نمایش لباس هوشمند برای امدادرسانان توسط شرکت نوکیا و همچنین معرفی دستاورد های جدید ۵G شرکت هوآوی از نکات قابل توجه در نمایشگاه امسال بود.

کنگره جهانی موبایل بارسلونا از ۲۶ فوریه تا ۱ مارس ۲۰۱۸ برگزار شد. این نمایشگاه سال آینده از ۲۵ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می شود.

قیمت لایت کوین کش(LCC) تنها در یک روز 409 درصد اوج گرفت

سال گذشته بیت کوین(BTC) از دو هارد فورک خود رونمایی کرد و این امر منجر به ظهور بیت کوین کش(BCH) و بیت کوین گلد(BTG) گردید.

قیمت لایت کوین کش(LCC) تنها در یک روز 409 درصد اوج گرفت

لایت کوین دیشب از هاردفورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد

لایت کوین دیشب از هارد فورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد

هارد فورک هنگامی ایجاد می شود که یک ارز رمزپایه به دو بخش مجزا تقسیم شود و پیدایش آن معمولا به دلیل اعمال تغییراتی در ارز مجازی اصلی است. بعد از ایجاد یک هارد فورک، هر دو نسخه قدیمی و جدید یک ارز دیجیتال به کار خود ادامه می دهند.

در حالی که بیت کوین گلد انتظارات معامله کنندگان ارزهای رمزپایه را به خوبی برآورده نکرد، در مورد بیت کوین کش این اتفاق افتاد و این هارد فورک از زمان پیدایش خود، تبدیل به چهارمین ارز رمزپایه برتر از نظر حجم معاملات شده است.

اما بیت کوین تنها ارز مجازی نیست که دارای هارد فورک است. دیشب آلت كوین محبوب لایت کوین(LTC)، از هارد فورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد. دارندگان لایت کوین به ازای هر یک لایت کوینی که داشتند، ۱۰ توکن لایت کوین کش دریافت کردند.

لایت کوین کش یک نسخه به روز شده از لایت کوین با پردازش سریع تر و هزینه های تراکنش پایین تر است. این هارد فورک طراحی شده است تا تقاضای لایت کوین به منظور استفاده در دنیای واقعی افزایش یابد.

تاکنون واکنش ها نسبت به راه اندازی لایت کوین کش فوق العاده مثبت بوده است. بر اساس اطلاعات Coin Codex، قیمت لایت کوین کش در حال حاضر ۷.۱۳ دلار آمریکا می باشد. اگر چه قیمت واقعی آن در زمان رونمایی دقیقا مشخص نیست، اما به نظر می رسد تقریبا ۱.۴۰ دلار آمریکا بوده. این بدان معنی است که ارزش لایت کوین کش تنها در یک روز، رشد ۴۰۹ درصدی را تجربه کرده است.

آینده لایت کوین کش؟!

این یک سوال میلیون دلاری است. بازخوردهای حول انتشار لایت کوین کش بسیار مثبت بوده و پیش بینی می شود معامله کنندگان ارزهای رمزپایه روی آن حساب ویژه ای باز کنند. با این حال، تنها گذر زمان می تواند به این پرسش که لایت کوین کش چقدر در بازار ارزهای رمزنهاد کشش دارد، پاسخ دهد.

هنوز هم احتمال این که قیمت بیت کوین و ریپل در بازار ارزهای رمزپایه کاهش یابد، زیاد است. با توجه به این موضوع، انتظار می رود سرمایه گذاران همچنان محتاط باقی بمانند. در عوض، ظهور این نوع اشتراک گذاری های هیجان انگیز با پتانسیل رشدی که دارند، گزینه های بهتری برای سرمایه گذاران هستند.

در پایان لازم به ذکر است که ما در یکی از هیجان انگیزترین دوران تاریخ سرمایه گذاری زندگی می کنیم. نوآوری ها و فرهنگ های غنی کارآفرینی، دائما در حال ایجاد شرکت هایی جدید با پتانسیل پولدار کردن سرمایه گذاران هستند. در حال حاضر یک سرمایه گذاری کوچک اما هوشمندانه، می تواند شما را ثروتمند کند.


بستن