گوش به زنگگوش به زنگ

NEO : ارز دیجیتالی که با سرعت موشک اوج می گیرد


NEO یک ارز دیجیتالی است که سال گذشته به جمع دیگر ارزهای مجازی پیوست. این ارز از آن زمان رشد بسیار سریعی در بازار ارزهای رمزنهاد داشته است. در حالی که در چند روز گذشته شاهد افت قیمت ارزهای دیجیتال بودیم، NEO تنها ارز مجازی بود که ارزش آن افزایش یافت.

NEO یا همان اتریوم چینی، دارای یک مزیت کلیدی نسبت به رقبای خود در سرعت انجام معاملات است.jpg

NEO یا همان اتریوم چینی، دارای یک مزیت کلیدی نسبت به رقبای خود در سرعت انجام معاملات است

طی هفت روز گذشته قیمت ارزهای بیت کوین، ریپل و اتریوم، همگی افت کردند. این در حالی است که یک ارز دیجیتال مربوط به نسل آینده رکوردها را جابجا کرد.

در بازار ارزهای رمزنهاد، قیمت NEO در هفته گذشته به طرز وحشتناکی افزایش یافت و به لیست ۱۰ ارز مجازی محبوب معامله کنندگان راه یافت.

NEO توانسته از زمان پیدایش خود، به ارزش ۱۷۰ دلاری دست یابد و به بالاترین قیمت خود برسد. در حالی که رقبای اصلی آن در بازار ارزهای رمزنهاد مانند بیت کوین، اتریم و ریپل یا با کاهش قیمت مواجه بوده اند یا کمترین رشد را تجربه کرده اند.

با توجه به News BTC، بسیاری از معامله کنندگان امیدوارند که قیمت NEO تا پایان ماه ژانویه(اواسط بهمن ماه) به ۲۵۰ دلار برسد.

آخرین رقیب در تجارت ارزهای رمزنهاد توسط توسعه دهندگان چینی با عنوان ”نسل بعدی پلتفرم هوشمند اقتصادی“ ایجاد شده است. این ارز که «اتریوم چینی» نامیده می شود، دارای یک مزیت کلیدی نسبت به رقبای خود در سرعت انجام معاملات است. NEO می تواند معاملات را با سرعتی بیشتر از اتریوم، ریپل و بیت کوین پردازش کند.

این ارز مجازی چینی اخیرا بیش از ۱۰ میلیارد دلار از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است. نکته جالب اینجاست که NEO متعلق به کشوری است که در انجام معاملات ارزهای رمزنهاد سخت گیری می کند.

کارشناسان ادعا می کنند که این تازه آغاز راه NEO است(با توجه به رشد بی سابقه اخیرش در بازار ارزهای رمز نهاد).

در ۲۴ ساعت گذشته، شاهد افزایش ۲۰.۲۹ درصدی قیمت NEO بودیم. آیا این رشد سریع ارزش اتریوم چینی در سال ۲۰۱۸ همچنان ادامه خواهد داشت؟