گوش به زنگگوش به زنگ

قیمت لایت کوین کش(LCC) تنها در یک روز 409 درصد اوج گرفت


سال گذشته بیت کوین(BTC) از دو هارد فورک خود رونمایی کرد و این امر منجر به ظهور بیت کوین کش(BCH) و بیت کوین گلد(BTG) گردید.

لایت کوین دیشب از هاردفورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد

لایت کوین دیشب از هارد فورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد

هارد فورک هنگامی ایجاد می شود که یک ارز رمزپایه به دو بخش مجزا تقسیم شود و پیدایش آن معمولا به دلیل اعمال تغییراتی در ارز مجازی اصلی است. بعد از ایجاد یک هارد فورک، هر دو نسخه قدیمی و جدید یک ارز دیجیتال به کار خود ادامه می دهند.

در حالی که بیت کوین گلد انتظارات معامله کنندگان ارزهای رمزپایه را به خوبی برآورده نکرد، در مورد بیت کوین کش این اتفاق افتاد و این هارد فورک از زمان پیدایش خود، تبدیل به چهارمین ارز رمزپایه برتر از نظر حجم معاملات شده است.

اما بیت کوین تنها ارز مجازی نیست که دارای هارد فورک است. دیشب آلت كوین محبوب لایت کوین(LTC)، از هارد فورک خود به نام لایت کوین کش رونمایی کرد. دارندگان لایت کوین به ازای هر یک لایت کوینی که داشتند، ۱۰ توکن لایت کوین کش دریافت کردند.

لایت کوین کش یک نسخه به روز شده از لایت کوین با پردازش سریع تر و هزینه های تراکنش پایین تر است. این هارد فورک طراحی شده است تا تقاضای لایت کوین به منظور استفاده در دنیای واقعی افزایش یابد.

تاکنون واکنش ها نسبت به راه اندازی لایت کوین کش فوق العاده مثبت بوده است. بر اساس اطلاعات Coin Codex، قیمت لایت کوین کش در حال حاضر ۷.۱۳ دلار آمریکا می باشد. اگر چه قیمت واقعی آن در زمان رونمایی دقیقا مشخص نیست، اما به نظر می رسد تقریبا ۱.۴۰ دلار آمریکا بوده. این بدان معنی است که ارزش لایت کوین کش تنها در یک روز، رشد ۴۰۹ درصدی را تجربه کرده است.

آینده لایت کوین کش؟!

این یک سوال میلیون دلاری است. بازخوردهای حول انتشار لایت کوین کش بسیار مثبت بوده و پیش بینی می شود معامله کنندگان ارزهای رمزپایه روی آن حساب ویژه ای باز کنند. با این حال، تنها گذر زمان می تواند به این پرسش که لایت کوین کش چقدر در بازار ارزهای رمزنهاد کشش دارد، پاسخ دهد.

هنوز هم احتمال این که قیمت بیت کوین و ریپل در بازار ارزهای رمزپایه کاهش یابد، زیاد است. با توجه به این موضوع، انتظار می رود سرمایه گذاران همچنان محتاط باقی بمانند. در عوض، ظهور این نوع اشتراک گذاری های هیجان انگیز با پتانسیل رشدی که دارند، گزینه های بهتری برای سرمایه گذاران هستند.

در پایان لازم به ذکر است که ما در یکی از هیجان انگیزترین دوران تاریخ سرمایه گذاری زندگی می کنیم. نوآوری ها و فرهنگ های غنی کارآفرینی، دائما در حال ایجاد شرکت هایی جدید با پتانسیل پولدار کردن سرمایه گذاران هستند. در حال حاضر یک سرمایه گذاری کوچک اما هوشمندانه، می تواند شما را ثروتمند کند.