تبلیغات در تلکسیران

اوج گیری ارز لایت کوین پس از قرارداد با ویزا

لایت کوین(Litecoin) یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه موجود در سراسر جهان است. طی بیست و چهار ساعت گذشته قیمت لایت کوین ?? درصد افزایش یافته و این ارز، اکنون پنجمین ارز دیجیتال از نظر میزان سرمایه گذاری در دنیاست. اما چه چیزی باعث شده لایت کوین به این موفقیت دست یابد؟!

اوج گیری ارز لایت کوین پس از قرارداد با ویزا

لایت کوین در طول ۲۴ ساعت گذشته ?? درصد رشد داشت و تبدیل به پنجمین ارز مجازی دنیا شد

لایت کوین در طول ?? ساعت گذشته ?? درصد رشد داشت و تبدیل به پنجمین ارز مجازی دنیا شد

لایت کوین به وسیله چارلز لی کارمند سابق گوگل تاریخ در ? اکتبر ???? ایجاد شد. لایت کوین یک ارز رمزپایه نظیر به نظیر(peer to peer) و پروژه نرم ‌افزاری متن باز بر پایه فناوری بلاکچین است. این ارز از بیت کوین الهام گرفته و از لحاظ ساختاری تقریبا با آن یکسان است. ایجاد و انتقال لایت کوین بر اساس یک پروتکل منبع باز بوده و توسط هیچ نهاد مرکزی ای مدیریت نمی ‌شود.

تفاوت عمده لایت کوین با بیت کوین در سرعت تایید تراکنش هاست. لایت کوین هر بلوک در زنجیره بلوکی را در ?/? دقیقه پردازش می کند. این در حالی است که بیت کوین این کار را در ?? دقیقه انجام می دهد. بنابراین سرعت تایید تراکنش ها در لایت کوین، چهار برابر سریع تر از بیت کوین است.

در اوایل فوریه ????، یکی از عمده فروشان آنلاین اتحادیه اروپا به نام آلزا(Alza)، استفاده از لایت کوین را به عنوان یک روش پرداخت، آغاز کرد.

نکته جالب اینجاست که لایت کوین در طول ?? ساعت گذشته ?? درصد رشد داشته و سرمایه خود را به ??/?? میلیارد دلار رسانده و بنابراین تبدیل به پنجمین ارز مجازی برتر دنیا شده است. در تاریخ ?? بهمن ???? و با توجه به اطلاعات وبسایت مرجع کوین مارکت کپ(CoinMarketCap)، قیمت لایت کوین به ??? دلار رسید.

اما دلیل اصلی افزایش قیمت لایت کوین چیست؟

به ادعای روزنامه دیلی اکسپرس، دلیل جهش یکباره قیمت لایت کوین، قراردادی است که آن ها با شرکت ویزا(Visa Corporation) به امضا رسانده اند. بر اساس گزارش ها، این شرکت بانکی در پی معرفی یک سیستم پرداخت با کارت اعتباری Visa به نام لایت پی(Litepay) است. به عبارت دیگر به زودی شاهد ایجاد کارت های اعتباری لایت کوین خواهیم بود و صنعت کسب و کار، بالاخره روش پرداخت با ارزهای رمزپایه را عملی خواهد کرد. انتظار می رود این سیستم که هم اکنون توسط عده ای به نام شکاف(Breakthrough) شناخته می شود، از تاریخ ? اسفند ???? شروع به سرویس دهی کند.

در سال ???? ارزش لایت کوین ?? برابر شد که این میزان، سریع ترین رشد در میان ارزهای رمزپایه دنیا بود. این در حالی است که ارزش بیت کوین در همین دوره زمانی تنها ?? برابر شده بود.

با این که ارزش بیت کوین در میان ارزهای رمزپایه قابل توجه است، اما سرعت کمی که در پردازش پرداخت ها دارد باعث شده هرگز نتواند گزینه مناسبی برای پرداخت های واقعی به شمار رود. حال به نظر می رسد مزیت سریع بودن لایت کوین، باعث شده تا شرکت ویزا روی آن حساب ویژه ای در این زمینه باز کند.

به نظر شما آیا لایت کوین بازار ارزهای رمزپایه را متحول خواهد کرد؟

رفع مشکلات فیس بوک تا سال 2019 به طول خواهد انجامید

به گفته مارک زاکربرگ، مدیر عامل و بنیانگذار فیس بوک، اعمال اصلاحات در فیس بوک نیاز به زمان بیشتری دارد.

رفع مشکلات فیس بوک تا سال 2019 به طول خواهد انجامید

مارک زاکربرگ: مدیر عامل و بنیان‌گذار فیس بوک

مارک زاکربرگ: مدیر عامل و بنیان‌گذار فیس بوک

مارک زاکربرگ روز جمعه در فیس بوک اعلام کرد که انجام اصلاحاتی در شبکه اجتماعی یک پروژه حداقل سه ساله است که تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد یافت. هر چند او انتظار دارد تا پایان سال جاری در مسیری به مراتب بهتر از زمانی که وارد فیس بوک شد، قرار گیرد. زاکربرگ همچنین خاطرنشان کرده است که یک سری از یادداشت‌ها در مورد نحوه مواجهه با مسائل فیس بوک را ارائه خواهد داد. این موضوع پس از زمانی مطرح شده است که مدیر عامل فیس بوک در سال ۲۰۱۸، طی یک نامه سرگشاده قول داد تا مشکلات بوجود آمده برای شرکت در سال گذشته را رفع کند.

 

بیشتر بخوانید:

زاکربرگ و فیس بوک زمان دشواری را برای مقابله با همه رسوایی‌های رخ داده از کمبریج آنالیتیکا تا نقش فیس بوک در انتشار اطلاعات نادرست و دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ و غیره گذرانده‌اند. شریل ساندبرگ، مدیر ارشد عملیات فیس بوک، روز چهارشنبه قبل در نشستی با اعضای کنگره آمریکا حضور پیدا کرد و به پرسش‌های قانون‌گذاران درباره بسیاری از این مسائل پاسخ داد.

مارک زاکربرگ در تلاش برای حل بسیاری از مشکلات فیس بوک در طول سال گذشته بوده است. اوایل ماه اوت، او در برابر گروه‌های نفرت از خدمات فیس بوک سخنرانی کرد. در ماه نوامبر، زاکربرگ صدای ضبط شده خود را در رابطه با طرح‌های جدیدی از شرکت تحویل داد تا دسترسی بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه فیس بوک به سازمان‌های خدمات اجتماعی را گسترش دهد.

زاکربرگ در پست خود نوشت:

بسیاری از این امور فقط به انجام بهتر کارها، یافتن سریع‌تر مسائل و اشتباهات کمتر و غیره می‌پردازند و در عین حال سخت‌ترین تصمیم‌هایی که با آنها مواجه هستیم، شامل مصلحت‌هایی جدی بین اصولی است که برای ما ارزش زیادی دارند. برای مثال، ارسال فایل صوتی به کاربران، ماموریت اصلی ما به شمار می‌آید، اما همچنین ما مسئول حفظ امنیت آنها نیز هستیم.

منبع: cnet.com

علت تاخیر در عرضه بازی بتلفیلد 5 چیست!؟

 انتشار بازی بتلفیلد 5 Battlefield V)) به تأخیر افتاده است و این بازی کامپیوتری تا 20 نوامبر(29 آبان) عرضه نخواهد شد.

علت تاخیر در عرضه بازی بتلفیلد 5 چیست!؟

 انتشار بازی بتلفیلد ۵ Battlefield V به تأخیر افتاده است و تا ۲۰ نوامبر عرضه نخواهد شد

 انتشار بازی بتلفیلد ۵ Battlefield V)) به تأخیر افتاده است و تا ۲۰ نوامبر عرضه نخواهد شد

دایس توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که زمان اضافی اجازه می دهد تا بازی ارتقا یابد و این علت اصلی انتشار دیرهنگام برای یکپارچه کردن بازی است.

اما شایعاتی دیگر در مورد مشکلات نشر منتشر شده است. تاریخ عرضه بازی با بازی های ندای وظیفه(Call of Duty) و رستگاری خونین(Red Dead Redemption) یکی بود، واقعیتی که برای فروش کمِ بازی جنگ جهانی دوم انکارناپذیر نبوده و مورد انتقاد قرار گرفته است.

تنظیم تاریخ دیگری برای انتشار، به بتلفیلد ۵ اجازه خواهد داد تا شهرتی که سایر بازی ها به سرقت برده اند، و همچنین زمان اضافی برای ارتقای کار ایجاد گردد.

توسعه دهنده بازی گفت که بازخورد قابل ملاحظه ای برای انتشار اولیه بازی گرفته ایم و انتظار می رود که بازی در طول زمان تغییر کند. این تغییرات شامل بهبود در سرعت بازی گیم و سایر تغییرات در بازی خواهد بود.

 

اسکار گابریلسون، مدیر کل دایس نوشت:

و به همین دلیل ما تاریخ نشر را جا به جا کردیم. ما قصد داریم برای ادامه تغییرات نهایی به نسخه اصلی گیم پلی زمان بخریم، و اطمینان حاصل کنیم که ما واقعا توانایی  نشر بازی همچون تایدز-آو-وار را داریم. می دانیم که انتقال تاریخ انتشار به این معنی است که ما همه باید کمی طولانی تر صبر کنیم اما این زمان برای اطمینان از درست بودن]همه جنبه های بازی[ است.

 

بتلفیلد ۵ پیش از این در آلفا، گیم‌اسکورم و ای ۳(E۳) رونمایی شده و جایزه بهترین بازی چند نفره را از آن خود کرده است.

اکنون علاقه مندان می توانند از ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) نسخه بتا عمومی بازی را تهیه کنند. دایس گفت برخی تغییرات جدید در آن نسخه از بازی وجود خواهد داشت.

آخرین اخبار درباره بازی بتلفیلد ۵ را از تلکسیران بخوانید

منبع:  independent.co.uk

گوگل، موقعیت مکانی کاربرانش را ردیابی می‌کند!

به گزارش "اسوشیتدپرس"، گوگل اطلاعات موقعیت مکانی کاربران را حتی وقتی درخواستی ندارند ثبت می‌کند. این موضوع می‌تواند روی دو میلیارد دستگاه اندرویدی و اپل که از گوگل برای مسیریابی یا جستجو استفاده می‌کنند، تاثیر بگذارد.

گوگل، موقعیت مکانی کاربرانش را ردیابی می‌کند!

طبق تحقیقات، کاربران مجبور به خاموش کردن سایر تنظیمات وب و اپلیکیشن، برای غیرفعال کردن موقعیت مکانی خود هستند

طبق تحقیقات، کاربران مجبور به خاموش کردن سایر تنظیمات وب و اپلیکیشن، برای غیرفعال کردن موقعیت مکانی خود هستند

این مطالعه که توسط محققان دانشگاه پرینستون تایید شده است، قانون‌گذاران ایالات متحده را خشمگین کرده است. گوگل در پاسخ به این واکنش، خاطرنشان کرد که توضیحات شفافی از ابزارهایش و نحوه خاموش کردن آنها فراهم می‌کند. این مطالعه نشان داد که موقعیت مکانی کاربران حتی زمانی که تاریخچه موقعیت مکانی غیر فعال شده است، ذخیره می‌شود.

برای مثال:

 • هنگامی که اپلیکیشن مپ را باز می‌کنید، گوگل یک اسنپ شات از موقعیت مکانی فعلی شما ذخیره می‌کند.
 • به روز رسانی خودکار آب و هوا بر روی گوشی‌های اندروید، دقیقا بر اساس موقعیت مکانی فعلی کاربر است.
 • جستجوهایی که هیچ ارتباطی با موقعیت مکانی ندارند، با اطلاعات دقیق طول و عرض جغرافیایی کاربران مشخص می‌شوند.

برای نشان دادن اثر این نشانگرهای موقعیت مکانی،AP  یک نقشه بصری نشان داد از جابجایی جونز اکار، محقق پرینستون که از یک گوشی اندرویدی با سابقه موقعیت مکانی خاموش استفاده کرد. این نقشه، رفت و آمد او را به قطار در اطراف نیویورک و همچنین بازدید از پارک‌ های لاین، بازار چلسی، آشپزخانه هل، پارک مرکزی و هارلم و همچنین آدرس خانه اش را نشان داد.

برای متوقف کردن این نشانگرهای موقعیت مکانی گوگل، کاربران باید سایر تنظیمات فعالیت‌های وب و اپلیکیشن را که به طور پیش‌فرض فعال است خاموش کنند و اطلاعات مربوط به مکان را ذکر نکنند.

غیرفعال کردن این موارد، مانع از ذخیره اطلاعات توسط موتور جستجوی گوگل و عملیات دیگر می‌شود که البته این امر می‌تواند کارایی دستیار دیجیتال آن ها را محدود کند.

محقق امنیتی، گراهام کلویی در وبلاگ خود نوشت:

شما فکر می‌کنید که اعلام به گوگل برای اینکه موقعیت مکانی شما را پیگیری نکند، با غیرفعال کردن یک گزینه به نام سابقه موقعیت مکانی، این غول اینترنت را از ذخیره داده‌ها در مورد موقعیت مکانی شما بازمی‌دارد. اما کاملا برای من واضح و روشن است که گوگل، به ذخیره اطلاعات موقعیت مکانی ادامه می‌دهد مگر اینکه شما، هم گزینه سابقه موقعی مکانی(Location history) و هم گزینه فعالیت‌های وب و اپلیکیشن(Web & App Activity) را غیرفعال کنید.

گوگل در پاسخ به AP گفت:

گوگل ممکن است از موقعیت مکانی برای بهبود تجربه افراد به طرق مختلف از جمله: سوابق موقعیت مکانی، فعالیت وب و اپلیکیشن، و از طریق خدمات موقعیت مکانی در سطح دستگاه استفاده کند. ما توضیحات دقیقی از این ابزارها و کنترل‌هایی قوی ارائه می‌دهیم تا مردم بتوانند آنها را روشن یا خاموش کنند و سوابق خود را در هر زمان حذف کنند.

پیشینه شرکت

 • فیسبوک و گوگل از الگوهای تاریک در تنظیمات حریم خصوصی استفاده می‌کنند.
 • گوگل و فیس بوک متهم به نقض قوانین GDPR شدند.
 • پیام‌های جیمیل توسط اشخاص ثالث خوانده می‌شود.

Ap در ادامه تحقیق خود یک راهنما برای نشان دادن نحوه حذف اطلاعات موقعیت مکانی ایجاد کرد.

مارک وارنر، سناتور دموکرات، بر اساس مدارک تحقیقاتیAP  پیگیر کار شرکت‌های فناوری است که متهم به اقداماتی خلاف انتظارات کاربران خود می‌باشند.

سناتور جمهوری‌خواه، فرانک پالونون، خواستار قانون جامع حفظ حریم خصوصی مصرف‌کنندگان و امنیت اطلاعات شد.

سخنگوی دفتر کمیساریای اطلاعات انگلیس به بی بی سی گفت:

طبق GDPR و قانون حفاظت از داده‌های ۲۰۱۸، سازمان‌ها وظیفه قانونی دارند که در استفاده از اطلاعات شخصی کاربران، شفاف و عادلانه عمل کنند و هر کس که نگرانی در مورد چگونگی نگهداری اطلاعات شخصی خود توسط یک سازمان را دارد، می‌تواند با ICO تماس بگیرد.

شرکت‌های فناوری که در مورد تنظیمات حریم خصوصی و نحوه استفاده آنها آگاهی ندارند، در معرض خطر هستند. در ماه ژوئن، گزارشی از شورای مصرف‌کننده نروژ ارائه شد مبنی بر اینکه  گزینه‌های سازگار با حریم خصوصی، پنهان و یا مبهم هستند.

تبلیغات مبتنی بر موقعیت مکانی، فرصت‌های زیادی برای بازاریابان ارائه می‌دهد. براساس تحقیقات شرکت BIA / Kelsey، برندهای ایالات متحده آمادگی دارند تا ۲۰.۶ میلیارد دلار(۱۶.۳ میلیارد پوند) در تبلیغات هدفمند سال ۲۰۱۸ هزینه کنند. از سال ۲۰۱۴، گوگل به تبلیغ‌کنندگان اجازه داده است تا برای افزایش کارایی آگهی‌های آنلاین خود، اطلاعات رده پایین نظیر سوابق موقعیت مکانی کاربران را ردیابی کنند.

منبع: bbc.co.uk

رستگاری خونین 2: یک بازی فوق العاده با چاشنی سوارکاری و تیراندازی در دنیایی شگفت‌انگیز

رستگاری خونین(2 Red Dead Redemption) از آن دسته بازی های رایانه ای است که مخاطبان بی صبرانه منتظر انتشار نسخه 2018 آن هستند. ما تریلرهای سینمایی مختلفی از آن دیده ایم که هیچ یک پاسخ این سوال کلیدی را نداده اند: بازی رستگاری خونین 2 چه شکلی است؟

رستگاری خونین 2: یک بازی فوق العاده با چاشنی سوارکاری و تیراندازی در دنیایی شگفت‌انگیز

سوارکاری فوق العاده شگفت انگیز در بازی رستگاری خونین ۲

سوارکاری فوق العاده شگفت انگیز در بازی رستگاری خونین ۲

تا کنون نه تنها جوابی به این سوال داده نشده است بلکه فقط سیستم‌ها و اصلاحاتی از این بازی را در معرض نمایش گذاشته شده است.

شخصیت آرتور مرگان در این بازی با مردم جهان معاشرت می کند. راوی این بازی با اشاره به این که بازی رستگاری خونین فراتر از تیراندازی خواهد بود گفت:

فراتر از اسلحه هایتان با محیط تعامل خواهید داشت.

شخصیت مورگان در حین سوارکاری کارهایی از قبیل احوال‌پرسی، در‌ افتادن با غریبه ها یا آدرس دادن به رهگذران را نیز انجام می دهد. تحولی که در صرف دویدن، مشت زنی، یا تیراندازی این ستاره‌ی پرطرفدار بازی های NPC ایجاد می شود.

قرار نیست بازی رستگاری خونین ۲ بدون اسلحه باشد.

اگر طرفداران بازی های رایانه ای با مکس پین ۳ آشنا باشند با نحوه‌ی تیراندازی با فایل گرافیکی GIF در بالا آشنا هستند. مانند شخصیت پین، اسلحه و مهمات مورگان محدودیت دارد و از آپشن های جدید بازگشت به کمپ یا جستجو برای تامین آن است.

نمی توان به راحتی موفقیت شگرف کنسول های بازی PS۴ و ایکس باکس از GTA V نادیده گرفت اما بازی رستگاری خونین ۲ بازی شاهکاری برای نسل کنونی کنسول ها است و به همین ترتیب مشخص است که قدم به دنیای گرافیکی جدیدی گذاشته اند. اگر با واقعیت جور در بیاید، در روز انتشار این بازی، با یک شگفتی روبرو خواهیم شد.

موارد ظریفی مانند نورپردازی وجود دارد که از نقاط قوت گرافیکی رستگاری خونین ۲ به شمار می آید

موارد ظریفی مانند نورپردازی وجود دارد که از نقاط قوت گرافیکی رستگاری خونین ۲ به شمار می آید

با امکانات فوق العاده ای که در پویا نمایی اسب و حرکات فیزیکی تعبیه شده است چطور می توان باز هم سراغ اسب سواری در نسخه‌ی اول رستگاری خونین یا حتی بازی witcher۳ رفت؟

هشت سال از انتشار نسخه اول بازی پرطرفدار رستگاری خونین می گذرد. این بازی در آن زمان بی شک در نوع خودش از بهترین ها محسوب می شد که خیلی ها آن بازی را بهترین بازی ویدیویی می دانستند که تا آن زمان تولید شده است. امیدواریم که این نسخه هم باعث رضایت مخاطبان بازی های ویدیویی شود.

زمان انتشار این بازی ۴ آبان ۱۳۹۷ خواهد بود.

منبع: cnet.com

مک لارن قصد دارد خودروی الکتریکی تولید کند

شرکت مک لارن قصد دارد تا سیستم حمل و نقل برقی راه اندازی کند. شرکت مک لارن قصد دارد تا سیستم حمل و نقل برقی راه اندازی کند. این شرکت خودروسازی انگلیسی در حال انجام تحقیقات اولیه درباره وسایل نقلیه تمام الکتریک وساخت خودروی الکتریکی است که می‌تواند تا سال 2025 عرضه شوند.

مک لارن قصد دارد خودروی الکتریکی تولید کند

ساخت خودروی تمام الکتریکی در شرکت مک لارن

ساخت خودروی تمام الکتریکی در شرکت مک لارن

البته این بخشی از برنامه پیچیده برای تبدیل خوردو‌های اسپرت و نیز سوپر ماشین‌های مک لارن به خودرو‌ی هیبریدی است و این در حالی است که صنعت خودرو سازی در سرتاسر جهان در حال بالا بردن استاندارد‌های خود است.

 ماه گذشته، مدیر عامل شرکت مک لارن مارک فلویت در گفتگو با خبرنگار استاف درباره برنامه‌های مربوط به خودرو‌های الکتریکی و نیز توسعه دیدگاه جهانی این شرکت اظهار نظر کرد:

 • چه عاملی شرکت مک لارن را به سمت ساخت خودرو‌ی هیبریدی و تمام الکتریکی سوق داده است؟

چین در زمینه انتشار استاندارد‌های جدید پشتکار زیادی دارد، جهان به سمت این استاندارد‌ها در حال حرکت است و ما باید برای این حرکت آماده باشیم. تنها راهی که ما می‌توانیم با آن بر استاندار‌های جهانی منطبق شویم روآوردن به ساخت خودرو‌های هیبریدی است.  

ما فکر نمی‌کنیم بتوانیم تا سال ۲۰۲۵ این تکنولوژی را ارائه دهیم، ما نمی‌خواهیم از سطح استاندار‌ها پایین‌تر باشیم بلکه می‌خواهیم خودرو&zwj های اسپرت بهتری را به بازار عرضه کنیم. این خودرو‌ها باید به نحوی کار کنند که شارژ خود را خیلی دیر از دست بدهند و زمان شارژ دوباره آن‌ها تنها ۳۰ دقیقه طول بکشد.

 • لامبورگینی وارد بازار کراس اور و SUV شده است، چرا مک لارن این مسیر را دنبال نمی‌کند؟

من مخالف SUVها نیستم اما هدف مک لارن این نیست. کار کردن روی پروژه SUV بسیار پر هزینه است. وقتی ما روی یک محصول کار می‌کنیم این محصول باید سه تست ساده را پشت سر بگذارد: باید برای برند مفید باشد، برای مشتری مفید باشد و اینکه بهترین خودرو در میان کلاس ویژه خود باشد که بتواند ما را به سود مالی برساند.

مسئله دوم این است که ما تکنولوژی مربوط به این کار را نداریم، شاید برای تبدیل رنجر رور یا کاین به یک خودرو بهتر میلیارد‌ها دلار هزینه لازم باشد و مسئله سوم اینکه این کار سود چندانی برای شرکت ندارد، بنابراین جزو اهداف شرکت ما نیست.

 

 • مک لارن جدید را با سیستم هیبریدی بنزین- الکتریک عرضه خواهد کرد. چه انتظاری باید از این ماشین داشته باشیم؟

تعجب همه جهان را برانگیخت، این ماشین با ۹۰۰ اسب بخار قدرت، تعداد زیادی ایرو و رانندگی فوق العاده تحسین برانگیز بود. مدل جدید این ماشین ترکیبی از امتیازات مختلف خواهد بود: رانندگی خوب، کنترل نرم افزاری و تکنولوژی نیروی برق. ما تصمیم داریم یک ماشین سبک وزن با عمل کرد بالا تولید کنیم که برای رانندگی در جاده عالی باشد.

 • سال گذشته شرکت مک لارن ۳۳۰۰ خودرو تولید کرد و قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ سالی ۶۰۰۰ خودرو تولید کند، علت این افزایش چیست؟

ماشین‌های ما همیشه خاص و ویژه هستند، اگر به میزان فروش ما در آمریکا و انگلیس نگاهی بیاندازید متوجه می‌شوید، تنها چیزی که تغییر کرده است این است که بازار‌های جدید زیادی به روی ما باز شده ‌اند، بازار‌هایی که ۱۰ تا ۱۵ سال پیش وجود نداشته‌اند. چند سال پیش که خودرو را عرضه کردیم ۳۸ ماشین از این ماشین را در چین فروختیم، بازاری که به طرز فوق العاده‌ای رشد کرد. افزایش فروش محصولات ما در سایر قسمت‌های آُیا نیز شگفت انگیز است. تایوان یکی از بهترین بازار‌های ماست. تایلند هم همین طور. کره نیز از زمان تاسیس شعبه ما در این کشور بسیار عالی بوده است. ما در حال مطالعه روی بازار‌های هند و روسیه هستیم.

 • آمریکای شمالی بزرگترین بازار مک لارن است، به‌طوریکه ۳۵ درصد از فروش شرکت به این بخش اختصاص دارد، تاثیر تعرفه ۲۵ درصدی پیشنهادی ترامپ برای واردات خودرو چه تاثیری روی مک لارن خواهد داشت؟

درباره تغییر تعرفه‌ها در آمریکای شمالی نگرانی وجود دارد. هدف من انجام تجارت آزاد است. تغییر تعرفه‌ها باعث تغییر کلی بازار خواهد شد و من دوست ندارم اختلالی در کار ما ایجاد شود. در فاز اولیه احتمالا باید به جذب افزایش قیمت مرتبط با تعرفه‌ها بپردازیم که این کار به سود شرکت ما نخواهد بود. باید ببینیم که در ارتباط با سایر رقبا چه اتفاقی می‌افتد، مسلما برخی از افزایش قیمت‌ها باعث تغییر میزان مشتریان خواهد شد.

منبع: autonews.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟