گوش به زنگگوش به زنگ

ناتالی امانوئل: فصل آخر سریال "بازی تاج و تخت" دلهره آور خواهد بود!


ناتالی امانوئل، بازیگر نقش میساندی در سریال "بازی تاج و تخت(Game of Thrones)"، از آخرین فصل سریال می‌گوید.

ناتالی امانوئل و امیلیا کلارک در سریال بازی تاج و تخت

ناتالی امانوئل و امیلیا کلارک در سریال بازی تاج و تخت

ناتالی امانوئل احساس می‌کند که فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت، ارزش انتظار را برای همه علاقمندان این سریال دارد. این بازیگر می‌گوید که همه خرده داستان‌های این فصل هیجان‌انگیز و دلهره‌آور هستند. 

امانوئل در یک گفتگوی تلفنی با IANS اذعان داشت:

فکر می‌کنم انتظارات از فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت بالاست. به نظرم باید انتظار فشار و استرس واقعی را داشته باشید. مانند دو فصل گذشته، ما شاهد ریتم تند این سریال با استرس بیشتر و بیشتر خواهیم بود. داستان‌های بسیاری وجود دارد که باید در موردشان به نتیجه برسیم. ما باید آن ها را در فضای باز بازی کنیم و بنابراین ریتم سریال، بیانگر همین حس و حال است.

او افزود:

شخصیت‌ها و داستان‌های زیادی وجود دارد که نتیجه آنها قابل حدس زدن نیست. بنابراین فصل نهایی برای مردم فوق‌العاده رضایت‌بخش، هیجان‌انگیز و دلهره‌آور خواهد بود.

بازی تاج و تخت که از رمان جرج آر.آر مارتین اقتباس شده، در مورد تلاش برای بدست آوردن تخت آهنین است. این داستان دارای صحنه‌های پرپیچ و تاب و کشتارهای بی‌رحمانه، مرگ‌های غیرمنتظره و تصاویر احساسی و دراماتیک است. 

ناتالی امانوئل از فصل اول بازی تاج و تخت به این سریال پیوست

ناتالی امانوئل از فصل اول بازی تاج و تخت به این سریال پیوست

امانوئل خاطرنشان می‌کند که فصل نهایی، تمام مطالب فصول قبلی را در خود جای داده، اما در عین حال مسیری بزرگ‌تر و خطیر را طی می‌کند.

او می‌گوید:

همه چیزهایی که شما از بازی تاج و تخت انتظار دارید را در فصل آخر خواهید یافت، با این تفاوت که احساسات شدیدتری را تجربه خواهید کرد. من بسیار خوشحالم که مردم آن را می‌بینند. ما برای این سریال خیلی سخت کار کرده‌ایم و اکنون تولید آن به پایان رسیده است.

بازیگر نقش میساندی، محرم اسرار مادر اژدهای دنریس تارگرین است. نمایش فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۱ شروع شد و فصل و هشتم و پایانی آن در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. امانوئل معتقد است که به پایان رساندن این فصل بیش از فصول دیگر به طول می‌انجامد.

این سریال از ستاره‌هایی نظیر امیلیا کلارک، سوفی ترنر، کیت هارینگتون، لنا هیدی، میسی ویلیامز، پیتر دینکلیج، نیکولای کاستر والدو و ایوان ریان بهره برده است.

امانوئل در مورد فصل نهایی با اطمینان حرف می‌زند. او می‌گوید:

احساس می‌کنم که مردم هنگامی که فصل پایانی را تماشا می‌کنند، قضاوت‌ها و ذهنیات قبلی خود را از دست خواهند داد.

منبع: hindustantimes.com