گوش به زنگگوش به زنگ

نقش مدیریت کالری، برای رسیدن به وزن ایده آل


با روشهای ساده ریاضی امکان محاسبه اضافه وزن وجود دارد. شاید شما جزء اون دسته از افرادی باشید که هر روز تصمیم دارند از امشب رژیم بگیرند ولی موفق نمی شوند. این مقاله به شما کمک می کندکه از این روش سنتی و غیراستاندارد فاصله گرفته و به وزن ایده آل خود برسید.

وقتی تصمیم می گیرد که هیچ خوراکی را نخورید به جسم و روح خود آسیب می رسانید. اکثر نیازهای فرد را از طریق خوردن جذب بدن می شود. این مقاله به شما کمک می کند طی هفت روز ۳۵۰۰ کالری بسوزانید، این میزان به ۵۰۰ کالری در روز تقلیل می یابد. همه ما علاقمندیم که لذت خوردن خوراکی مورد نظر را بارها و بارها تجربه کنیم طبیعتا قطع یکباره آن برای همه افراد بسیار دشوار خواهد بود. از یک موسیقی مناسب و دلنشین استفاده کنید و هر ۲۵۰ کالری را که در روز مصرف می کنید بواسطه ورزش بسوزانید. دقت کنید خود بستنی به تنهایی می تواند ۲۵۰ کالری داشته باشد یا چندین خوراکی به ظاهر ساده ممکن است در مجموع ۲۵۰ کالری شوند.

خوراکیهایی که نباید خورده شود.jpg

خوراکیهایی که نباید خورده شود

توجه به کنترل کالری بسیار مهم است، روزانه بدن شما مقدار مشخص و محدودی کالری احتیاج دارد، بیشتر از آن باعث به خطر افتادن سلامتی، بهم ریختن زیبایی اندام می گردد. بهتر است مقدار کالری تمام خوراکی هایی را که مصرف کنید در نظر داشته باشید و برای هر روز یک برنامه تغذیه براساس کالری مصرفی در نظر بگیرید و به خودتان هشدار دهید که در صورت تجاوز از میزان مشخص حتما با ورزش مقدار اضافی را از بین ببرید. از همین الان آغاز کنید، وزن کنونی خود را در نظر بگیرید، اضافه آنرا محاسبه نموده و سعی کنید تا زمانی که اضافه وزن خود را از دست ندادید از خوردن خوارکی هایی که کالری بالا دارند مثل: بستنی، ذرت مکزیکی، سیب زمینی سرخ کرده، فست فود و .... جلوگیری نمائید تا بتوانید وزن مناسب خود را بدست آورید.

مواد غذایی مناسب و سالم.jpg

مواد غذایی مناسب و سالم

دارا بودن اندام زیبا باعث افزایش جذابیت در فرد و ایجاد اعتماد به نفس می گردد. خوراکی های مصرفی نقش بسیار کلیدی در سلامت فیزیک و روح هر فرد دارد با کنترل و مدیریت درست مصرف به اندام ایده آل خود برسید.