گوش به زنگگوش به زنگ

تاثیر مصرف روزانه سرکه سیب در سلامت بدن


سرکه سیب مانند یک عصاره جادویی عمل می کند. خاصیت آنتی بیوتیکی آن می تواند مشکل باکتریایی معده را از بین ببرد. اسید استیک سرکه سیب باعث تغییراتی در سلولهای استخوانی می گردد، که تاثیر مستقیم در جلوگیری از پوکی استخوان دارد. زمانی که ورزش می کنیم بدن شروع به ساخت اسیدلاتیک می کند که نقش مهمی در ایجاد خستگی و استرس دارد، اسید آمینه سرکه سیب دقیقا مثل یک پادزهر عمل می کند و خستگی را مرتفع می نماید.

یکی از فواید سرکه سیب، بهبود هضم غذا و از بین بردن ریفلاکس اسید معده می باشد. اگر بتوانید هر روز صبح یک قاشق چایی خوری سرکه سیب میل کنید. به مرور شاهد بدن و پوست سالم و با نشاط خواهید بود.

بهترین معجون رفع خستگی .jpg

بهترین معجون رفع خستگی

آیا تا به حال تجربه تست سرکه سیب را داشته اید؟ حتما یکبار امتحان کنید تا متوجه طعم دلپذیر آن شوید. سرکه سیب قابلیت از بین بردن بوی بد دهان را دارد، غرغره کردن آن به وقت بیداری باعث زیبا و سفید نشان دادن دندان ها می گردد.

تاثیر سرکه سیب روی دندان و اندام.jpg 

تاثیر سرکه سیب روی دندان و اندام

اگر فردی هستید که در زمان گلودرد و سرماخوردگی تمایل به استفاده داروهای شیمیایی ندارید بهترین گزینه درمان استفاده از سرکه سیب به همراه یک قاشق عسل و مقداری آب گرم است و در کمترین زمان ممکن تحول و تغییر را در خود مشاهده خواهید نمود. حتی می توانید با نوشیدن یک لیوان سرکه سیب مخلوط با آب، گرفتگی بینی خود را بین ببرید.

سرکه سیب به خاصیت ضدگلیسمیک کمک می کند تا انسولین در لوزالمعده ترشح شود و این روش قندخون را کنترل می نماید و تغییراتی که روی متابولیسم اعمال می کند تاثیر بسزایی روی کاهش وزن دارد.

درمانهای خارجی سرکه سیب به این صورت است که، وقتی بدن دچار عفونت قارچی شده مقداری سرکه سیب در تشت ریخته و با آب ترکیب نمایید و عضو را به مدت ۲۰ دقیقه در آن قرار دهید تا بطور کامل محل عفونت ترمیم شود و یا در صورت بروز ورم و تورم می توانید از همین روش برای بهبودی بهره گیرید.

مصرف متوالی ۱۰ روزه سرکه سیب تحولی شگرف در زندگی و سلامتی شما ایجاد می کند.