اخبار ورزشی

19/10/1396 02:34:04 ق.ظ تعداد بازدید : 26 تغییر سایز فونت

هدف ازنشر و اشاعه اخبارورزشی درسطح گسترده در وحله اول علاقه مندی عموم مردم و به خصوص قشر جوان جامعه می باشد

اخبار ورزشی.jpeg

هدف از نشر و اشاعه اخبارورزشی درسطح گسترده در وحله اول علاقه مندی عموم مردم و به خصوص قشر جوان جامعه می باشد و دروحله دوم کسب تجربه و دانش و آگاهی توسط تمامی دست اندرکاران حوزه های ورزشی می باشد ،تاثیر اخبار ورزشی به مانند تاثیریک بازی تدارکاتی برای یک تیم ورزشی می باشد ، چراکه دریافت به موقع و تحلیل درست اخبارورزشی می تواند در ترسیم نقشه راه برای فدراسیون ها و تیم های ورزشی موثر واقع شود . روزانه ده ها هزار اخبار ورزشی در سطح دنیا تولید و بازنشر می گردد و رسانه های دیداری و شنیداری و نوشتاری دراشاعه اخبارورزشی نقش به سزایی دارند

اخبارورزشی فدراسیون های فوتبال بعنوان پربازدید ترین اخبارورزشی دنیا قلمداد می گردد . تمامی فدارسیون های ورزشی تمایل دارند اخبار ورزشی موفقیت های نهاد تحت مدیریت خود را در معرض دید افکارعمومی قراردهند.

 

اخبارورزشی ورخدادهای مربوط به آن ، می تواند درعرض چند ساعت و یا حتی چند دقیقه  تاثیرات شگرفی در بدنه جامعه و افکار عمومی بگذارد . تاثیرگزاری اخباروزشی و اتفاقات پیرامونی آن بر سیاست و فرهنگ و حتی اقتصاد برهیچکس پوشیده نیست . بسیاری ازمقامات و مسئولین درکشورهای جهان از امواج اخبارورزشی در جهت ارتقاء جایگاه خود درسطح جامعه بیشترین نفع را می برند و گاها" پیش آمده که موفقیت های حرفه ای خود را مدیون اخبارورزشی و رخدادهای آن می دانند و بالعکس ناکامی های خود را ولو غیر مستقیم به رویدادها و اخبارورزشی نسبت می دهند.

اکثریت سیاستمداران درسطح جهان مایل می باشند درزمان کسب موفقیت تیم های ورزشی ، نامشان در سطح وسیعی در اخبار ورزشی  مطرح و به میزان محبوبیتشان به این واسطه افزوده شود . 

تکثیر و اشاعه اخبار ورزشی در سطح وسیع ، درایجاد جنب و جوش در سطح جامعه و گرایش جوانان به ورزش و فاصله گرفتن ازرفتارهای ناهنجار تاثیرفوق العاده ای می گذارد ، نشر و بازنشر اخبارورزشی ، در ایجاد فرهنگ زندگی سالم و جذب جوانان و نوجوانان به فعالیت های بدنی و ورزشی تاثیربلاانکاری دارد .

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن