گوش به زنگگوش به زنگ

اتریوم یا بیت کوین


جز سان (Jez San) مدیر عامل شرکت فان فر تکنولوژی (FunFair Technologies) به عنوان یک سرمایه گذار قدیمی در بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده، سال 2017 را قابل توجه اعلام کرد. اما مهم است که به یاد داشته باشید، این واقعا فقط آغاز است.

اتریوم یا بیت کوین.jpgاتریوم یا بیت کوین

علیرغم ارزیابی ها، هزینه بالای انتقال بیت کوین و سرعت پایین آن در انتقال ها باعث شده است ارزهای دیگر نقطه مثبتی نسبت به بیت کوین داشته باشند. – به طور مثال ارسال پول برای خرید قهوه همان قدر طول میشد که انتقال ۱۰۰ هزار دلار طول میکشد و وعده پیدا کردن  راه حل های مناسب مانند شبکه های نوری  هنوز برآورده نشده است.

یک مقایسه

بیت کوین را به عنوان DOS و اتریوم به عنوان ویندوز یا سیستم عامل Mac فکر کنید. هیچ مشکلی با DOS  وجود ندارد و این اولین بار بود که وارد دنیای رایانه ها شد و البته بخش مهمی از موفقیت رایانه بود.

دانشمندان ما در DOS بزرگ شدند، اما هنگامی که ویندوز و سیستم عامل مک ظاهر شدند، کامپیوترها تنها جریان اصلی را طی کردند DOS برای یادگیری دشوار است، برنامه ریزی آن پیچیده است و تنها چند برنامه کاربردی بر روی آن اجرا می شود. ویندوز و سیستم عامل مکینتاش پشتیبانی و تشویق برای ساخت  برنامه های کاربردی و در نهایت آسان تر کردن استفاده از آنها است.

 اتریوم مانند ویندوز و سیستم عامل مک است و در نتیجه توسعه دهندگان هزاران برنامه کاربردی را ایجاد می کنند.

به نظر می رسد که مانند اینترنت در سال ۲۰۰۰ رشد کرده است. هزاران شرکت جدید با مدل های تجاری بسیار نوآورانه ای روبرو می شوند و  روش های جدیدی برای تأمین مالی آنها می باشد. بیشتر، مانند Pets.com و Webvan، شکست خواهند خورد. اما بعضی از آنها آمازون، eBay و یا Google نسل بلاکچین هستند. اتریوم با توجه به سرعت انتقالی و هزینه کم آن در انتقال میتواند جایگزین مناسبی برای نقل و انقالات مالی باشند.