گوش به زنگگوش به زنگ

تحلیل نوسانات بازار بیت کوین بر اساس کوین بیس در سال 2017نوسانات بازار بیت کوین.jpgنوسانات بازار بیت کوین 

ارزش بیت کوین همچنان به صورت غیر منتظره پس از یک دوره پر سر و صدا به صورت نوسانی ادامه می یابد.

در اواسط ماه دسامبر، هنگامی که بیت کوین ۱۹،۸۵۰ دلار قیمت گذاری شد و رکورد جدیدی را به دست آورد، به سرعت سقوط کرد و در عرض چند روز به کمتر از ۱۲،۰۰۰ دلار رسید. براساس گزارش کوین بیس، قیمت بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش و کاهش است و در روز سه شنبه قبل از تعطیلات کریسمس در انگلستان به ارزش ۱۳،۶۶۹ دلار رسید.ارزش آن بیش از ۱۵ درصد بیش از ماه گذشته و بیش از ۱۲۸۵ درصد در سال گذشته است، اما اخیرا نشان داده است که چقدر زمان می تواند وضعیت را تغییر دهد.

ارزش ارزهای دیجیتال به طور چشمگیری به سادگی پیش از کریسمس کاهش پیدا کرد، تقریبا در عرض یک ساعت تقریبا ۲۰۰۰ دلار پایین آمد و به کمتر از ۱۱،۰۰۰ دلار رسیده بود. بیت کوین به طور قابل توجهی نوسان دارد و انتظار می رود ارزش آن همچنان به شدت تغییر کند. این تغییرات باعث شده است که استفاده از بیت کوین با مشکلاتی روبرو شود، زیرا Steam اخیرا اعلام کرده است که قادر به انجام هرگونه تبادل نمی باشد.

به طور طبیعی، افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین با افزایش میزان علاقه افرادی که اکنون به دنبال سرمایه گذاری هستند، همزمان شده است.همچنین به نظر می رسد که ارزهای دیجیتال جایگزین مانند اتریوم و لیت کوین در هفته های اخیر شاهد افزایش قیمت چشمگیری بوده است.

با این حال، ترس های زیادی وجود دارد که بیت کوین یک حباب است و هر لحظه امکان ترکیدن آن وجود دارد. کارشناسان مالی متعددی به سرمایه گذاران بالقوه برای جلوگیری از مشارکت با بیت کوین توصیه می کنند، هرچند که دیگران حدس می زنند که می تواند به سمت افزایش قیمت معادل ۱ میلیون دلار برود. بیت کوین فقط آنلاین است، هیچ بانک مرکزی ندارد و به هیچ دولتی وابسته نیست و یا توسط آن تنظیم نشده است. یک رکورد بی نام از هر مبادله بیتکوین بر روی یک لای? عمومی عظیم به عنوان بلوک چین ذخیره می شود.

با این حال، معاملات انجام شده با ارزهای دیجیتال غیرقابل برگشت هستند، که همین مساله باعث می شود سرمایه گذاران بیت کوین، هدف های جذابی برای مجرمان سایبری باشند.