مسابقه مک گرگور و نورماگومدوف: جنگ وحشی ها در وگاس؛ کانر تسلیم شد (+ویدیو) :مطالب روز - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

مسابقه مک گرگور و نورماگومدوف: جنگ وحشی ها در وگاس؛ کانر تسلیم شد (+ویدیو)


چند ماه قبل درگیری لفظی کانر مک‌ گرگور(Conor McGregor) و حبیب نورماگومدوف(Khabib Nurmagomedov) بلوای زیادی در رسانه ها به پا کرد و باعث نفرت بیشتر این دو مبارز از یکدیگر شد. اکنون فرصت آن رسیده تا تمام دنیا مبارزه این دو غول را به تماشا بنشینند.

مسابقه مک گرگور-نورماگمدوف

مسابقه مک گرگور-نورماگمدوف

پس از مدت ها انتظار بالاخره موعد مسابقه کانر مک ‌گرگور و حبیب نورماگومدوف فرا رسیده است. این دو مبارز قرار است صبح یکشنبه(۱۵ مهر) در رقابت ۲۲۹ UFC جدال کنند. این مبارزه بیننده ‌های زیادی را از جای جای جهان به سمت خود معطوف خواهد کرد و به جرأت می توان آن را حساس ‌ترین مبارزه سال ۲۰۱۸ نامید.

 

ویدیوی این مبارزه جنجالی را از اینجا مشاهده کنید

ویدیوی درگیری وحشتناک اعضای تیم مک گرگور و نورماگومدوف پس از مبارزه (ایرلندی تسلیم شد)


کانر مک گرگور و بازگشت به وگاس منحوس

این مسابقه قرار است ۷ صبح یکشنبه به وقت تهران برگزار شود. این نبرد در سالن تی‌موبایل شهر لاس وگاس برگزار خواهد شد. نکته‌ جالب این که پارسال کانر مک‌گرگور در همین سالن تی ‌موبایل به فلوید می ‌ودر باخته بود. تمامی بلیت‌ های این مسابقه حساس از چند روز قبل خریداری شده و در بازار سیاه با چند برابر قیمت در حال فروخته شدن است.


کنفرانس جنجالی

پس از کش دار شدن درگیری های لفظی این دو مبارز، این بار کنفرانس آن ها بود که به جنجال کشیده شد. قرار بود دو مبارز رأس ساعت مقرر در محل کنفرانس و در مقابل دیدگان تماشاگران حضور پیدا کنند، اما تأخیر کانر مک‌ گرگور باعث شد نظم سالن به هم بخورد. مسئولان کنفرانس از نورماگومدوف خواستند تا برای حضور کانر صبر کند، اما او بلندگو را گرفت و گفت این بی ‌احترامی مک گرگور برایش اهمیتی ندارد و بدون او حرف هایش را می زند. سپس نورماگومدوف شروع به پاسخ دادن به سؤالات کرد و حتی یک ربع هم برای مک‌ گرگور صبر کرد، اما نهایتا از سالن بیرون رفت تا به نوعی جنگ روانی کانر قبل از شروع مبارزه را پاسخ دهد.

 

بیشتر بخوانید:


مک گرگور در ترافیک

دقایقی بعد از این که حبیب نورماگومدوف از سالن خارج شد، مک گرگور با سر و وضع خاص خودش وارد شد. او با رکابی سفید و کلاه همیشگی اش پشت میکروفون رفت و گفت ترافیک آنقدر سنگین بوده که موجب شده او نتواند سر ساعت مقرر در سالن حاضر شود. اینکه او این کار را از قصد انجام داد یا نه مشخص نیست، اما با لبخندی که در طول مصاحبه بر لب داشت به نوعی پاسخ عصبانیت نورماگومدوف را داد.


آمار خوب کانر مک گرگور

کانر مک گرگور در حالی مقابل حبیب نورماگومدوف مبارزه خواهد کرد که در ۲۴ مبارزه آخر خود ۲۱ بار پیروز شده است. از نقاط قوت مک‌ گرگور هنر KO اوست. او در مسابقات خود ۱۸ KO داشته که نشانگر قدرت تمام‌ کنندگی بالای اوست. هر چند او در این مدت ۳ شکست هم در کارنامه خود داشته است.


آمار فوق العاده نورماگومدوف

حبیب نورماگومدوف پیش از مسابقه با مک گرگور در ۲۶ مبارزه شرکت کرده و در تمامی این مسابقات برنده بوده و بدون متحمل شدن حتی شکست، یک آمار خیره کننده از خود بر جای گذاشته است. البته او تنها ۸ KO در کارنامه دارد.

 
مک گرگور-نورماگمدوف: مبارزه آخر

نورماگدف و مک گرگور باید آخرین مبارزه روز را برگزار کنند. قرار است ۱۰ مسابقه در این روز در رینگ سالن تی‌ موبایل برگزار شود. طبق برنامه‌های تعیین شده، قرار است حبیب و کانر در آخرین مسابقه به مصاف هم بروند.

 

خبر تکمیلی:

حبیب نورماگمدوف جوان، مک گرگور را در گوشه قفس گیر انداخت و چیزی نمانده بود کانر را خفه کند! در همین لحظه بود که کانر تسلیم شد  و شکست را پذیرفت. به این ترتیب حبیب به رکورد ۲۷ پیروزی متوالی رسید و مبارزه سال را به سود خود به پایان برد.

منبع: Telexiran.com