گوش به زنگگوش به زنگ

یورگن کلوپ جایگزین کوتینیو را پیدا کرد


لیورپول پس از انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا و به منظور یافتن جایگزینی مناسب برای او  با بازیکنان زیادی از جمله ریاض محرز و توماس لمار لینک شده است. در حالی که هنوز هیچ اتفاق خاصی در این رابطه نیفتاده، اما به نظر می رسد یورگن کلوپ جانشین کوتینیو را پیدا کرده است.

یورگن کلوپ تمایل دارد تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کند

یورگن کلوپ تمایل دارد تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کند

به گزارش "تلکسیران" و به نقل از میرر، قرمز ها تمایل دارند تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کنند. این وینگر ۲۲ ساله در تابستان گذشته با امضای قراردادی ۳۰ میلیون یورویی از لاتزیو به تیم قهرمان لوشمپیونه پیوست اما آن طور که باید و شاید نتوانست انتظارات موناکو را برآورده کند.

در هفته جاری باشگاه ناپولی برای امضای قرارداد با این ملی پوش سنگالی وارد مذاکره شده اما به ادعای میرر لیورپول آماده است تا در اندک زمان باقی مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی(بامداد ۱۲ بهمن) کیتا را از چنگ ناپولی درآورد.

استراتژی مایکل امنالو مدیر ورزشی باشگاه موناکو این است که بازیکنان ارزان قیمت را خریداری کند و سپس آن ها را با قیمت بالا به فروش برساند. اکنون به نظر می رسد که فرصت مناسبی برای فروش کیتا باشد تا با فروش او برخی از هزینه هایی که موناکو در این مدت هزینه کرده است، بازگردد.

یورگن کلوپ به دنبال بازیکنی است که توانایی پر کردن جای خالی کوتینیو را داشته باشد. کیتا یک بازیکن سرعتی، تکنیکی و خلاق است که میل زیادی به گلزنی دارد. او در فصل گذشته یکی از بهترین های لاتزیو بود و طی ۳۱ بازی که در لیگ برای این تیم به میدان رفت موفق شد ۱۶ گل به ثمر برساند.

البته او این فصل هم خیلی بد کار نکرده است. کیتا تا اینجای فصل موفق شده ۵ بار برای موناکو گلزنی کند و ۹ پاس گل را نیز به ثبت برساند.

سوال اینجاست آیا کیتا می تواند در لیگ برتر انگلستان موفق عمل کند؟ مطمئنا در صورتی که این انتقال انجام شود، او در لیگ پرفشار جزیره کار سخت تری نسبت به لوشمپیونه خواهد داشت.

منبع: thekoptimes.com