گوش به زنگگوش به زنگ

گواردیولا قهرمانی لیگ جزیره از لیگ قهرمانان مهم تر خواهد بود


پس از برد شنبه شب در مقابل تاتنهام، پِپ گواردیولا، قهرمانی در لیگ جزیره را از موفقیت در لیگ قهرمانان مهم تر خواند.

گل استرلینگ به تاتنهام

گل استرلینگ به تاتنهام

پس از برد شنبه شب در مقابل تاتنهام، پِپ گواردیولا، قهرمانی در لیگ جزیره را از موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا مهم تر خواند.

پس از شکست در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، منچستر سیتی با برد ۳ بر ۱ مقابل تاتنهام، یک قدم دیگر به سوی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس برداشت.

رویای قهرمانی در اروپا برای منچستر سیتی با شکست برابر لیورپول از بین رفت. با این وجود، گل های خسوس، گوندوغان و  رحیم استرلینگ در مقابل تاتنهام، این تیم را به کسب سومین عنوان قهرمانی لیگ جزیره نزدیک تر کرد.

در صورت شکست خانگی منچستر یونایتد مقابل وست بروم، پِپ گواردیولا و تیمش، همین یکشنبه قهرمان لیگ جزیره خواهند شد. این در حالی است که این سرمربی اسپانیایی از خستگی تیمش به دلیل حضور در رقابت های لیگ جزیره و در نتیجه عملکرد ضعیف آنان در لیگ قهرمانان اروپا خبر می دهد:

"این که اکنون ۸۷ امتیاز داریم در حالی که هنوز پنچ هفته از لیگ برتر باقی مانده، به این معناست که کار خیلی بزرگی انجام داده ایم. با این حال همه از شکست هفته گذشته ما حرف می زنند. آن ها هیچ اطلاعی درباره فوتبال ندارند. لیگ قهرمانان اروپا پس از دور گروهی هفت دیدار دارد و شما می توانید با موفقیت در این هفت بازی قهرمان شوید، اما بازی های لیگ جزیره نیز هر سه روز یک بار در همان ماه انجام برگزار می شوند. معذرت می خواهم، اما کاری که تیم ما تا کنون انجام داده است، خیلی بیشتر از این تعاریف است."

منچستر سیتی با ۱۶ امتیاز اختلاف در رده اول لیگ برتر انگلیس قرار دارد. سرنوشت قهرمانی این تیم، وابسته به عملکرد یونایتد در مقابل وست بروم خواهد بود.

منبع: soccernews.com