شروع خوب کریس رونالدو در یوونتوس با وجود عدم گلزنی :فوتبال - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

شروع خوب کریس رونالدو در یوونتوس با وجود عدم گلزنی


مردان ماسیمیلیانو آلگری اولین بازی خود در فصل جدید را با پیروزی شروع کردند اما کریستیانو رونالدو در به ثمر رسیدن گل های یوونتوس نقشی نداشت.

کریستیانو رونالدو با پیروزی به استقبال فصل جدید رفت

کریستیانو رونالدو با پیروزی به استقبال فصل جدید رفت

اولین بازی فصل کریستیانو رونالدو با پیراهن یوونتوس، با پیروزی سه بر دو بیانکونری همراه بود؛ تا دقیقه ?? مسابقه با نتیجه ۲-۲ در حال پیگیری بود اما فدریکو برناردسکی که به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود، توانست گل سوم یووه را به ثمر برساند و به قهرمان هواداران یوونتوس تبدیل شد.

در دقایق اولیه مسابقه، سامی خدیرا برای یووه گلزنی کرد اما استپینسکی در اواخر نیمه اول با ضربه سری فوق العاده کار را به تساوی کشاند. سپس در نیمه دوم نیز امانوئل جاکرینی با گل کردن ضربه پنالتی کیه وو را ۲-۱ پیش انداخت. دقیقه ۷۵ ماتیا بانی بازیکن کیه وو، به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد و حساب کار ۲-۲ شد. در ادامه ماریو مانژوکیچ برای یوونتوس گلزنی کرد اما داور بوسیله VAR گل را مردود اعلام کرد. در ادامه فدریکو برناردسکی به جای الکس ساندرو به میدان آمد و در دقیقه ۹۳ گل پیروزی بخش یووه را به ثمر رساند؛ بدین ترتیب کریستیانو رونالدو با اینکه بر روی هیچکدام از گل های تیم جدیدش تاثیری نداشت، اولین بازی رسمی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت.

در صحنه گل اول یووه، میرالم پیانیچ از روی نقطه کرنر توپ را سانتر کرد و جورجیو کیلینی توپ را برای سامی خدیرا مهیا کرد و هافبک آلمانی یووه نیز با یک ضربه، بیانکونری را پیش انداخت. در ادامه رونالدو نیز دو موقعیت مناسب را از دست داد تا اینکه استپینسکی بالاتر از لئوناردو بونوچی سانتر ارسالی جاکرینی را با ضربه سر وارد دروازه یووه کرد؛ سپس در دقیقه ۵۶ ژائو کانسلو بازیکن جدید بوونتوس، در محوطه جریمه مرتکب خطا شد و امانوئل جاکرینی نیز ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد. در ادامه باز هم تلاش کریستانو رونالدو بی فایده بود؛ فوق ستاره پرتغالی از راه دور شوت محکمی را روانه دروازه کیه وو کرد اما دروازه بان کیه وو با عکس العملی مناسب مانع از گل خوردن تیمش شد؛ در صحنه ای دیگر کاچیاتوره مدافع کیه وو، اجازه گلزنی به کریستیانو رونالدو را نداد. سپس بانی دیگر بازیکن کیه وو به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد تا همه چیز مساوی شود. در دقیقه ۹۳ نیز فدریکو برناردسکی گل پیروزی بخش بیانکونری ها را به ثمر رساند تا یووه ۳-۲ بر حریف خود غلبه کند.

  • رونالدو هنوز با شرایط تیمش به طور کامل منطبق نشده

فصل گذشته رونالدو در هر ?? مسابقه ابتدایی فصل برای رئال مادرید گلزنی کرد اما نتوانست در اولین بازی خود با لباس یوونتوس، دوباره این آمار را تکرار کند. در این مسابقه، رونالدو موقعیت های مناسبی برای گلزنی داشت اما نتوانست برای تیم جدیدش گلزنی کند؛ انتظار می رود فوق ستاره ۳۳ ساله برای تطبیق با شرایط سری آ به اندکی زمان نیاز خواهد داشت. مهمترین موضوع در این مسابقه این بود که قهرمان سری آ می تواند راهی برای پیروزی در مسابقات پیدا کند و با شکست زمین بازی را ترک نمی کند.

  • فدریکو برناردسکی تعویض طلایی یووه

پس از اینکه در نیمه دوم بیانکونری عقب افتاد، فدریکو برناردسکی به زمین مسابقه آمد و در زمان و مکان مناسب گل پیروزی بخش را به ثمر رساند. به نظر می رسد وی می تواند در طول فصل به مهره ای قابل اتکا برای تیم ماسیمیلیانو آلگری تبدیل شود.

  • ژائو کانسلو باید عملکرد منفی خود در این مسابقه را فراموش کند

کانسلو یکی از خرید های جدید یوونتوس در این فصل است؛ وی باید به سرعت عملکرد منفی خود در این مسابقه را فراموش کند و تلاش کند در طول فصل بهنر کار کند. وی در به ثمر رسیدن گل های اول و دوم کیه وو مقصر بود.

  • بازی بعدی

در بازی بغدی یوونتوس میزبان تیم لاتزیو خواهد بود؛ بنابراین کریستیانو رونالدو آماده می شود تا برای اولین بار مقابل چشمان هزاران هوادار بیانکونری به میدان رود. فصل گذشته وی در جریان مسابقات لیگ قهرمانان در همین استادیوم مقابل یووه به میدان رفت و با ضربه برگردان و زیبای خود موجبات پیروزی رئال مادرید را فراهم کرد. کیه وو نیز در بازی بعدی مقابل فیورنتینا فرار خواهد گرفت.

منبع: goal.com