گوش به زنگگوش به زنگ

کوین دی بروین از جزئیات ارتباطش با مورینیو گفت


کوین دی بروین ستاره باشگاه منچسترسیتی، از جزئیات رابطه اش با ژوزه مورینیو گفت.

کوین دی بروین رابطه خوبی با ژوزه مورینیو نداشت

کوین دی بروین رابطه خوبی با ژوزه مورینیو نداشت

کوین دی بروین قبلا در تیم چلسی با ژوزه مورینیو همکاری داشت اما این بازیساز بلژیکی تحت هدایت آقای خاص فقط ۳ بار برای آبی های لندن به میدان رفت. پس از چلسی وی به ولفسبورگ پیوست و در سال ۲۰۱۵ نیز باشگاه منچسترسیتی با پرداخت ۵۸ میلیون پوند موفق شد این وینگر مستعد را به خدمت گیرد.

کوین دی بروین در تیم منچسترسیتی به یک ستاره تبدیل شد و حالا در تیم پپ گواردیولا نقشی مهم و اساسی دارد؛ فصل گذشته منچسترسیتی موفق شد در لیگ برتر انگلستان به قهرمانی برسد و دی بروین تاثیر زیادی در این موفقیت داشت. چهارشنبه هفته گذشته، کوین دی بروین با مصدومیت مواجه شد و هنوز معلوم نیست وی به دربی منچستر می رسد یا خیر. این مسابقه ۱۱ نوامبر برگزار خواهد شد و اگر کوین دی بروین آمادگی خود را به دست آورد، احتمالا با سرمربی اسبق خود یعنی ژوزه مورینیو روبرو خواهد شد.

کوین دی بروین درباره ارتباطی که با سرمربی اسبق خود داشت، صحبت کرده است. بازیساز تیم ملی بلژیک در این رابطه گفت:

وقتی تصمیم گرفتم به عضویت چلسی در آیم، فقط ۲۰ سال داشتم و در چند بازی اول فصل نیز شانسم را امتحان کردم؛ فکر می کردم شرایط به خوبی پیش خواهند رفت و عملکرد مناسبی خواهم داشت و بازی ها را نیز خواهیم برد. اما یک روز همه چیز متوقف شد؛ من نیز در آن زمان صبور نیودم و تصمیم گرفتم در ژانویه به تیم دیگری بپیوندم.

منچسترسیتی بیانیه ای درباره مصدومیت کوین دی بروین منتشر کرده است اما در این بیانیه حرفی از جدی بودن مصدومیت وی زده نشده است:

بر روی زانوی راست کوین دی بروین آزمایشات بیشتری صورت خواهد گرفت. مدت زمان این مصدومیت هنوزمشخص نیست و بعدا درباره وضعیت کوین بروزرسانی های بیشتری منتشر خواهیم کرد.

سال ۲۰۱۶ نیز کوین دی بروین مقابل اورتون با مصدومیتی مشابه مواجه شد و ۱۲مسابقه تیمش را از دست داد. بنابراین مدیران منچسترسیتی بیم آن را دارند که هافبک ۲۷ ساله تیمشان مدت زمان مشابهی از میادین دور باشد. کریستوف ترِر یکی از کارشناسان فوتبالی که او نیز اهل بلژیک است، ادعا می کند که دی بروین شاید به مدت دو ماه از میادین دور باشد.

وی دراینباره می گوید:

کوین دی بروین در هنگام تمرین دچار مصدومیت زانو شده است؛ مدت زمان دوری او از میادین هنوز به طور قطع مشخص نشده است اما این احتمال وجود دارد که وی ۲ ماه نتواند برای تمیش به میدان رود.

منچسترسیتی هفته گذشته در اولین مسابقه فصل جدید لیگ برتر انگلستان، در ورزشگاه امارات مقابل آرسنال به میدان رفت و سیتیزن ها موفق شدند با نتیجه ۲-۰ این تیم لندنی را شکست دهند.

منبع: Express.co.uk