کلوپ به دنبال جذب ستاره سابق لیورپول

بر اساس گزارش ها، لیورپول که در این تابستان به دنبال جذب یک دروازه بان است، خواهان په په رینای ناپولی است.

کلوپ به دنبال جذب ستاره سابق لیورپول

پپه رینا دروازه بان سابق لیورپول

پپه رینا دروازه بان سابق لیورپول

رینا در بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ برای قرمزها بازی کرد و در این مدت موفق شد با انجام حدود ۴۰۰ بازی برای باشگاه، یک بار قهرمان جام حذفی و یک بار قهرمان لیگ جزیره شود.

پس از نیمکت نشینی سیمون مینیوله و در حالی که لوریس کاریوس همچنان به دنبال اثبات خودش است(او در هفته های اخیر عملکرد چشمگیرتری داشته است)  لیورپولی ها به دنبال یک دروازه بان جدید می گردند.

رینا قرار است در انتهای این فصل و با پایان قراردادش، ناپولی را ترک کند و به ادعای روزنامه اسپانیایی مارکا، یورگن کلوپ به دنبال بازگرداندن این دروازه بان به آنفیلد است.

این مدیر آلمانی می خواهد درازه بانی با تجربه حضور در لیگ برتر را به خدمت گیرد، که رینا کاملا در این معیار می گنجد.

فیل تامپسون اسطوره لیورپول نیز باور دارد که با وجود صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا، کاریوس باید جایگزین شود.

تامپسون می گوید:

اجازه دهید او از جشن رسیدن به فینال لیگ قهرمانان لذت ببرد.

بله او احتمالا بعد از فینال همچنان شماره ۱ خواهد بود. آیا من فکر می کنم که او باید جایگزین شود؟ شاید.

رینا که از ۲۰۱۵ در ناپولی است، در این فصل از سری آ نیز دروازه بان ثابت این تیم بود. اما آن ها در هفته های آخر از کورس رقابت با یوونتوس جاماندند و در نهایت به نایب قهرمانی رضایت دادند.

منبع: football۳۶۵.com

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید مشتاق است که تیمش را تقویت کند و به همین دلیل از مسئولان رئال درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، یک مهاجم جدید به خدمت گیرند.

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

خولن لوپتگی سرمربی اسبق تیم ملی اسپانیا، از این مسئله به خوبی آگاه است که تیم رئال مادرید در پُست مهاجم مرکزی با برخی کاستی ها مواجه است و در صورتی که تیمش تقویت نشود، باشگاه در راه رسیدن به جام های مختلف با مشکل روبرو خواهد شد؛ به همین دلیل وی صریحا از مدیران رئال مادرید درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن نقل و انتقالات تابستانی، یک مهاجم جذب کنند.

به نقل از مارکا، خولن لوپتگی امیدوار بود که تا قبل از ماه سپتامبر، مسئولان تیم یک مدافع مرکزی، هافبک و مهاجم به استادیوم سانتیاگو برنابئو بیاورند اما در حال حاضر زمان زیادی برای کهکشانی ها باقی نمانده است و اولویت خولن لوپتگی خرید یک مهاجم است. باخت هفته پیش رئال مادرید به اتلتیکومادرید در سوپر جام اروپا، کمبود گزینه در خط حمله را به مسئولان رئال گوش زد کرد؛ انتظار می رود که گرت بیل و کریم بنزما نیز نتوانند عملکردی در حد کریستیانو رونالدو داشته باشند و بناببراین خولن لوپتگی به یک مهاجم قابل اتکا نیاز دارد.

گفته می شود که رئال مادرید علاقه مند به جذب بازیکنانی مانند مائورو ایکاردی، تیمو ورنر و رابرت لواندوفسکی است؛ اما زمان به سرعت در حال سپری شدن است و لوپتگی به مدیران کهکشانی ها اعلام کرده است نیازی به نام های بزرگ ندارد و فقط بازیکنی را می خواهد که بتواند در پست مهاجم مرکزی عملکرد قانع کننده ای داشته باشد.

ماریانو مهاجم لیون و رودریگو مورنو مهاجم والنسیا در این زمان اندک، به نظر گزینه های واقع بینانه تری هستند اما فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچز بر این باورند که تیم فعلی رئال می تواند در فصل آینده نیز جام های مختلفی کسب کند و نیازی به خرید بازیکن جدید نیست. با مقاومتی که فعلا مسئولان تیم اسپانیایی از خود نشان داده اند، به نظر می رسد خولن لوپتگی باید همراه با بیل، بنزما و مارکو آسنسیو به استقبال اولین بازی فصل جدید لالیگا بروند؛ مایورال و رئول دِتوماس نیز بازیکنان ذخیره برای خط حمله خواهند بود که گزینه های قابل اتکایی نیستند.

یکشنبه بعد از ظهر، رئال مادرید در استادیوم سانتیگو برنابئو در اولین بازی فصل جدید، میزبان تیم ختافه خواهند بود.

منبع: ۹۰min.com

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح مهاجم مصری باشگاه لیورپول که در پیروزی 4-0 قرمز ها مقابل وستهم گل اول تیمش را به ثمر رساند، احتمالا به زودی باید به دلیل تخلفی که انجام داده است، به پلیس پاسخگو باشد.

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح مهاجم لیورپول، هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه بود و مدیران لیورپول با مشاهده فیلم تخلف وی، تصمیم گرفتند این فیلم را به اداره پلیس بفرستند تا پلیس در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرد.

در این کلیپ محمد صلاح همراه با اتومبیل خود در ترافیک خیابان به سر می برد و در این حین با تلفن همراه خود نیز در حال صحبت است؛ بسیاری از مردم نیز وی را شناختند و تصمیم گرفتند با عکس گرفتن و فیلم برداری، این سوژه داغ را از دست ندهند. حالا پس از پیروزی ۴-۰ لیورپول مقابل وستهم، قرمز ها تصمیم گرفتند این عکس را به اداره پلیس مرسی ساید بفرستند تا درباره وی تصمیم گیری شود.

باشگاه لیورپول نیز اعلام کرده است که در این رابطه با محمد صلاح صحبت شده است. سخنگوی لیورپول گفت:

باشگاه پس از صحبت با بازیکن، تصمیم گرفت این موضوع را به اطلاع پلیس مرسی ساید برساند. ما با بازیکن نیز صحبت کرده ایم و آماده ایم پیامد های این تخلف وی را بپذیریم. از این به بعد نه باشگاه و نه بازیکن درباره این مسئله حرفی نخواهند زد.

پلیس مرسی ساید نیز اعلام کرد که از تخلف محمد صلاح آگاه است و به نحوی مناسب با این تخلف وی برخورد خواهد کرد.

در بیانیه پلیس آمده است:

ما از ویدئویی که گفته می شود در آن یک فوتبالیست هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه است، آگاهیم. این موضوع به حوزه مربوطه ارجاع داده شد و از اینکه ما را آگاه کردید سپاسگزاریم.

منبع: Metro.co.uk

آخرین تلاش های رئال برای خرید هازارد: پیشنهاد 200 میلیون پوندی؟!

رئال مادرید قصد ندارد در راه خرید ادن هازارد، شکست بخورد؛ بنابراین کهکشانی ها قصد دارند آخرین شانس خود را برای جذب وینگر تیم ملی بلژیک امتحان کنند.

آخرین تلاش های رئال برای خرید هازارد: پیشنهاد 200 میلیون پوندی؟!

انتقال ادن هازارد به رئال مادرید هنوز منتفی نشده است

انتقال ادن هازارد به رئال مادرید هنوز منتفی نشده است

به نقل از sunday Express، با اینکه پنجره خریدهای تابستانی لیگ جزیره بسته شده است، اما رئال مادرید قصد دارد دوباره برای خرید ادن هازارد تلاش کند تا وی را جانشین کریستیانو رونالدو کند.

مهاجم تیم ملی بلژیک در بازی مقابل هادرسفیلد، به عنوان یار تعویضی به میدان آمد. وی در همان اولین دقایق حضورش موفق شد پایه گذار گل سوم تیمش باشد و با پاس گلی که به پدرو داد، تیمش را ۳-۰ پیروز میدان کرد. مائوریتزیو ساری به مسئولان تیم لندنی اطلاع داده است که تا ۳۱ آگوست که پنجره نقل و انتقالاتی در اروپا بسته می شود، به تمام پیشنهادات ارسالی برای هازارد پاسخ منفی دهند زیرا در این فصل حساب ویژه ای بر روی او باز کرده است.

قبلا منابع خبری ادعا کرده اند که رئال مادرید قصد دارد برای خرید ستاره چلسی مبلغ ۱۵۰ میلیون پوند هزینه کند اما مسئولان تیم لندنی ارزش ستاره خود را نزدیک به ۲۰۰ میلیون پوند می دانند؛ اما حالا مدیران رئال مادرید در نظر دارند شرایط چلسی را بپذیرند و برای خرید هازارد ۲۰۰ میلیون پوند هزینه کنند. ساری درباره آینده هازارد می گوید:

هازارد با ماست و هیچ مشکلی وجود ندارد. من قبلا با او سه یا چهار مرتبه صحبت کرده ام. او هیچ وقت درباره جدایی حرفی نزده است و از باقی ماندن در این باشگاه راضی است.

به نظر می رسد مسئولان رئال جلسه ای با مدیران چلسی برگزار کنند و آخرین پیشنهاد خود را برای خرید هازارد، به اطلاع مسئولان تیم لندنی برسانند. رئال مادرید در این تابستان در ازای پرداخت ۳۵ میلیون پوند دروازه بان چلسی یعنی تیبو کورتوا را به خدمت گرفته است؛ تیبو کورتوا برای اینکه مسئولان باشگاه اسبقش را تحت فشار بگذارد، از حضور در تمرینات خودداری کرد و این عمل وی باعث شد که مدیران تیم لندنی به انتقال وی به سانتاگو برنابئو موافقت کنند. در نهایت آبی های لندن نیز کپا آریزابالاگا را برای جانشینی کورتوا به خدمت گفتند. تیبو کورتوا چهارشنبه شب در سوپر کاپ اروپا و مقابل اتلتیکو مادرید، اولین بازی رسمی خود را برای کهکشانی های مادرید انجام خواهد داد.

منبع: ۹۰min.com

خداحافظی ماریو مانژوکیچ از تیم ملی کرواسی

ماریو مانژوکیچ فینالیست جام جهانی و ستاره تیم ملی کرواسی، در سن 32 سالگی از بازی های ملی خداحافظی کرد.
 

خداحافظی ماریو مانژوکیچ از تیم ملی کرواسی

ماریو مانزکیچ از عرصه بازی های ملی کناره گیری کرد

ماریو مانزکیچ از عرصه بازی های ملی کناره گیری کرد

ماریو مانژوکیچ مهاجم تیم ملی کرواسی و باشگاه یوونتوس بر این باور است که حضور در فینال جام جهانی مقابل فرانسه، به وی انرژی مضاعف داده است اما تاکید کرد که این اتفاق (حضور در مسابقه فینال جام جهانی)، تصمیم خداحافظی از میادین ملی را نیز برایش آسان تر کرد.

مانژو در اینباره گفت:

فکر می کنم زمان خداحافظی از تیم ملی برایم فرا رسیده است. تمام توانم را برای تیم ملی کرواسی گذاشتم و در بزرگ ترین موفقیت کرواسی(حضور در فینال جام جهانی) حضور داشتم.

ماریو مانژوکیچ در ۸۹ بازی ۳۳ گل برای تیم ملی کرواسی به ثمر رسانده است و از این حیث دومین گلزن برتر تیم ملی کشورش به حساب می آید.

 

منبع: Business-standard.com

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

درب های ورزشگاه امارات به دلیل مسائل امنیتی دیروز(سه شنبه) بسته شد.

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

اوایل بعد از ظهر دیروز، خدمه ورزشگاه امارات، پلیس را خبر کردند و پلیس نیز تمامی مسیر های منتهی به ورزشگاه از جمله خیابان بِن وِل را به دلیل مسائل امنیتی مسدود کرد. خبرنگار سایت میرر با مصاحبه با پلیس دریافت که دلیل این مسئله، به خاطر وجود بسته ای مشکوک بوده است.

پلیس انگلستان تایید کرد که مناطق اطراف ورزشگاه را تخلیه جزئی و محوطه را محاصره کردند. پس از مدتی به افرادی که در مناطق اطراف ورزشگاه حضور داشتند اطلاع داده شد که این مسئله حل شده است و خطری شهروندان را تهدید نمی کند. باشگاه آرسنال نیز از صحبت راجع به این موضوع امتناع ورزید.

آرسنال در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر انگلستان میزبان منچسترسیتی بود که این مسابقه در نهایت ۲-۰ به نفع منچسترسیتی به پایان رسید و توپچی های لندن فصل را با شکست شروع کردند. پس از اینکه در پایان فصل گذشته آرسن ونگر بعد از ۲۲ سال باشگاه آرسنال را ترک کرد، این اولین مرتبه ای بود که توپچی های لندن به صورت رسمی تحت هدایت سرمربی جدیدشان یعنی اونای امری به میدان می رفتند. اونای امری پس از پایان این مسابقه با مدیران باشگاه آرسنال دیدار کرد و مدیران نیز به وی اعلام کردند که انتظار معجزه در این بازی نداشتند و به نوعی از سرمربی جدید تیمشان حمایت کردند.

اونای امری پس از پایان مسابقه گفت:

نیمه اول آن گونه که می خواستیم بازی نکردیم. پس از نیمه اول در رختکن به شاگردانم گفتم که در نیمه دوم بیشتر تلاش کنند و مسئولیت پذیر باشند. می خواستیم بوسیله پاس کاری و مالکیت توپ خطوط دفاعی حریف را به هم بریزیم. فکر می کنم در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم.

منبع: Mirror.com


>