گوش به زنگگوش به زنگ

فینال یو سی ال را فراموش کنید، کلوپ در حال آماده کردن لیورپول برای مهمترین بازی فصل در مقابل برایتون


لیورپول یکشنبه در آخرین بازی این فصل لیگ جزیره برابر تیم برایتون صف آرایی خواهد کرد و در صورت برد در این بازی حضور آنها در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد تضمین خواهد شد.

یورگن کلوپ با شاگردانش تاکیید کرد که فعلا فقط  به بازی مقابل برایتون توجه کنند
یورگن کلوپ به شاگردانش تاکیید کرد که فعلا فقط  به بازی مقابل برایتون توجه کنند
 

سرانجام قرمزها در فینال لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید روبه رو خواهند شد، اما فعلا مهمترین مساله برای آنها قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالایی لیگ جزیره است.

یورگن کلوپ از بازیکنان خود خواسته فعلا فینال لیگ قهرمانان اروپا را فراموش کنند و بیشتر توجه خود را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول لیگ برتر انگلیس معطوف کنند.

لیورپول در روز یکشنبه با تیم برایتون در آخرین بازی این فصل لیگ جزیره بازی خواهد کرد و در صورت برد در این بازی حضور آنها در لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد تضمین خواهد شد.

حتی کسب یک امتیاز در آنفیلد می تواند برای تیم کلوپ کافی باشد، آنها با رقیب خود چلسی اختلاف امتیاز خوبی دارند، چلسی که باید در آخرین بازی خود در زمین نیوکسل به میدان برود و این در حالیست که با لیورپول اختلاف ۲ امتیازی دارد.

با این حال این مربی آلمانی می گوید:

هنوز کار برای لیورپول تمام نشده و باید برای آخرین بازی مهم فصل تمرین کنند و پس از آن می توانند برای بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در ۲۵ ماه می تمرکز کنند.

کلوپ در مصاحبه ای با sky sport گفت:

تا زمانی که به طور کامل بر روی لیگ قهرمانان اروپا متمرکز نشدیم ، آخرین بازی این فصل لیگ جزیره از همه چیز برای ما مهمتر خواهد بود. من تا حالا چندین بار گفته ام که هرچیزی که ما تا الان انجام داده ایم باعث بوجود آمدن یک پایه و اساسی شده  و ما از همان باید استفاده کنیم.این ساختاری که ایجاد کردیم بدیهیست که خوب است، زیرا در صورت پیروزی در مقابل برایتون اساسا ما در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور خواهیم داشت.

کلوپ ادامه داد:

من مشکلی با آن ندارم. فقط به دلیل بازی مقابل چلسی نبود، بلکه به خاطر بقیه بازی ها هم بود. امتیاز از دست دادن ما در خانه مقابل تاتنهام و اورتون نیز باعث کاهش امتیازات ما شده است. این به خاطر شرایط حاکم بر بازیها بوجود آمده اما مشکلی برای بازی کردن ما وجود ندارد، ما به هر حال باید مقابل برایتون بازی کنیم و حتما این بازی را ببریم.

اگر لیورپول در آخرین بازی فصل لیگ جزیره مقابل برایتون شکست خورد و به رده پنجم جدول سقوط کند، هنوز شانس حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد را دارد و این در صورتی است که رئال مادرید را در فینال که در کیف برگزار می شود شکست دهد.

اما یورگن کلوپ اصلا مایل نیست که کار برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد به بازی مقابل رئال مادرید برسد.

کلوپ در پاسخ به این سوال که نظرش در رابطه با رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد از طریق لیگ جزیره چیست؟ پاسخ داد:

البته این کار راحت تر است، تا استفاده از آخرین شانسمان مقابل رئال مادرید. فعلا هیچ کسی به فینال لیگ قهرمانان فکر نمی کند که چگونه خواهد بود، اما و اگرها بماند برای بعد، فعلا باید به این لحظه و بازی مهم لیگ توجه کنیم.

 سرمربی قرمزها ادامه داد:

فعلا بازی بعدی ما با برایتون است و  همه تمرکز خود را برای این بازی خواهیم گذاشت، آنها در این فصل فوق العاده بازی کردند، کریس هاتن کار شگفت انگیزی در این تیم  انجام داده است.

منبع: goal.com