فینال یو سی ال را فراموش کنید، کلوپ در حال آماده کردن لیورپول برای مهمترین بازی فصل در مقابل برایتون

لیورپول یکشنبه در آخرین بازی این فصل لیگ جزیره برابر تیم برایتون صف آرایی خواهد کرد و در صورت برد در این بازی حضور آنها در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد تضمین خواهد شد.

فینال یو سی ال را فراموش کنید، کلوپ در حال آماده کردن لیورپول برای مهمترین بازی فصل در مقابل برایتون

یورگن کلوپ با شاگردانش تاکیید کرد که فعلا فقط  به بازی مقابل برایتون توجه کنند
یورگن کلوپ به شاگردانش تاکیید کرد که فعلا فقط  به بازی مقابل برایتون توجه کنند
 

سرانجام قرمزها در فینال لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید روبه رو خواهند شد، اما فعلا مهمترین مساله برای آنها قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالایی لیگ جزیره است.

یورگن کلوپ از بازیکنان خود خواسته فعلا فینال لیگ قهرمانان اروپا را فراموش کنند و بیشتر توجه خود را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول لیگ برتر انگلیس معطوف کنند.

لیورپول در روز یکشنبه با تیم برایتون در آخرین بازی این فصل لیگ جزیره بازی خواهد کرد و در صورت برد در این بازی حضور آنها در لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد تضمین خواهد شد.

حتی کسب یک امتیاز در آنفیلد می تواند برای تیم کلوپ کافی باشد، آنها با رقیب خود چلسی اختلاف امتیاز خوبی دارند، چلسی که باید در آخرین بازی خود در زمین نیوکسل به میدان برود و این در حالیست که با لیورپول اختلاف ۲ امتیازی دارد.

با این حال این مربی آلمانی می گوید:

هنوز کار برای لیورپول تمام نشده و باید برای آخرین بازی مهم فصل تمرین کنند و پس از آن می توانند برای بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در ۲۵ ماه می تمرکز کنند.

کلوپ در مصاحبه ای با sky sport گفت:

تا زمانی که به طور کامل بر روی لیگ قهرمانان اروپا متمرکز نشدیم ، آخرین بازی این فصل لیگ جزیره از همه چیز برای ما مهمتر خواهد بود. من تا حالا چندین بار گفته ام که هرچیزی که ما تا الان انجام داده ایم باعث بوجود آمدن یک پایه و اساسی شده  و ما از همان باید استفاده کنیم.این ساختاری که ایجاد کردیم بدیهیست که خوب است، زیرا در صورت پیروزی در مقابل برایتون اساسا ما در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور خواهیم داشت.

کلوپ ادامه داد:

من مشکلی با آن ندارم. فقط به دلیل بازی مقابل چلسی نبود، بلکه به خاطر بقیه بازی ها هم بود. امتیاز از دست دادن ما در خانه مقابل تاتنهام و اورتون نیز باعث کاهش امتیازات ما شده است. این به خاطر شرایط حاکم بر بازیها بوجود آمده اما مشکلی برای بازی کردن ما وجود ندارد، ما به هر حال باید مقابل برایتون بازی کنیم و حتما این بازی را ببریم.

اگر لیورپول در آخرین بازی فصل لیگ جزیره مقابل برایتون شکست خورد و به رده پنجم جدول سقوط کند، هنوز شانس حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد را دارد و این در صورتی است که رئال مادرید را در فینال که در کیف برگزار می شود شکست دهد.

اما یورگن کلوپ اصلا مایل نیست که کار برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد به بازی مقابل رئال مادرید برسد.

کلوپ در پاسخ به این سوال که نظرش در رابطه با رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد از طریق لیگ جزیره چیست؟ پاسخ داد:

البته این کار راحت تر است، تا استفاده از آخرین شانسمان مقابل رئال مادرید. فعلا هیچ کسی به فینال لیگ قهرمانان فکر نمی کند که چگونه خواهد بود، اما و اگرها بماند برای بعد، فعلا باید به این لحظه و بازی مهم لیگ توجه کنیم.

 سرمربی قرمزها ادامه داد:

فعلا بازی بعدی ما با برایتون است و  همه تمرکز خود را برای این بازی خواهیم گذاشت، آنها در این فصل فوق العاده بازی کردند، کریس هاتن کار شگفت انگیزی در این تیم  انجام داده است.

منبع: goal.com

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید مشتاق است که تیمش را تقویت کند و به همین دلیل از مسئولان رئال درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، یک مهاجم جدید به خدمت گیرند.

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

خولن لوپتگی سرمربی اسبق تیم ملی اسپانیا، از این مسئله به خوبی آگاه است که تیم رئال مادرید در پُست مهاجم مرکزی با برخی کاستی ها مواجه است و در صورتی که تیمش تقویت نشود، باشگاه در راه رسیدن به جام های مختلف با مشکل روبرو خواهد شد؛ به همین دلیل وی صریحا از مدیران رئال مادرید درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن نقل و انتقالات تابستانی، یک مهاجم جذب کنند.

به نقل از مارکا، خولن لوپتگی امیدوار بود که تا قبل از ماه سپتامبر، مسئولان تیم یک مدافع مرکزی، هافبک و مهاجم به استادیوم سانتیاگو برنابئو بیاورند اما در حال حاضر زمان زیادی برای کهکشانی ها باقی نمانده است و اولویت خولن لوپتگی خرید یک مهاجم است. باخت هفته پیش رئال مادرید به اتلتیکومادرید در سوپر جام اروپا، کمبود گزینه در خط حمله را به مسئولان رئال گوش زد کرد؛ انتظار می رود که گرت بیل و کریم بنزما نیز نتوانند عملکردی در حد کریستیانو رونالدو داشته باشند و بناببراین خولن لوپتگی به یک مهاجم قابل اتکا نیاز دارد.

گفته می شود که رئال مادرید علاقه مند به جذب بازیکنانی مانند مائورو ایکاردی، تیمو ورنر و رابرت لواندوفسکی است؛ اما زمان به سرعت در حال سپری شدن است و لوپتگی به مدیران کهکشانی ها اعلام کرده است نیازی به نام های بزرگ ندارد و فقط بازیکنی را می خواهد که بتواند در پست مهاجم مرکزی عملکرد قانع کننده ای داشته باشد.

ماریانو مهاجم لیون و رودریگو مورنو مهاجم والنسیا در این زمان اندک، به نظر گزینه های واقع بینانه تری هستند اما فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچز بر این باورند که تیم فعلی رئال می تواند در فصل آینده نیز جام های مختلفی کسب کند و نیازی به خرید بازیکن جدید نیست. با مقاومتی که فعلا مسئولان تیم اسپانیایی از خود نشان داده اند، به نظر می رسد خولن لوپتگی باید همراه با بیل، بنزما و مارکو آسنسیو به استقبال اولین بازی فصل جدید لالیگا بروند؛ مایورال و رئول دِتوماس نیز بازیکنان ذخیره برای خط حمله خواهند بود که گزینه های قابل اتکایی نیستند.

یکشنبه بعد از ظهر، رئال مادرید در استادیوم سانتیگو برنابئو در اولین بازی فصل جدید، میزبان تیم ختافه خواهند بود.

منبع: ۹۰min.com

امیدواری رئال مادرید برای جذب ادن هازارد و سرگی میلینکوویچ ساویچ

بر اساس گزارشات رئال مادرید هنوز هم به جذب ادن هازارد از باشگاه چلسی و سرگی میلینکوویچ ساویچ از باشگاه لاتزیو امیدوار است؛ به همین خاطر کهکشانی ها قصد دارند در مدت زمان باقی مانده، شانس خود را برای جذب این دو بازیکن امتحان کنند.

امیدواری رئال مادرید برای جذب ادن هازارد و سرگی میلینکوویچ ساویچ

سرگی میلینکوویچ ساویچ و ادن هازارد در رادار رئال مادرید

سرگی میلینکوویچ ساویچ و ادن هازارد در رادار رئال مادرید

پس از انتقال عجیب کریستیانو رونالدو به یوونتوس در این تابستان، رئال مادرید در فکر خرید ادن هازارد است. با خروج رونالدو، کهکشانی ها به دنبال جانشینی مناسب برای فوق ستاره پرتغالی خود می گردند؛ دو ستاره پاری سن ژرمن یعنی نیمار و کیلیان ام باپه انتخاب اول رئالی ها هستند؛ هازارد و هری کین نیز دیگر گزینه های جانشینی رونالدو هستند.

چلسی برای فروش ادن هازارد ۲۰۰ میلیون پوند طلب کرده است و در صورتی که ستاره بلژیکی تیمش را بفروشد، برای خرید جانشین وی باید تا ماه ژانویه منتظر بماند زیرا هفته گذشته زمان خرید بازیکن برای تیم های انگلیسی به پایان رسید. البته تیم های انگلیسی می توانند تا پایان ماه آگوست بازیکنان خود را به فروش برسانند.

فعلا رئال مادرید علاقه ای برای خرید یک بازیکن گران قیمت ندارد اما به نقل از رسانه Transfermarketweb، کهکشانی ها هنوز هم امیدوار به جذب هازارد هستند. خولن لوپتگی سرمربی جدید رئالی ها، گرت بیل را جانشینی مناسب برای رونالدو می داند و فعلا به این وینگر ولزی اعتماد زیادی دارد؛ گرت بیل نیز به همین دلیل پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرده است؛ همچنین مسئولان تیم پایتخت اسپانیا در نظر دارند از ایسکو و آسنسیو بیشتر در مسابقات استفاده کنند.

سرگی میلینکوویچ ساویچ بازیکن لاتزیو نیز مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است؛ پس از جدایی کواچیچ، کهکشانی ها قصد دارند خط هافبک خود را تقویت کنند و از نظر آن ها هافبک صربستانی لاتزیو گزینه ایده آلی است. در این تابستان تیم های زیادی علاقه مند به جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ بوده اند. منچستریونایتد در اوایل این تابستان در نظر داشت وی را برای جانشینی مروان فلینی جذب کند؛ اگرچه فلینی تصمیم گرفت در جمع شیاطین سرخ باقی بماند. در صورتی که پل پوگبا منچستر را به مقصد بارسلونا ترک کند، مسئولان منچستریونایتد به سرعت برای خرید سرگی میلینکوویچ ساویچ دست به کار خواهند شد. علاوه بر منچستر، یوونتوس و میلان نیز به شدت خواهان هافبک لاتزیو هستند. بنابراین کهکشانی ها کار سختی برای جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ دارند. این احتمال نیز وجود دارد که وی تا ماه ژانویه در تیم فعلی خود باقی بماند؛

ساویچ درباره این موضوع می گوید:

از تعطیلات باز گشته ام و با لاتزیو قرارداد دارم. بر روی کسب تجربه و باشگاه فعلی ام تمرکز کرده ام. با این وجود، در فوتبال ممکن است هر اتفاقی رخ دهد.

منبع: Express.co.uk

آدرین رابیو پیشنهاد تمدید قراردادش را رد کرد!

آدرین رابیو پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه شده توسط مدیران پاری سن ژرمن را رد کرد.

آدرین رابیو پیشنهاد تمدید قراردادش را رد کرد!

آدرین رابیو قرارداد خود را با تیم متمول پاری سن ژرمن تمدید نخواهد کرد

آدرین رابیو قرارداد خود را با تیم متمول پاری سن ژرمن تمدید نخواهد کرد

آدرین رابیو پیشنهاد تمدید قرارداد را نپدیرفته است. قرارداد این هافبک ?? ساله فرانسوی تا تابستان سال آینده اعتبار دارد و پاری سن ژرمن امیدوار به حفظ وی بود. به نقل از رسانه ورزشی اکیپ، وی قبلا نیز پیشنهادات تمدید قرارداد را رد کرده بود و حالا نیز برای چندمین مرتبه به پیشنهاد تیم فرانسوی پاسخ منفی داد. بارسلونا یکی از مشتریان اصلی آدرین رابیو است و برای خرید این هافبک مستعد تلاش خواهد کرد.

حالا خطری بزرگ پاری سن ژرمن را تهدید می کند؛ زیرا رابیو می تواند فصل آینده به هر تیمی که می خواهد بپیوندد و در این صورت پی اس جی پولی در ازای انتقال وی دریافت نخواهد کرد. هنریکه مدیر ورزشی این تیم فرانسوی نیز از وضعیت به وجود آمده راضی به نظر نمی رسد و قصد دارد هر چه زودتر با راه حلی مناسب تکلیف آینده رابیو را مشخص کند.

چند ماه قبل آدرین رابیو با تیم ملی فرانسه نیز به مشکل خورده بود. در ماه می و در آستانه جام جهانی ???? روسیه، رابیو در لیست رزرو تیم ملی فرانسه حضور داشت و از اینکه در جمع بازیکنان اصلی و ?? نفره تیم ملی کشورش حضور نداشت، ناراحت بود. به همین دلیل از حضور در کمپ تمرینی فرانسه خودداری کرد.

منبع: Marca.com

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

درب های ورزشگاه امارات به دلیل مسائل امنیتی دیروز(سه شنبه) بسته شد.

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

اوایل بعد از ظهر دیروز، خدمه ورزشگاه امارات، پلیس را خبر کردند و پلیس نیز تمامی مسیر های منتهی به ورزشگاه از جمله خیابان بِن وِل را به دلیل مسائل امنیتی مسدود کرد. خبرنگار سایت میرر با مصاحبه با پلیس دریافت که دلیل این مسئله، به خاطر وجود بسته ای مشکوک بوده است.

پلیس انگلستان تایید کرد که مناطق اطراف ورزشگاه را تخلیه جزئی و محوطه را محاصره کردند. پس از مدتی به افرادی که در مناطق اطراف ورزشگاه حضور داشتند اطلاع داده شد که این مسئله حل شده است و خطری شهروندان را تهدید نمی کند. باشگاه آرسنال نیز از صحبت راجع به این موضوع امتناع ورزید.

آرسنال در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر انگلستان میزبان منچسترسیتی بود که این مسابقه در نهایت ۲-۰ به نفع منچسترسیتی به پایان رسید و توپچی های لندن فصل را با شکست شروع کردند. پس از اینکه در پایان فصل گذشته آرسن ونگر بعد از ۲۲ سال باشگاه آرسنال را ترک کرد، این اولین مرتبه ای بود که توپچی های لندن به صورت رسمی تحت هدایت سرمربی جدیدشان یعنی اونای امری به میدان می رفتند. اونای امری پس از پایان این مسابقه با مدیران باشگاه آرسنال دیدار کرد و مدیران نیز به وی اعلام کردند که انتظار معجزه در این بازی نداشتند و به نوعی از سرمربی جدید تیمشان حمایت کردند.

اونای امری پس از پایان مسابقه گفت:

نیمه اول آن گونه که می خواستیم بازی نکردیم. پس از نیمه اول در رختکن به شاگردانم گفتم که در نیمه دوم بیشتر تلاش کنند و مسئولیت پذیر باشند. می خواستیم بوسیله پاس کاری و مالکیت توپ خطوط دفاعی حریف را به هم بریزیم. فکر می کنم در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم.

منبع: Mirror.com

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح مهاجم مصری باشگاه لیورپول که در پیروزی 4-0 قرمز ها مقابل وستهم گل اول تیمش را به ثمر رساند، احتمالا به زودی باید به دلیل تخلفی که انجام داده است، به پلیس پاسخگو باشد.

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح مهاجم لیورپول، هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه بود و مدیران لیورپول با مشاهده فیلم تخلف وی، تصمیم گرفتند این فیلم را به اداره پلیس بفرستند تا پلیس در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرد.

در این کلیپ محمد صلاح همراه با اتومبیل خود در ترافیک خیابان به سر می برد و در این حین با تلفن همراه خود نیز در حال صحبت است؛ بسیاری از مردم نیز وی را شناختند و تصمیم گرفتند با عکس گرفتن و فیلم برداری، این سوژه داغ را از دست ندهند. حالا پس از پیروزی ۴-۰ لیورپول مقابل وستهم، قرمز ها تصمیم گرفتند این عکس را به اداره پلیس مرسی ساید بفرستند تا درباره وی تصمیم گیری شود.

باشگاه لیورپول نیز اعلام کرده است که در این رابطه با محمد صلاح صحبت شده است. سخنگوی لیورپول گفت:

باشگاه پس از صحبت با بازیکن، تصمیم گرفت این موضوع را به اطلاع پلیس مرسی ساید برساند. ما با بازیکن نیز صحبت کرده ایم و آماده ایم پیامد های این تخلف وی را بپذیریم. از این به بعد نه باشگاه و نه بازیکن درباره این مسئله حرفی نخواهند زد.

پلیس مرسی ساید نیز اعلام کرد که از تخلف محمد صلاح آگاه است و به نحوی مناسب با این تخلف وی برخورد خواهد کرد.

در بیانیه پلیس آمده است:

ما از ویدئویی که گفته می شود در آن یک فوتبالیست هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه است، آگاهیم. این موضوع به حوزه مربوطه ارجاع داده شد و از اینکه ما را آگاه کردید سپاسگزاریم.

منبع: Metro.co.uk


>