گوش به زنگگوش به زنگ

چلسی با 30 میلیون پوند به دنبال خرید آرون رمزی


چلسی آماده می شود تا در حركتی دیر هنگام و قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، آرون رمزی را از آرسنال به خدمت گیرد. وی قرارداد خود را با توپچی ها تمدید نكرده است و اگر در این تابستان فروخته نشود، خطر از دست دادن رایگان وی، آرسنال را تهدید خواهد كرد.

رمزی شاید به رقیب آرسنال بپیوندد

رمزی شاید به رقیب آرسنال بپیوندد

آرون رمزی هافبك باشگاه آرسنال در تابستان آینده قراردادش با توپچی های لندن به پایان می رسد و هنوز هم قرارداد خود را با تیم فعلی اش تمدید نكرده است. سرمربی جدید چلسی یعنی مائوریتزیو ساری بر این باور است كه باید خط هافبك تیمش تقویت شود و بنابراین رمزی بازیكنی است كه این مربی ایتالیایی برای تمیش در نظر دارد. آرسنال هنوز با نماینده های رمزی برای تمدید قرارداد در حال مذاكره است اما نمی خواهد این مذاكرات در فصل آینده نیز ادامه دار و موضوع تمدید حل نشده باشد؛ زیرا مدیران این تیم لندنی علاقه ندارند اتفاقی كه برای الكسیس سانچز پیش آمد، برای دیگر ستاره تیمشان رخ دهد؛ فصل گذشته مذاكرات آرسنال با نماینده های سانچز طولانی شد و مدیران توپچی های لندن مجبور شدند برای اینكه او به صورت رایگان در تابستان به تیمی نپیوندد، او را در زمستان به منچستریونایتد واگذار كنند.

 

 

چلسی به دقت وضعیت رمزی را زیر نظر دارد و قصد دارد در زمانی مناسب برای خرید او اقدام كند؛ البته مدیران این تیم باید عجله كنند زیرا زمان زیادی به اتمام نقل و انتقالات باقی نمانده است. آرسنال پیشنهادات به ارزش ۳۰ میلیون پوند را بررسی خواهد كرد چون ممكن است رمزی در آینده قراردادش را تمدید نكند. رمزی یكی از پنج كاپیتان اصلی تیم اونای امری است و این سرمربی اسپانیایی اطمینان دارد كه وی در جمع توپچی ها باقی خواهد ماند. وی دراینباره می گوید:

آرون بازیكن مهمی برای ماست و بحث تمدید قرارداد مربوط به بازیكن و مدیران باشگاه است. من می خواهم وی اینجا با ما بماند تا با تیم كار كند و عملكرده فوق العاده ای برای آرسنال داشته باشد. فكر می كنم رمزی اینجا خواهد ماند.

منبع: Metro.co.uk