گوش به زنگگوش به زنگ

گروه A : پیش بینی بازی روسیه مصر


با نزدیک شدن به بازی های دور دوم مرحله گروهی، بازار پیش بینی مسابقات داغ است. اولین مسابقه از دور دوم بازی های گروه A، بازی تیم های روسیه و مصر خواهد بود.

روز سه شنبه، اولین دیدار تیم ملی مصر مقابل تیم ملی روسیه در تاریخ فوتبال صورت خواهد گرفت

روز سه شنبه، اولین دیدار تیم ملی مصر مقابل تیم ملی روسیه در تاریخ فوتبال صورت خواهد گرفت

برنده احتمالی: مصر

نتیجه احتمالی: ۳ بر ۱

میزبانان جام جهانی به دنبال تثبیت رتبه خود در جدول گروه A هستند. آن ها با برد پر گل مقابل عربستان سعودی، به عنوان تیم اول گروه شناخته می شوند. از سوی دیگر، مصری ها امیدوارند تا با درخشش محمد صلاح ستاره لیورپولی این تیم، اولین برد یک تیم آفریقایی در جام جهانی امسال را به نام خود ثبت کنند.

روسیه

روسیه، قبل از ورود به جام جهانی، هفت بازی را بدون برد پشت سر گذاشت و با وجود وحشت بسیار از باخت های بیشتر در عرصه جام جهانی، توانست تیم عربستان سعودی را با نتیجه ۵ بر ۰ مغلوب کند.

یاران استانیسلاو چرچسف توانستند در تقابلی نه چندان برابر، عملکردی قابل قبول از خود به نمایش بگذارند، اما این بار در مقابل تیم با انگیزه مصر قرار خواهند گرفت. این دیدار، آزمایشی دقیق از توانایی های روسیه خواهد بود. میزبانان جام جهانی، برای تکرار موفقیت بازی اول خود نیاز به استفاده از دنیس چریشف، بازیکن کلیدی تیم ملی روسیه خواهند داشت. آلان دزاگوئف، طی دیدار مقابل عربستان صعودی دچار مصدومیت شدیدی شد که او را از ادامه همراهی با روسیه باز داشت. در همان دیدار، چریشف جای او را پر کرد و توانست با به ثمر رساندن دو گل روسیه را یک قدم به صعود نزدیک کند.

آخرین اخبار تیم

دنیس چریشف، به بازی خود در ترکیب اصلی تیم ادامه خواهد داد و جای دزاگوئف مصدوم را پر خواهد کرد.

به جز این مصدومیت، روسیه با هیچ چالش درونی دیگری مواجه نخواهد بود.

مصر

فراعنه، جام جهانی تاریخی خود را بدون ستاره بزرگشان آغاز کردند. محمد صلاح، به علت مصدومیت خود از ناحیه شانه دیدار مقابل اروگوئه را از دست داد. چنین چالش هایی، مصر را در اولین قدم خود، ناکام باقی گذاشت تا بازی مقابل ارگوئه با نتیجه ۱ بر صفر به پایان رسد.

هکتور کوپر آماده است تا با درخشش صلاح، سه امتیاز بازی را برای  تیم ملی مصر دریافت کند. سرعت و توانایی بالای ستاره لیورپولی مصر، نقشه کلیدی مربی این تیم خواهد بود. مصر با اجرای دوباره تاکتیک های دفاعی خود، که در بازی مقابل اروگوئه به نمایش گذاشت، می تواند خط دفاعی خود را مستحکم کند. در خط حمله نیز به جز صلاح، چشم ها بر محمود حسن دوخته شده اند. حسن می تواند با پشتیبانی لازم، صلاح را برای گلزنی آماده کند.

آخرین اخبار تیم

مصر، با بازگشت محمد صلاح، جان دوباره ای خواهد گرفت.

فراعنه بدون تارک احمد که در نقش هافبک ظاهر می شود، به میدان خواهند رفت. احمد به دلیل مصدومیت قادر به بازی در مقابل روسیه نخواهد بود.

نکات کلیدی بازی

  • طی پنج بازی گذشته، تنها یک تیم قادر به گلزنی در مقابل روسیه بوده است
  • مصر، طی پنج بازی گذشته خود، تنها یک بار گلزنی کرده است
  • برد ۵ بر ۰ روسیه مقابل عربستان، دومین بازی پر گل از سوی میزبانان جام جهانی در طول تاریخ بوده است
  • الکساندر گولووین، به صورت مستقیم بر روی سه گل از پنج گل بازی مقابل عربستان صعودی نقش داشته است
  • این اولین بار در طول تاریخ فوتبال است که مصر در مقابل روسیه قرار می گیرد

نتیجه گیری

روسیه، پس از برد پر گل در مقابل عربستان بلند پرواز خواهد بود. آن ها به دنبال تثبیت رتبه خود در گروه هستند و از سوی دیگر، فراعنه یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان را در اختیار دارند. محمد صلاح آماده شوکه کردن علاقه مندان به فوتبال در سرتاسر جهان خواهد بود.

منبع: Soccernews.com