گوش به زنگگوش به زنگ

پیشنهاد دستمزد نجومی پاری سن ژرمن برای خرید انگولو کانته!


پاری سن ژرمن هنوز به خرید انگولو کانته از چلسی اُمیدوار است و به همین خاطر قصد دارد با پیشنهاد دستمزدی نجومی هافبک تیم ملی فرانسه را وسوسه کند.

پاری سن ژرمن برای خرید کانته تمام تلاشش را می کند

پاری سن ژرمن برای خرید کانته تمام تلاشش را می کند

گفته می شود دستمزد پیشنهادی پاری سن ژرمن ۲۹۰ هزار پوند در هفته است و این موضوع شاید بتواند انگولو کانته را برای خروج از چلسی ترغیب کند. البته آبی های لندن نیز بیکار ننشسته اند و قصد دارند قرارداد وی را به مدت ۵ سال دیگر تمدید کنند و وی را تبدیل به پُر درآمد ترین بازیکن تاریخ چلسی کنند.

کانته دو فصل پیش به تیم چلسی پیوست و مدیران چلسی حالا نسبت به علاقه تیم فرانسوی به او آگاه هستند و می خواهند جواهر خود را نگه دارند. قهرمان جام جهانی روسیه یکی از بهترین هافبک های دنیا است و در مدت حضورش در لیگ برتر انگلستان این موضوع را به همگان ثابت کرده است. به همین دلیل پاری سن ژرمن قصد دارد برای خرید او ولخرجی زیادی انجام دهد.

کانته مشکلی برای تمدید قراردادش ندارد اما پاریسی ها برای اینکه نظر وی را جلب کنند قصد دارند پیشنهادی بهتر به وی ارائه دهند؛ حتی گفته می شود این تیم متمول فرانسوی تا ۳۰۰ هزار پوند در هفته نیز به وی پیشنهاد خواهد داد. در انگلستان فقط ۹ روز دیگر تا پایان پنجره نقل و انتقالات باقی مانده است و به نظر نمی رسد مسئولان چلسی به پیشنهادات رسیده برای انگولو کانته گوش فرا دهند.

اما ممکن است یک ستاره از چلسی جدا شود؛ احتمالا دروازه بان آبی ها یعنی تیبا کورتوا اگر در این تابستان به رئال مادرید نپیوندد، فصل آینده می تواند با قراردادی آزاد راهی تیم دلخواه خود شود زیرا فقط یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد. همچنین رئال مادرید علاقه مند به جذب ادن هازارد نیز است اما مسئولان چلسی از حفظ این ستاره اطمینان خاطر دارند. هازارد دو سال دیگر با آبی های لندن قرارداد دارد.

البته در صورتی که رئال مادرید موفق به جذب هازارد نشود؛ به دیگر ستارگان خط حمله خود یعنی گرت بیل و ایسکو متکی خواهد بود و این دو دقایق بیشتری را به میدان خواهند رفت.

منبع: Metro.co.uk