گوش به زنگگوش به زنگ

پاتریک کلایورت از دلیل عدم پیوستن فرزندش به منچستریونایتد پرده برداشت


جاستین کلایورت فرزند پاتریک کلایورت، در تابستان گذشته از آژاکس به آ اس رم پیوست. حالا پدرش معتقد است که جاستین با رد کردن پیشنهاد منچستریونایتد و پیوستن به آاس رم، تصمیم درستی اتخاذ کرده است.

جاستین کلایورت مانند پدرش به یک اسطوره تبدیل خواهد شد؟

جاستین کلایورت مانند پدرش به یک اسطوره تبدیل خواهد شد؟

جاستین کلایورت یکی از اهداف بلند مدت باشگاه منچستریونایتد بود. دو فصل قبل یونایتد در فینال لیگ اروپا موفق به شکست تیم آژاکس شد و پس از آن بازی، جاستین کلایورت با ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد لحظاتی را به گفتگو پرداخت. بنابراین انتظار می رفت وی به تئاتر رویا ها برود اما این گونه نشد. آ اس رم در این تابستان موفق به خرید جاستین کلایورت شد و این وینگر نوجوان نیز در پیروزی هفته گذشته آ اس رم مقابل تورینو، توانست با یک پاس گل موجبات پیروزی یک بر صفر تیمش را فراهم کند.

حالا پاتریک کلایورت پدر وی و اسطوره تیم ملی هلند و باشگاه بارسلونا، از انتخابی که فرزندش انجام داده است خرسند به نظر می رسد؛ اگرچه ممکن است فرزند وی در آینده به باشگاه بزرگی مانند بارسلونا بپیوندد. پاتریک کلایورت می گوید:

از عملکرد فرزندم در تیم جدیدش بسیار خوشحالم؛ او زیاد صحبت نمی کند اما در عوض شنونده خوبیست و انگیزه زیادی دارد. دوست داشتم یک سال دیگر نیز در آژاکس باقی بماند اما او تصمیم خودش را گرفت و فکر می کنم پیوستن به باشگاه آ اس رم انتخاب خوبی بود. بازی کردن در لیگ برتر انگلستان به نظر من برایش مشکل خواهد بود. فکر می کنم هنوز زمان آن نرسیده است که وی در تیم منچستریونایتد به میدان رود.

وی ادامه داد:

آاس رم باشگاه بزرگیست اما وی در این باشگاه ایتالیایی فشار کمتری را احساس خواهد کرد. باشگاه رم مجبور نیست حتما در تمام رقابت ها پیروز شود و همچنین فوتبال زیبایی را ارائه می کند؛ بنابراین فعلا این باشگاه بهترین مکان برای پیشرفت جاستین است. چه کسی نمی خواهد رویای بازی کردن در بارسلونا را داشته باشد؟ فوتبال ایتالیا در حال پیشرفت است و جاستین می تواند روزی با عملکرد مناسب خود در رم، به تیمی مانند بارسلونا نیز بپیوندد.

جاستین کلایورت فصل گذشته در ۵۶ بازی برای آژاکس به میدان رفت و موفق شد ۱۳ گل به ثمر برساند. ماه آینده تیم ملی هلند در دو دیدار دوستانه به مصاف پرو و فرانسه خواهد رفت و رونالد کومن سرمربی تیم ملی هلند نیز نام وی را در لیست ۳۴ نفره خود قرار داده است.

منبع: Mirror.co.uk