گوش به زنگگوش به زنگ

هوگو لوریس به دلیل رانندگی در حالت مستی توسط پلیس دستگیر شد!


هوگو لوریس دروازه بان تیم ملی فرانسه، روز جمعه در ساعت 2 صبح با مثبت در آمدن تست الکلش، توسط پلیس دستگیر شد.

هوگو لوریس دروازه بان فعلی باشگاه تاتنهام به دلیل تخلف توسط پلیس دستگیر شد

هوگو لوریس دروازه بان فعلی باشگاه تاتنهام به دلیل تخلف توسط پلیس دستگیر شد

هوگو لوریس کاپیتان و دروازه بان باشگاه تاتنهام به دلیل رانندگی هنگام مستی، توسط پلیس لندن دستگیر شد. گفته می شود روز جمعه ساعت ۲ بامداد پلیس به وضعیت وی مشکوک شد و از وی تست الکل گرفت؛ جواب تست الکل نیز مثبت بود و به همین دلیل وی متخلف شناخته شد.

سپس وی به مقر پلیس فرستاده شد اما با قرار دادن وثیقه آزاد شد؛ با اینحال او باید در تاریخ ۱۱ نوامبر در دادگاه حاضر شود و درباره این تخلف خود صحبت کند. در تاریخ ۹ سپتامیر تیم ملی فرانسه در دیداری دوستانه به مصاف هلند خواهد رفت و شاید دروازه بان تاتنهام نتواند تیمش را در این دیدار همراهی کند.

پلیس لندن در بیانیه ای درباره تخلف دروازه بان تیم ملی فرانسه می گوید:

ایست بازرسی روز جمعه ۲۴ آگوست، خودرو فردی را به دلیل مساعد نبودن شرایطش متوقف کرد. نام وی هوگو لوریس است و ۳۱ سال دارد. وی با قراردادن وثیقه آزاد شده است اما ۱۱ سپتامبر باید به دلیل تخلفش، در دادگاه حاضر شود.

هنوز مشخص نیست که آیا وی روز دوشنبه در بازی مقابل منچستریونایتد حضور خواهد داشت یا خیر. اگر وی به انتخاب مائوریسیو پوچتینو درون دروازه تاتنهام نایستد، احتمالا میشل وورم هلندی جای او را در بازی مقابل منچستریونایتد پُر خواهد کرد. میشل وورم چهار سال در تاتنهام حضور داشته است و فصل گذشته در ۱۱ مسابقه برای تیم تاتنهام به میدان رفت.

منبع: goal.com