گوش به زنگگوش به زنگ

نگرانی نیمار از افت عملکردش در دوران ریکاوری


نیمار فوروارد تیم پاری سن ژرمن، نگران عود کردن آسیب‌دیدگی استخوان متاتارس پایش در طول مدت درمان و ریکاوری است. این بازیکن 26 ساله، در ماه فوریه دچار شکستگی استخوان پنجم متاتارس پای راستش شد و حالا به باشگاهش برگشته و در حال تلاش و آماده‌سازی برای حضور در جام جهانی به همراه تیم ملی برزیل است.

نیمار بلافاصله بعد از عمل جراحی‌اش تمریناتش را برای بهبودی‌اش شروع کرده است

نیمار بلافاصله بعد از عمل جراحی‌اش تمریناتش را برای بهبودی‌اش شروع کرده است.

نیمار در گفت‌وگو با کانال زیکو گفت که بلافاصله بعد از عمل جراحی‌اش، شروع به انجام تمریناتی برای بهبودی‌اش کرده است. او گفت:

الان بهترم. اول نگران بودم که مبادا با حرکت اشتباه آسیب‌دیدگی‌ام بدتر شود.

وی ادامه داد که قرار بود او در بازی‌های رفت و برگشتی مقابل تیم مارسی در لیگ ۱ و جام حذفی فرانسه بدون استراحت، در مقابل تیم تروا بازی کند؛ اما او در بازی اول از آسیب‌دیدگی رنج می‌برد. نیمار گفت:

من فکر نمی‌کردم درست بعد از دو بازی باید در مقابل تیم تروا بازی کنم. ما در مقابل دومین تیم لیگ یک فرانسه در روز یکشنبه و بعد در جام حذفی فرانسه در روز چهارشنبه بازی کردیم. من از مربی خواستم که در مقابل تروا بازی نکنم تا برای لیگ قهرمانان اروپا و بازی در مقابل تیم رئال مادرید آماده شوم. متأسفانه در اولین بازی در مقابل تیم مارسی آسیب دیدم.

نیمار توضیح داد که تا چه اندازه از این‌که برای تیم بارسلونا بازی می‌کرده است احساس غرور می‌کند، باوجوداینکه در تابستان گذشته طی پیشنهاد ۲۲۲ میلیون یورویی به تیم پاری سن ژرمن پیوست. او در این باره گفت:

بازی کردن برای تیم بارسلونا یک رؤیا بود، زندگی در آن شهر زیبا و بازی کردن در آن تیم فوق‌العاده بود. من بسیار خوشحالم که با بازیکنانی مثل ویکتور والدس، کارلوس پویول، آندرس اینیستا و ژاوی بازی کرده‌ام. من همیشه به اطرافیانم می‌گویم که بعد از لیونل مسی، آندرس بهترین بازیکن جهان است. تیم بارسلونا با حضور مسی و بعد لوئیز سوآرز یک تیم فوق‌العاده عالی بود.

نیمار ادامه داد:

ما سه نفر خیلی به هم نزدیک بودیم. رابطه دوستی فوق‌العاده‌ای بین ما وجود داشت، ما دوستان واقعی بودیم و خیلی شاد و خوشحال بودیم.

با توجه به‌احتمال انتقال نیمار به تیم رئال مادرید در این تابستان او عکسی را با لباس جدید تیم پاری سن ژرمن منتشر در توییتر منتشر کرد که در کپشن آن نوشته بود:

به پوشیدن لباس جدید تیم افتخار می‌کنم و به خوشحال کردن شما ادامه می‌دهم.

منبع: global.espn.com