گوش به زنگگوش به زنگ

نبیل فکیر احتمالا فروخته می شود اما نه به لیورپول!


نبیل فکیر یکی از موضوعات مهم نقل و انتقالاتی بوده است؛ نقل و انتقالات انگلستان در روز پنجشنبه بسته خواهد شد و لیون حاضر است وینگر خود را در ازای مبلغی مناسب به فروش برساند اما این تیم احتمالا لیورپول نخواهد بود.

نبیل فکیر احتمالا فروخته می شود اما مقصد وی لیورپول نخواهد بود!

نبیل فکیر در راه خروج از لیون؟

اوایل تابستان جاری نبیل فکیر در آستانه پیوستن به لیورپول قرار داشت اما پس از تست های پزشکی مشخص شد که زانوی وی مشکل دارد و مسئولان لیورپول نیز از این انتقال کنار کشیدند.

پس از این موضوع، لیون بیانیه ای منتشر کرد و اعلام کرد نبیل فکیر در این تابستان فروخته نمی شود. اگرچه حالا به نقل از رسانه های فرانسوی باشگاه لیون در ازای مبلغ ۶۰ میلیون پوند در همین چند روز باقی مانده به وی اجازه خروج خواهد داد. اما مقصد وی قطعا لیورپول نخواهد بود زیرا قرمز ها دیگر علاقه ای به جذب این وینگر تیم ملی فرانسه ندارند.

لیورپول برای خرید وی در اوایل تابستان مبلغ ۵۳ میلیون پوند پیشنهاد داد و این پیشنهاد مورد قبول لیون واقع شده بود اما به دلیلی که ذکر شد این معامله انجام نشد؛ حالا هم بسیار بعید است لیورپول حاضر باشد ۶۰ میلیون پوند برای خرید وی پیشنهاد دهد؛ اگرچه یورگن کلوپ اعلام کرده بود نقل و انتقالات برای قرمز ها به پایان رسیده است اما شاید بازیکن دیگری در ساعات پایانی به ورزشگاه آنفیلد بیاید.

پس از عدم انتقال فکیر به لیورپول، این تیم انگلیسی تصمیم گرفت پولی که برای خرید فکیر کنار گذاشته بود را برای خرید آلیسون بکر هزینه کند و خیال خود را از بابت دروازه بان راحت کند. بنابراین بعید به نظر می رسد مسئولان این باشگاه سرمایه گذاری هنگفت دیگری را برای خرید بازیکنی دیگر انجام دهند.

فکیر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز در تیم ملی فرانسه حضور داشت و توانست همراه این تیم به مقام قهرمانی جهان دست یابد. به نظر نمی رسد لیورپولی ها حسرت از دست دادن وینگر لیون را داشته باشند زیرا لیورپول با خط حمله ای که در حال حاضر دراختیار دارد موفق شد با نتیجه پُر گل ۵-۰ تیم ناپولی را در یک بازی دوستانه در هم بکوبد. آلیسون در اولین بازی خود دروازه تیمش را بسته نگه داشت؛ محمد صلاح و دنیل استوریج نیز برای تیشمان گلزنی کردند و بنابراین قرمز ها مشکلی در خط حمله خود ندارند.

منبع: ۹۰min.com