گوش به زنگگوش به زنگ

میلان و چلسی به دنبال گونزالو هیگواین


بر اساس گزارشات منابع خبری، باشگاه میلان برای خرید گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی یوونتوس، آماده رقابت با باشگاه چلسی می شود.

ستاره آرژانتینی ۲ تیم بزرگ اروپا را خواهان خود می بیند

ستاره آرژانتینی ۲ تیم بزرگ اروپا را خواهان خود می بیند

پس از انتخاب مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی چلسی، حالا این مربی ایتالیایی خواهان گونزالو هیگواین شده است. این دو قبلا در تیم ناپولی با یکدیگر همکاری داشتند؛ اگرچه حالا میلان نیز برای تقویت خط حمله خود در نظر دارد این مهاجم ۳۰ ساله را به خدمت بگیرد تا بتواند در رقابت های اروپایی عملکرد مناسبی داشته باشد.

به نقل از گاتزتا دلا اسپرت ، میلان تلاش می کند این مهاجم باتجربه را به خدمت گیرد و برای این منظور پیشنهادی ۴ ساله به ارزش ۴.۵ میلیون یورو در سال برای وی ارسال کرده است؛ این مبلغ پیشنهادی ۲.۵ میلیون یورو کمتر از آن چیزی است که وی در باشگاه یوونتوس کسب می کند. روسونری می خواهد قبل از اینکه به صورت مستقیم با یوونتوس وارد مذاکره شود، ابتدا رضایت هیگواین را به دست آورد؛ البته مدیران یووه نیز حاضر نیستند ستاره تیمشان را با مبلغی کمتر از ۶۰ میلیون یورو به فروش برسانند.

وی فصل گذشته و در ۵۰ مسابقه توانست ۲۳ گل را به ثمر برساند؛ این در حالیست که دو ستاره میلان یعنی پاتریک کوترونه و جیاکومو بوناونتورا روی هم رفته فقط ۱۸ گل به ثمر رساندند و بنابراین روسونری نیاز مبرمی به یک مهاجم نوک درجه یک دارد.

با اینحال میلان در راه جذب این مهاجم آرژانتینی تنها نخواهد بود؛ مائوریتزیو ساری سرمربی جدید چلسی نیز خواهان همکاری دوباره با شاگرد اسبقش است اما هنوز این باشگاه لندنی پیشنهادی رسمی به سران باشگاه یوونتوس ارسال نکرده است. آلوارو موراتا مهاجم چلسی فصل گذشته در لیگ برتر انگلستان عملکردی دور از انتظار داشت و به همین خاطر مسئولان چلسی قصد فروش وی را دارند و برای جانشینی وی، هیگواین را در نظر گرفته اند. آبی های لندن برای به خدمت گرفتن موراتا از باشگاه رئال مادرید، ۵۸ میلیون پوند هزینه کرده اند و قصد دارند تا جایی که ممکن است پول فروش وی نزدیک به هزینه ای باشد که قبلا برای او صرف کرده اند.

منبع: ۹۰min.com