گوش به زنگگوش به زنگ

مسی خواهان گریزمان بجای دمبله


ستاره فرانسوی کاتالان ها با قیمت 135 میلیون پوند به بارسا پیوست و آینده درخشانی از این ستاره 20 ساله انتظار می رفت.

عثمان دمبله پس از پیوستن به بارسلونا در بازی مقابل ختافه مصدوم شد و به مدت چهار ماه از میادین دور مانده بود و پس از تایید تیم پزشکی دوباره به تمرینات بازگشت و در مجموع ۷ بازی در پیراهن بارسا به میدان رفت اما دوباره بخت با او یار نبود و باز هم مصدوم شد و سایه ای تاریک بر آینده درخشان او انداخت.

عثمان دمبلهعثمان دمبله در پیراهن بارسلونا

شایعات مبنی بر این است که طبق صحبت های لیونل مسی با باشگاه، قرار بر این است که برای کمک به باشگاه دمبله از بارسا برود تا آنتونیو گریزمان را به نیوکمپ بیاورند. بند آزاد سازی گریزمان ۱۰۰ میلیون یورو است و باشگاه بارسلونا حاضر به پرداخت این رقم می باشد.

به گزارش سایت "دیارا گل"، نگرانی مسی از این نقل و انتقالات مربوط به سوارز و عملکردش بود اما این بازیکن اروگوئه ای بر خلاف نمایش های ضعیف اول فصل، در ۳۰ بازی که تا کنون انجام داده ۱۹ گل به ثمر رسانده است.

آنتونیو گریژمان در حال حاضر یکی از بازیکنان برتر اروپا محسوب می شود و در صورت انتقال او به نیوکمپ به میدان رفتن دمبله در ترکیب اصلی تیم دور از انتظار است.

از طرفی چلسی به دنبال خرید دمبله از بارسا می باشد و گمانه زنی ها بر اساس جدایی احتمالی ادن هازارد پایه گذاری شده است. گویا کونته خواهان جایگزین کردن دمبله به جای هازارد بلژیکی می باشد.

به هر حال بسیار باعث تاسف است که شروع نا موفق این ستاره جوان باعث جدایی زود هنگام او از بارسلونا شود، اما در فوتبال مدرن امروز سران باشگاه ها و سرمربیان به دنبال عملکرد خوب بازیکنان در زمین هستند و به اسم آنها فکر نمی کنند.

منبع:http://www.caughtoffside.com