گوش به زنگگوش به زنگ

مدیر برنامه های کورتوا خواهان انتقال او به رئال مادرید


اگر چلسی پیشنهاد رئال مادرید را قبول نکند، این احتمال وجود دارد که تیبو کورتوا را در فصل آینده به صورت رایگان از دست بدهد زیرا قرارداد این گلر بلژیکی تنها یک سال دیگر اعتبار دارد.

مدیر برنامه های تیبا کورتوا خواهان انتقال موکلش به رئال مادرید است

مدیر برنامه های تیبا کورتوا خواهان انتقال موکلش به رئال مادرید است

تیبا کورتوا فقط یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد و قصد دارد قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم لندنی را ترک کند. مدیر برنامه های کورتوا نیز اعلام کرد موکلش قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد زیرا فرزند تیبو کورتوا در شهر مادرید حضور دارد و او قصد دارد به فرزندش نزدیک تر باشد. این دروازه بان ۲۶ ساله قبلا به مدت ۳ سال در اتلتیکومادرید حضور داشت و حالا سودای بازی در تیم رقیب را دارد.

مدیر برنامه های دروازه بان فعلی چلسی می گوید:

من همه جا خواندم که مسئولان چلسی تصمیم نهایی را بر عهده تیبا کورتوا قرار داده اند. وی نیز به مدیران چلسی اطلاع داده است که بهترین گزینه، پیوستن به رئال مادرید است. این تصمیمی بزرگ برای اوست  زیرا می خواهد به خانواده اش نزدیک باشد و پیشنهادی وجود دارد که چلسی می تواند آن را قبول کند. حرف هایی وجود دارد که رفتن او از چلسی فقط به دلیل پول است؛  این درست است که وی با انتقال به مادرید دستمزد بیشتری خواهد داشت،  اما او پیشنهاد بهتری از نظر مالی را رد کرد زیرا پیوستن به رئال فراتر از یک تصمیم اقتصادی است.

مائوریتزیو ساری سرمربی چلسی نیز روز جمع اعلام کرد که آینده تیبا کورتوا مشخص نیست؛ دروازه بان تیم ملی بلژیک به دلیل مسابقات جام جهانی در استراحت به سر می برد و هنوز به تور پیش فصل چلسی نرفته است. مدیر برنامه های کورتوا ادامه داد:

رئالی های با پیشنهادی منطقی به سراغ بازیکنی آمده اند که فقط یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد؛ بنابراین بهتر است مسئولان این تیم لندنی پیشنهاد را بپذیرند؛ در غیر اینصورت مدیران چلسی می دانند که شاید وی قراردادش را تمدید نکند و سال دیگر به صورت رایگان به تیمی دیگر بپیوندد. چلسی می تواند پولی مناسب دریافت کند و جانشینی برای کورتوا به خدمت گیرد.

منبع: Soccernews.com