گوش به زنگگوش به زنگ

محبوبیت روز افزون مائوریتزیو ساری در باشگاه چلسی


مائوریتزیو ساری سرمربی جدید چلسی بسیاری از قوانین محدود کننده آنتونیو کونته را ملغی کرده است و به همین دلیل در نزد بازیکنان و اعضای باشگاه چلسی در حال کسب محبوبیت بیشتری است.

مائوریتزیو ساری یک قانون محدود کننده آنتونیو کونته سرمربی اسبق چلسی را، ملغی کرده است

مائوریتزیو ساری یک قانون محدود کننده آنتونیو کونته سرمربی اسبق چلسی را، ملغی کرده است

آنتونیو کونته سرمربی اسبق چلسی به مدت دو فصل در این باشگاه حضور داشت و قوانین منع کننده بسیاری برای بازیکنان تیمش قرار داده بود؛ به عنوان مثال وی از بازیکنان می خواست تا هر روز صبح وقتی به کمپ تمرین تیم می آیند، گزارشی از آنچه در روز گذشته خورده اند را ارائه دهند.

اما مائوریتزیو ساری سرمربی جدید چلسی، بسیاری از آن قوانین را ملغی کرده است؛ به طور مثال وی مصرف سس کچاپ را برای بازیکنان آزاد اعلام کرده است و دیگر لازم نیست بازیکنان شب قبل از مسابقه خانگی، در هتلی در قسمت غرب لندن به اجبار اقامت کنند.

همچنین مائوریتزیو ساری زمان برگزاری تمرینات را از صبح به بعد از ظهر تغییر داده است تا بازیکنان بتوانند مدت بیشتری را همراه با خانواده خودشان بگذرانند. البته این سرمربی ایتالیایی در طول روز دو جلسه تمرینی برای بازیکنانش در نظر گرفته است و تمرینات سختی به بازیکنان تیم می دهد اما وی با تغییر برنامه تمرینی از صبح به بعد از ظهر، در نظر دارد شاگردانش را راضی نگه دارد. بنابراین سرمربی اسبق باشگاه ناپولی محبوبیتی روز افزون در بین بازیکنان دارد. تیم مائوریتزیو ساری حالا خیلی بیشتر از تیم آنتونیو کونته خوشحال و سرحال به نظر می رسد زیرا آنتونیو کونته نوعا با روش های عجیب خود باعث رنجش و عذاب اعضای تیمش می شد. در زمان آنتونیو کونته، منوی غذاهای ناهار کمپ تمرینی چلسی، محدود بود.

اما رفتار های مائوریتزیو ساری به بازیکنان انرژی مضاعفی می دهد زیرا دیگر از قوانین سخت گیرانه آنتونیو کونته خبری نخواهد بود. مسئولان تیم آبی های لندن امیدوارند روش های جدید مائوریتزیو ساری باعث شود بازیکنانی مانند ادن هازارد از رفتن به رئال مادرید یا تیم های دیگر صرف نظر کنند و در تیم باقی بمانند؛ خصوصا پس از اینکه این تیم لندنی به خوبی فصل جدید را آغاز کرده است.

منبع: Metro.co.uk