تبلیغات در تلکسیران

پس از شکست های متوالی آرسنال: مالک ایرانی اورتون درصدد جذب آرسن ونگر

مالک اورتون در پی یافتن راهی است تا برای حل مسائل مربوط به نتایج ناامید کننده آرسن ونگر در باشگاه آرسنال، با ارائه پیشنهادی به این سرمربی 68 ساله فرانسوی، او را جایگزین سم آلاردایس در گودیسون پارک کند.

پس از شکست های متوالی آرسنال: مالک ایرانی اورتون درصدد جذب آرسن ونگر

آرسن ونگر شکست متوالی دیگری را برابر برایتون متحمل شد تا هواداران باز هم شعار ونگر اوت سر دهند

آرسن ونگر شکست متوالی دیگری را برابر برایتون متحمل شد تا هواداران باز هم شعار ونگر اوت سر دهند

آرسنال طی روزهای گذشته متحمل دو شکست متوالی سنگین در برابر منچسترسیتی شد. نهایتا پس از شکست دور از انتظار دو بر یک شب گذشته توپچی ها برابر برایتون، بسیاری از طرفداران آرسنال به مانند چند سال گذشته خواستار خروج او از امارات شدند و شعار ونگر اوت(Wenger Out) سر دادند.

گزارشات حاکی از آن است که سم آلاردایس در پایان فصل اورتون را ترک خواهد کرد. آلاردایس در فصل جاری نتایج ضعیفی را با تافی ها کسب کرده و این تیم تا اینجای فصل نه تنها یکی از مدعیان حضور در جمع شش تیم برتر لیگ جزیره نیست بلکه در انتهای جدول برای سقوط نکردن به رقابت های چمپیون شیپ می جنگد.

آلاردایس با سبک فوتبالی ساده ای که دارد و نتایج ضعیفی که با تافی ها کسب کرده، موفق نشده طرفداران اورتون را تحت تاثیر قرار دهد. پیش از او نیز رونالد کومان نتایج ضعیفی با اورتون کسب کرده بود که نهایتا توسط فرهاد مشیری مالک ایرانی-انگلیسی اخراج شد تا آلاردایس سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

ونگر تمام ویژگی های مد نظر مشیری را دارد. هدف این سرمایه دار رساندن اورتون به رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست و آرسن ونگر به عنوان یک سرمربی با تجربه و کهنه کار، رزومه ای بسیار قوی در بازیکن سازی، کسب عناوین مختلف و ارائه فوتبال جذاب و تماشاگر پسند دارد.

فصل گذشته، قبل از این که ونگر قرارداد جدید دو ساله ای را با آرسنال منعقد کند، کرونکه مالک آمریکایی توپچی ها به او پیشنهاد داده بود که اگر دیگر به حضور در آرسنال راضی نیست، می تواند سرمربی گری باشگاه دیگری را بر عهده بگیرد.

به گزارش دیلی استار، مالک اورتون اکنون قصد دارد پیشنهاد کرونکه به ونگر را با یک پیشنهاد شغلی بررسی کند تا ببیند آیا برای به خدمت گرفتن سرمربی کهنه کار لیگ جزیره به طوری که احترام و شان او هم حفظ شود، راهی وجود دارد یا خیر؟

ونگر با کسب سه عنوان قهرمانی در لیگ جزیره و هفت عنوان قهرمانی در جام حذفی یکی از موفق ترین سرمربیان تاریخ فوتبال انگلستان است(بیش از هر سرمربی دیگری در تاریخ جام های حذفی که قدیمی ترین جام در دنیای فوتبال می باشد).

 

منبع: football.london

کیلیان امباپه و کریستین پولیشیچ در بین نامزد های جایزه پسر طلایی اروپا

لیست 100 نفره نامزد های جایزه پسر طلایی اروپا اعلام شده است و 60 بازیکن مستعد و جوان از این لیست، در لیگ های سطح اول اروپا بازی می کنند. از جمله بازیکنان مشهور که نامشان در این لیست قرار دارد، کیلیان امباپه و کریستین پولیشیچ هستند.

کیلیان امباپه و کریستین پولیشیچ در بین نامزد های جایزه پسر طلایی اروپا

کیلیان امباپه و کریستین پولیسیچ ستارگان آینده فوتبال اروپا؟

کیلیان امباپه و کریستین پولیسیچ ستارگان آینده فوتبال اروپا؟

به موعد مقرر اعلام برنده جایزه پسر طلایی اروپا نزدیک می شویم و به همین دلیل لیست نامزد های این عنوان به تازگی اعلام شده است. جوانان مستعد تیم های بزرگ اروپا برای کسب این عنوان باید با یکدیگر رقابت کنند؛ بازیکنانی مانند لیونل مسی، رحیم استرلینگ، پُل پوگبا، وین رونی و ایسکو قبلا توانسته اند این عنوان را کسب کنند.

 

نام کیلیان امباپه مهاجم پاری سن ژرمن و کریستین پولیشیچ مهاجم دورتموند نیز در این لیست به چشم می خورد، سال گذشته کیلیان امباپه موفق به کسب این جایزه شد و این احتمال وجود دارد که وی برای دومین مرتبه متوالی این عنوان را به دست آورد. کیلیان امباپه به این دلیل در این لیست حضور دارد که وی هنوز زیر ۲۱ سال سن دارد و در لیگ معتبر لوشامپیونه فرانسه بازی می کند. وی شانس اصلی کسب جایزه پسر طلایی اروپا است؛ با اینحال او باید با بازیکنانی مانند کریستین پولیشیچ، وینیسیوس جونیور و ماتیاس دلیخت رقابت کند؛ ماتیاس دلیخت مدافع ۱۹ساله آژاکس آینده بسیار درخسانی دارد و امیدوار است بتواند برای اولین بار به عنوان یک مدافع، جایزه پسر طلایی را برنده شود.

بازیکنانی که از لیگ برتر انگلستان در این لیست حضور دارند شامل: ترنت الکساندر آرنولد، فیل فودن، براهیم دیاز، تام دیویس، دیگو دالوت، خوان فویت، روبن ویناگره و رایان سسنیون هستند؛ سسنیون بازیکن فولام، جزو ۶۰ بازیکنی است که در لیگ های معتبر اروپایی توپ می زنند؛ فصل گذشته فولام توانست به لیگ برتر انگلستان صعود کند. این لیست ۶۰ نفره در ماه نوامبر به ۲۰ نفر کاهش می یابد و در ماه دسامبر نیز برنده توسط رای دهندگان انتخاب خواهد شد.

 

ده نفر ابتدایی لیست پسر طلایی اروپا به شرح ذیل است:

اشرف حکیمی از رئال مادرید،

کارلس آلنا از بارسلونا،

کوین آمیان از تولوز،

کریستین پولیشیچ از دورتموند،

موسا باروو از آتالانتا،

ساندر برگ از خنک،

برهیم دیاز از منچسترسیتی،

جاستین بیلو از فاینورد،

 و یوسیپ برکالو از وولفسبورگ

منبع: Mirror.com

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

گزارشات مختلف حاکی از این است که موسی دمبله مهاجم باشگاه سلتیک، به لیون فرانسه پیوسته است.

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

پس از انتقال ماریانو دیاز از لیون به رئال مادرید، سران این تیم فرانسوی به منظور یافتن جانشین وی، به دنبال موسی دمبله مهاجم سلتیک، بودند. گزارشات حاکی از آن است که وی با باشگاه لیون بر سر دستمزد به توافق رسیده است و این مهاجم ۲۲ ساله را سال آینده در لباس تیم لیون خواهیم دید.

روز جمعه موسی دمبله در صفحه شخصی توئیتر خود اعلام کرده بود که در باشگاه سلتیک خواهد ماند:

یک مرد بدون عمل به حرفش، هیچ است.

فردی دیگر در پاسخ به وی گفته بود:

یک دروغ باعث بازخواست های متعددی می شود اما حقیقت نه.

در زیر این پیغام نیز، یکی از هواداران سلتیک نوشت:

هواداران سلتیک، بیایید اینقدر وی را سرزنش نکنیم. برای او باشگاه اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل فعلا انتقال خود به تیمی دیگر را تکذیب می کند؛ برای موسی دمبله آرزوی موفقیت می کنم.

با اینحال وی در ۹۴ بازی برای باشگاه سلتیک موفق به زدن ۵۱ گل شده است و به زودی به فرانسه سفر می کند تا ادامه دوران حرفه ای خود را در تیم لیون بگذراند. قبل از نهایی شدن این انتقال مدیر لیون درباره انتقال وی گفته بود:

انتقال او کمی پیچیده بود و به نظر می رسد امروز یا فردا بتوانیم کار های انتقال موسی دمبله را نهایی کنیم.

منبع: espn.com

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بر این باور است که در زمان هایی که مهاجمان تیمش نمی توانند عملکرد مناسب و زیبایی داشته باشند، تیم وی باید به هر طریق ممکن در آن بازی ها پیروز از میدان مسابقه خارج شود. این درخواست یورگن کلوپ از تیمش است.

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

شنبه شب، تیم لیورپول به سرمربیگری یورگن کلوپ موفق شد با نتیجه خفیف ۱-۰ تیم برایتون را شکست دهد. در آن مسابقه آلیسون بکر با عملکرد خوب خود مانع از گل خوردن تیمش شد و بدین ترتیب برتری قرمز ها حفظ شد و توانستند پیروز از این میدان خارج شوند. بازیکنان لیورپول بازی زیبایی را ارائه ندادند اما تک گل محمد صلاح در نیمه اول، باعث پیروزی آن ها شد.

خلاصه بازی لیورپول- برایتون(هفته سوم لیگ جزیره)

 

قرمز ها دو هفته قبل نیز توانستند با نتیجه ۲-۰ تیم کریستال پالاس را از پیش روی بردارند و در آن مسابقه نیز بازیکنان پس از گل اول، به دفاع کردن پرداختند تا اینکه در اواخر بازی موفق شدند یک گل دیگر نیز وارد دروازه حریف لندنی خود کنند. اگرچه قرمزها در این دو مسابقه پیروز شدند اما عمل کرد آن ها در بازی هفته اول مقابل وستهم، در تضاد است؛ شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در هفته اول مقابل وستهم با نتیجه پُر گل ۴-۰ به برتری برسند.

لیورپولی ها در این سه مسابقه بدون حتی یک گل خورده پیروز شدند و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی، در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ جزیره حضور دارند. به نظر می رسد تنها تیمی که می تواند در انگلستان با منچسترسیتی رقابت کند همین لیورپول است؛ قرمز ها فصل گذشته توانستند در رقابت های لیگ قهرمانان نیز سیتیزن ها را از پیش روی بردارند و فصل گذشته از ۴ دیدار اخیر با این تیم، ۳ پیروزی کسب کرده اند.

با اینحال یورگن کلوپ بر این باور است که اگر تیمش خواهان رقابت با منچسترسیتی است، باید بتواند در مسابقات مختلف حتی با ارائه یک بازی کسل کننده و کثیف، به پیروزی برسند.

سرمربی آلمانی لیورپول در این رابطه می گوید:

اغلب وقتی بازی زیبایی را ارائه می کنیم، یا پیروز می شویم و یا به نتیجه مساوی دست پیدا می کنیم. زمانی که عمل کرد متوسطی داریم نیز شکست می خوریم. باید در بسیاری ازجهات پیشرفت کنیم اما واضح است که در روز هایی که آماده نیستیم، حریفان متفاوتی خواهیم داشت. می خواهیم همیشه بازی زیبایی را ارائه کنیم اما اگر این امر اتفاق نیفتد، باید به هر نحو ممکن در مسابقات پیروز شویم و نتیجه دلخواه را کسب کنیم. ما برای پیروزی مقابل برایتون جنگیدیم و من از این بابت خوشحالم.

لیورپول تا بدین جای فصل تنها تیمی است که در این فصل لیگ برتر هیچ گلی دریافت نکرده است. ویرجیل فن دایک و جو گومز زوج خط دفاعی فوق العاده ای را در قلب خط دفاع تشکیل داده اند و آلیسون بکر نیز با واکنش های خوب خود مانع از گل خوردن تیمش می شود. آرنولد و رابرتسون در پست دفاع کناری به خوبی در کار های دفاعی مشارکت می کنند. کلوپ می گوید:

از عملکرد بازیکنان خط دفاعی بسیار راضی هستم اما حقیقتا پیروزی ۴ بر ۰ را بیشتر می پسندم! با اینحال پیروزی با یک گل زده نیز نتیجه رضایت بخشی است.

شنبه هفته آینده لیورپول در استادیوم کینگ پاور به مصاف لسترسیتی خواهد رفت.

 

منبع:Express.co.uk

حق پخش مسابقات یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

رسانه جهانی سونی شعبه کشور هند، اعلام کرد که حق پخش دو رقابت یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا را خریداری کرده است و بنابراین مسابقات به صورت زنده پخش خواهند شد.

حق پخش مسابقات یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

حق پخش مسابقات یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

حق پخش مسابقات یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

با خرید حق پخش تورنومنت یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا، حالا سونی حق پخش هشت رقابت را در اختیار دارد؛ لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، لالیگا، سری آ، سوپر جام اروپا و جام حذفی انگلستان.

در سال های اخیر، ورزش فوتبال رشد چشمگیری در کشور هندوستان داشته است؛ فصل گذشته حدود ۵۰۰ میلیون هندی مسابقات معتبر اروپایی را تماشا و پیگیری کردند. این ورزش در کنار کبدی و کریکت، جزو ۳ ورزش پر طرفدار این کشور است. حدود ۲۵۴ میلیون نفر هندی از طریق برنامه ماهواره ای سونی، مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ را تماشا کردند. بازاریاب رسانه سونی در اینباره می گوید:

ما متقاعد شده ایم که در این کشور خانه فوتبال خواهیم بود. با خرید حق پخش یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا، یک قدم به تحقق این هدف، نزدیک تر خواهیم شد. از اینکه در هند علاقه زیادی به فوتبال وجود دارد، خوشحالیم و این موضوع به ما شور و اشتیاق می دهد.


در جام جهانی ۲۰۱۸، به دلیل پشتیبانی سونی از زبان ها و گویش های مختلف، بینندگان زیادی از غرب بنگال و کرالا جذب این رقابت شدند و از نظر بازاریابی سود زیادی نصیب سونی شعبه هند شد. سونی شعبه هند می خواهد همین استراتژی را برای یورو ۲۰۲۰ نیز اتخاذ کند اما برای لیگ ملت های اروپا، به زودی بیانیه ای را منتشر خواهد کرد تا لیست گویش هایی که قرار است پشتیبانی شود را اعلام کند.
لیگ ملت های اروپا امسال برای کشورهای اروپایی برگزار خواهد شد و قرار است جایگزین بازی های دوستانه کشور های اروپایی شود. این هفته اولین بازی این تورنومنت برگزار خواهد شد؛ در این مسابقات فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸، کرواسی، پرتغال، آلمان، انگلستان، بلژیک، اسپانیا و کشور های اروپایی دیگر حضور دارند. بازی های گروهی این رقابت در ۶ بازی و از ماه سپتامبر تا نوامبر برگزار می شود و فینال این رقابت ها در ژوئن ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. بنابراین تیم های اروپایی که در جام جهانی ۲۰۱۸ با یکدیگر رقابت کردند، برای آماده سازی هر چه بهتر خودشان برای یورو ۲۰۲۰، در رقابت های لیگ ملت های اروپا حاضر خواهند شد.
منبع: business-standard.com

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو دلیل گل خوردن لیورپول را عملکرد متزلزل خط دفاعی و به خصوص ویرجیل فن دایک می داند.

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو بر این باور است که آلیسون نباید به خاطر گلی که خورد شرمنده باشد؛ زیرا این مهاجم برزیلی بر این باور است که اشتباه اول را ویرجیل فن دایک مرتکب شده است.

در جریان بازی لیورپول - لسترسیتی و در صحنه گل، ابتدا ویرجیل فن دایک در هنگام حفظ توپ تعلل زیادی کرد و به دلیل پرس بازیکنان حریف، مجبور شد توپ را به آلیسون پاس دهد؛ آلیسون نتوانست توپ را کنترل کرده و بازیکن حریف را از پیش رو بردارد و در نهایت کیلیچی ایهیناچو توپ ربایی کرد و آن را به رشید غزال سپرد و مهاجم لستر هم توپ را وارد دروازه کرد.

آلیسون درباره اشتباه خود گفت:

نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم و اشتباه کردم. البته پاس خوبی نیز به من داده نشد. در رختکن درباره این اشتباه با ویرجیل فن دایک صحبت کردم. پاس خوبی به من نداد اما من نیز باید توپ را سریعا دور می کردم. می خواستم توپ و میدان را حفظ کنم. دیگر نمی خواهم این اشتباه را تکرار کنم و باید از اشتباهاتمان درس بگیریم.


روبرتو فیرمینو درباره این اشتباه هم تیمی های خود گفت:

پاس ویرجیل فن دایک در کل خوب نبود. آلیسون تلاش کرد این اشتباه را تصحیح کند اما او نیز حرکت اشتباهی کرد. با اینحال آلیسون در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت.

منبع: mirror.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟