گوش به زنگگوش به زنگ

مائورو ایکاردی با 99 میلیون پوند در رئال مادرید؟!


رئال مادرید قصد دارد با جذب مائورو ایکاردی جای خالی کریستیانو رونالدو را پُر کند.

کاپیتان آرژانتینی اینتر به رئال مادرید می رود؟

کاپیتان آرژانتینی اینتر به رئال مادرید می رود؟

رئال مادرید آماده است با سرمایه گذاری هنگفت جای خالی کریستیانو رونالدو را با مهاجم اینتر پُر کند. بنابراین مسئولان رئال مادرید در حال کار بر روی انتقال مائورو ایکاردی به استادیوم سانتیاگو برنابئو هستند. کهکشانی ها پس از ۹ سال درخشان با کریستیانو رونالدو، سرانجام در این تابستان اجازه جدایی فوق ستاره پرتغالی خود را صادر کردند؛ اما در حال حاضر این تیم اسپانیایی در خط حمله فاقد جانشین مناسب برای رونالدو است.

پنجره نقل و انتقالاتی در کشور انگلستان پنجشنبه شب بسته شد اما باشگاه های اسپانیایی می توانند تا آخر ماه آگوست به خرید و فروش بازیکنان ادامه دهند. به نقل از منابع اسپانیایی، مدیران رئال مادرید به کشور ایتالیا سفر کرده اند تا برای انتقال مائورو ایکاردی به تیمشان، با نمایندگان باشگاه اینتر مذاکره کنند. گفته می شود پیشنهاد تیم اسپانیایی حدود ۹۹ میلیون پوند خواهد بود.

واندا نارا مدیر برنامه و همسر مائورو ایکاردی، در نظر دارد تا شوهرش را برای پیوستن به رئال مادرید ترغیب کند و این موضوع برای باشگاه اسپانیایی یک مزیت محسوب می شود. رئالی ها نیاز مبرمی به خرید یک مهاجم تراز اول دارند و از این مسئله به خوبی آگاه هستند اما از آن طرف لوکا مودریچ نیز جدیداً خواهان جدایی از رئال شده است و این مسئله نیز باید حل شود.

کهکشانی ها به تازگی متئو کواچیچ را به صورت قرضی به چلسی فروخته اند و لوکا مودریچ نیز خواهان پیوستن به اینتر است و گفته می شود حتی با این تیم ایتالیایی بر سر دستمزد نیز به توافق رسیده است.

حضور مسئولان کهکشانی ها در ایتالیا احتمالا به دلیل موضوع انتقال مودریچ نیز است و این تیم اسپانیایی قصد دارد برای جانشینی هافبک کروات خود، میلینکوویچ ساویچ را از لاتزیو به خدمت گیرد. هافبک صربستانی لاتزیو مشتریان زیادی از سرتاسر اُروپا دارد اما به دلیل برچسب قیمتی که دارد، تیم های بزرگ انگلیس از خرید او صرف نظر کردند. با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در انگلستان، حالا رئالی ها می توانند در راه جذب میلینکوویچ ساویچ آزادی عمل بیشتری داشته باشند.

منبع: Metro.co.uk