گوش به زنگگوش به زنگ

لی شارپ مهاجم اسبق منچستریونایتد: ژوزه مورینیو تا قبل از کریسمس اخراج خواهد شد!


فشار ها روز به روز بر روی ژوزه مورینیو در حال افزایش است. به همین خاطر لی شارپ مهاجم اسبق منچستریونایتد بر این باور است که آقای خاص قبل از پایان سال 2018 از منچستریونایتد اخراج خواهد شد.

پایان دوران ژوزه مورینیو در منچستریونایتد نزدیک است؟

پایان دوران ژوزه مورینیو در منچستریونایتد نزدیک است؟

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی منچستریونایتد، در تور پیش فصل نتوانست همراه تیمش عملکرد مناسبی داشته باشد و همچنین اد وودوارد مدیر اجرایی شیاطین سرخ، نتوانست بازیکنان درخواستی ژوزه را به خدمت گیرد؛ آقای خاص از اینکه مدیران تیمش قادر نبودند یک مدافع وسط را به خدمت گیرند، عصبانی است. در بازی منچستریونایتد مقابل برایتون که یکشنبه برگزار شد، به وضوح می توان دید که تیم ژوزه مورینیو در دفاع ضعف زیادی دارد.

پس از باخت ۳-۲ منچستریونایتد مقابل برایتون، لی شارپ مهاجم اسبق شیاطین سرخ اذعان کرد که از عملکرد فعلی ژوزه مورینیو به شدت ناامید شده است و انتظار دارد تا قبل از تعطیلات کریسمس، آقای خاص از سمت خود برکنار شود:

انتظار دارم ژوزه مورینیو قبل از تعطیلات کریسمس اخراج شود.  اگر او با همین روش به کار خود ادامه دهد، هواداران تیم نیز از شرایط بوجود آمده برای تیم بزرگشان اعلام ناراضایتی خواهند کرد و خواهان تغییر سرمربی منچستریونایتد خواهند شد. فشار روز به روز از طرف هواداران و رسانه ها در حال افزایش است زیرا آقای خاص در تعطیلات پیش فصل نتایج خوبی نمی گیرد و با برخی بازیکنان رفتار مناسبی ندارد، این ها مشکلات مشابهی هستند که وی در تیم های اسبق خود نیز داشت. 

وی ادامه داد:

به نظر می رسد نظر هیچ فردی برای او مهم نیست. عملکرد خودسرانه او در عملکرد تیم نمایان شده است و به گونه ای اشتباه در حال هدایت تیم است. بازیکنان تیم در حالت عادی باید از تمرینات پیش فصل بازگردند، سپس به استراحت بپردازند و در چند بازی به میدان نروند، چند روز بعد نیز با اشتیاقی فراوان و سرحال به باشگاه باز می گردند تا فصل جدید را شروع کنند. اما بازیکنان منچستریونایتد وقتی از تعطیلات باز می گردند، با نکات منفی بسیاری مواجه می شوند و این اصلا خوب نیست زیرا در روحیه آن ها تاثیری منفی می گذارد. بنابراین بازیکنان منچستر نمی توانند فصل را به خوبی آغاز کنند زیرا به دلیل مشکلات بوجود آمده توسط ژوزه مورینیو، تمرکز لازم را ندارند. فکر می کنم آقای خاص فقط به فکر خودش است و نمی تواند بازیکنان را به خوبی رهبری کند.

مهاجم اسبق شیاطین سرخ در ادامه افزود:

این تیم بازیکنان فوق العاده ای در خط حمله دارد اما فکر نمی کنم آن ها آماده باشند و بتوانند در خطوط حمله به میدان روند [زیرا سبک بازی مورینیو دفاعی است و بازیکنان خط حمله نیز باید در کار های دفاعی مشارکت بالای داشته باشند] و همچنین بازیکنان خط حمله به اندازه کافی توپ را به حرکت در نمی آورند. بنابراین آن ها با عملکرد آهسته خودشان، به حریف این اجازه را می دهند تا به زمین خود برگردند و با سازماندهی مناسب به دفاع کردن بپردازند. ژوزه مورینیو گزینه های زیادی برای عملکردی مناسب دارد و باعث خجالت است که وی می خواهد فقط به سبک خودش تیم را در مسابقات هدایت کند. سبک بازی وی سال گذشته مقابل تیم قدرتمندی مانند منچسترسیتی جواب نداد. بنابراین وقتی سبک بازی سرمربی جواب ندهد، وی باید از اشتباهات خود درس بگیرد و برخی چیز ها را تغییر دهد. مورینیو نیاز به تغییر دارد اما به نظر می رسد و در روش و سبک بازی خود شخصیت بسیار مستبدی دارد.

منبع: Metro.co.uk