گوش به زنگگوش به زنگ

لیورپول خواهان ستاره بارسلونا


لیورپول خواهان ایوان راکیتیچ هافبک کروات باشگاه بارسلونای اسپانیاست.

قرمزهای آنفیلد خواهان جذب ایوان راکیتیچ.jpg

قرمزهای آنفیلد خواهان جذب ایوان راکیتیچ

تنها چند روز بعد از اینکه لیورپول فیلیپ کوتینیو را با قیمت ۱۴۲ میلیون پوند به بارسلونا فروخت، قرمزهای آنفیلد خواهان جذب راکیتیچ شدند.

به گزارش سایت BetStars احتمال این که ایوان راکیتیچ بارسلونا را ترک کند و به تیم لیورپول بپیوندد ۱ به ۴ است. احتمال پیوستن او به آرسنال ۱ به ۶ و شانس پیوستنش به منچستریونایتد ۱ به ۱۲ است.

راکیتیچ از سال ۲۰۱۴ در بارسلونا بوده است. او قبل از آن بازیکن سویا بود.

با این که راکیتیچ در ماه مارس امسال ۳۰ ساله خواهد شد، اما هم چنان می تواند در کنار امره جان و جردن هندرسون، قدرت خط میانی لیورپول را ارتقا دهد.

به هر حال آینده راکیتیچ در بارسلونا بستگی به نحوه استفاده از فیلیپ کوتینیو در این تیم خواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که آیا والورده از کوتینیو به عنوان یکی از سه ضلع مثلث تهاجمی بارسا استفاده خواهد کرد یا قصد دارد از او در خط هافبک استفاده کند. امکان به حقیقت پیوستن انتقال راکیتیچ قطعا بستگی به پستی دارد که کوتینیو در بارسا بازی خواهد کرد.

ایوان راکیتیچ در این فصل از رقابت های لالیگا ۱۶ بازی را در ترکیب اصلی بارسا آغاز کرده و سه پاس گل نیز به ثبت رسانده است.

البته احتمالا به دلیل این که شانس بارسلونا برای فتح لالیگای امسال بسیار بالاست و این تیم در لیگ قهرمانان اروپا نیز شانس خوبی دارد، ایوان راکیتیچ تمایلی به انتقال به تیم لیورپول یا باشگاهی دیگر در میانه فصل نخواهد داشت.

منبع: hitc.com