گوش به زنگگوش به زنگ

لوپتگی جانشین کریستیانو رونالدو را مشخص کرد!


خولن لوپتگی سرمربی جدید رئال مادرید، متقاعد شده است که گرت بیل می تواند جانشین مناسبی برای کریستیانو رونالدو باشد و خط حمله کهکشانی ها را رهبری کند.

خولن لوپتگی چگونه جای خالی کریستیانو رونالدو را پُر خواهد کرد؟

خولن لوپتگی چگونه جای خالی کریستیانو رونالدو را پُر خواهد کرد؟

پس از اینکه گرت بیل در فینال لیگ قهرمانان سال گذشته موفق شد دو گل برای کهکشانی ها به ثمر برساند، شایعاتی مبنی بر اختلاف وی با زین الدین زیدان به وجود آمدو گفته میشد که در تابستان قصد جدایی دارد. شواهد و قرائن حاکی از این بود که منچستریونایتد در نظر دارد این وینگر ۲۹ ساله را جذب کند اما زین الدین زیدان با رئال مادرید قطع همکاری کرد و جولین لوپتگی جای سرمربی فرانسوی را گرفت؛ همچنین کریستیانو رونالدو نیز در ازای مبلغ ۱۱۲ میلیون یورو به یوونتوس پیوست. اما حالا شرایط برای این وینگر ولزی متفاوت است.

خولن لوپتگی که سابقه حضور در رئال مادرید به عنوان بازیکن را در کارنامه خود دارد، قصد دارد تیمش را حول محور گرت بیل بازسازی کند. امروز صبح (چهارشنبه) رئال مادرید و منچستریونایتد در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود شیاطین سرخ به پایان رسید. در پایان این مسابقه لوپتگی در کنفرانس خبری گفت:

وقتی با رئال مادرید به عنوان سرمربی قرارداد امضا کردم؛ کریستیانو رونالدو هنوز به رئال تعلق داشت اما خیلی زود نظرش تغییر کرد و خواستار ترک باشگاه شد. به عنوان یک مربی، این چالشی هیجان انگیز است که شما تیمتان را بدون حضور رونالدو رقابتی نگه دارید. او  همواره به عنوان یکی از بازیکنان مهم تاریخ رئال مادرید شناخته خواهد شد. باشگاه به دلیل میراثی که رونالدو از خود به جای گذاشته بود، تصمیم گرفت با جدایی وی موافقت کند. بیل فصل فوق العاده ای خواهد داشت و از وی انتظارات فراوانی داریم. ما با یکدیگر کار خواهیم کرد تا او را به بیشترین آمادگی ذهنی و بدنی برسانیم.

در حال حاضر اطراف تیم مادریدی نام های مختلفی برای جانشینی فوق ستاره پرتغالی به گوش می رسد؛ نیمار، ادن هازارد و کیلیان امباپه به عنوان اهداف اصلی تیم اسپانیایی مطرح شده اند. همچنین دروازه بان تیم چلسی یعنی تیبا کورتوا نیز شاید به قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا بپیوندد. لوپتگی افزود:

از تیمی که در اختیار دارم خوشحالم.  متقاعد شده ام که برای تمامی اهداف می توانیم مبارزه کنیم و رئال مادرید چاره ای جز این ( جنگیدن برای به دست آوردن اهداف) ندارد. می خواهیم تیمی فوق العاده در زمین مسابقه باشیم. نباید درباره فرضیه ها صحبت کنیم. با تیمی که داریم می توانیم خواسته های باشگاه را برآورده کنیم.

منبع: Soccernews.com