گوش به زنگگوش به زنگ

عصبانیت مدیران منچستریونایتد از رفتار مدیر برنامه های پل پوگبا!


مینو رایولا مدیر برنامه های پل پوگبا، قصد دارد هافبک منچستریونایتد را به سمت بارسلونا بکشاند و حالا مسئولان منچستریونایتد از این رفتار وی ناراحت و عصبانی هستند.

پل پوگبا به بارسلونا منتقل می شود؟

پل پوگبا به بارسلونا منتقل می شود؟

منچستریونایتد به تازگی پیشنهادات رسیده از طرف بارسلونا را رد کرده است؛ آبی و اناری ها برای به خدمت گرفتن پل پوگبا پیشنهادی به ارزش ۴۴ میلیون پوند بعلاوه یری مینا و آندره گومز را ارسال کرده اند اما شیاطین سرخ این پیشنهاد را رد کرده اند و خواهان حفظ هافبک فرانسوی تیشمان هستند؛ مینو رایولا سران بارسلونا را برای به خدمت گرفتن پل پوگبا تشویق کرده است و حالا شیاطین سرخ از نحوه رفتار این مدیر برنامه بسیار عصبانی هستند.

مینو رایولا برای انجام چنین کاری، صحبت های لازم را با مسئولان یونایتدانجام نداده است. این در حالیست که برای دومین مرتبه است که رایولا پل پوگبا را به رقیب منچستر پیشنهاد می دهد. در نقل و انتقالات زمستانی نیز رایولا رفتار مشابهی انجام داد؛ پپ گواردیولا ادعا می کند که در ژانویه، مینو رایولا پوگبا را به تیم منچسترسیتی پیشنهاد داده بود.

منچستریونایتد دو سال پیش با پرداخت ۸۹ میلیون پوند پوگبا را از یوونتوس به خدمت گرفت و اگرچه وی فصل گذشته مشکلاتی با ژوزه مورینیو داشت، اما در تیم ژوزه نقشی کلیدی ایفا می کرد. مورینیو از عملکرد پل پوگبا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بسیار تمجید کرده است و قصد دارد وی را در پُستی مشابه که در جام جهانی بازی می کرد، به زمین مسابقه بفرستد.

همچنین مینو رایولا قصد دارد از علاقه بارسلونا به پوگبا نهایت استفاده را ببرد و تحت فشار قرار دادن مسئولان منچستریونایتد، دستمزد پوگبا را افزایش یابد.

منبع: Express.co.uk