گوش به زنگگوش به زنگ

مدیر برنامه های هیگواین پیوستن این مهاجم به چلسی را رد کرد


با قوت گرفتن احتمال پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس، هیگواین مهاجم این تیم، جایگاه خود به عنوان مهاجم را در این تیم در خطر می بیند.

هیگواین یوونتوس را ترک نخواهد کرد
هیگواین یوونتوس را ترک نخواهد کرد

بر طبق صحبت های مدیر برنامه های هیگواین، این بازیکن در تابستان امسال به چلسی نخواهد پیوست.

مهاجم یونتووس با درخششی که در سری آ با این تیم داشته در حال برقراری ارتباط با تیم چلسی بوده است و این در حالی است که قهرمان سری آ در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو می باشد.

مربی جدید چلسی، مائوریسیو ساری قبلا با هیگواین در ناپولی کار کرده، اما نیکلاس برادر هیگواین که مدیر برنامه های او می باشد، این انتقال را رد کرده است.

او به خبرگزاری sky sport  گفت:

در حال حاضر ما با هیچ باشگاهی صحبت نکردیم، ما با یوونتوس یک قرار داد سه ساله داریم، هیگواین از حضور در این شهر، در این باشگاه و کار کردن با این مربی و بقیه بازیکنان بسیار راضی و خوشحال است. تمام این صحبت هایی که در مورد صحبت کردن ما با سایر باشگاه ها مطرح می شود فقط شایعه است، ما با هیچ باشگاهی صحبت نکردیم و یک قرار داد سه ساله با یوونتوس داریم.

ساری ادامه داد:

همه می دانند که او با ساری رابطه خوبی دارد و او را به عنوان پدر فوتبال می داند.اما تا جایی که من می دانم ساری هنوز با چلسی قرار داد نبسته است.دوما گونزالو از بودن در تورین خوشحال است و هیچ مشکلی با باشگاه یوونتوس ندارد، پس من هیچ دلیلی برای ترک این تیم نمی بینم.

یوونتوس با پیشنهاد ۸۸ میلیون پوندی خود برای جذب کریستیانو رونالدو فاتح پنج دوره لیگ قهرمانان اروپا، نزدیک به این مهم شده است.

هیگواین ۳۰ ساله، دو سال در یوونتوس حضور داشته و در فصل قبل برای این تیم ۲۳ گل به ثمر رسانده است. او نتوانست برای تیم ملی آرژانتین در جام جهانی روسیه مفید باشد.

منبع: mirror.co.uk