گوش به زنگگوش به زنگ

ساندرز مهاجم اسبق لیورپول: شانس زیادی برای قهرمانی تیم کلوپ قائلم


دین ساندرز مهاجم اسبق قرمزها بر این باور است که لیورپول در فصل آینده شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلستان دارد.

ستارگان لیورپول در یک قاب

ستارگان لیورپول در یک قاب

ساندرز مهاجم اسبق قرمزها به تیمش برای فصل آینده امید زیادی دارد. باشگاه لیورپول به سرمربیگری یورگن کلوپ در این تابستان مبالغ هنگفتی را برای خرید بازیکنان جدید صرف کرده است و در این پنجره نقل و انتقالاتی در صدر پُر خرج ترین تیم های لیگ برتر انگلیس قرار دارد. قرمزها تا الان نبی کیتا را با مبلغ ۵۲ میلیون پوند از لایپزیگ، فابینیو را در ازای مبلغ ۴۳ میلیون پوند از تیم فرانسوی موناکو، ژردان شکیری را با مبلغ ۱۳.۵ میلیون پوند از تیم سقوط کرده استوک سیتی و آلیسون بکر را در ازای مبلغ هنگفت ۶۷ میلیون پوند از تیم آاس رم به خدمت گرفته است.

حالا با ستارگانی که به ورزشگاه آنفیلد آمده اند، ساندرز(مهاجم اسبق لیورپول که در ۴۲ بازی برای این تیم انگلیسی ۱۱ گل به ثمر رساند)، معتقد است بالاخره تیم اسبقش از قدرت کافی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلستان برخوردار است. ساندرز در مصاحبه ای گفت:

من به دنبال مشکل تیم در فصل قبل می گشتم و حالا متوجه شدم که لیورپول در فصلی که گذشت به اندازه کافی قوی نبود. دروازه بان ضعیف بود و نیمکت تیم بازیکنان خوبی نداشت؛ اما حالا بر روی نیمکت نیز بازیکنان ذخیره خوبی مانند شکیری حضور دارند. همچنین کلوپ مهاجمان زیادی در اختیار دارد؛ در خط حمله فیرمینو، صلاح، استوریج، مانه، شکیری، اوریگی، اینگس، سولانکه، بن وودبرن، لالانا و مارکوویچ می توانند به میدان روند. فکر می کنم حالا این تیم شانس خوبی برای قهرمانی دارد. لیورپول ۱۷۲ میلیون پوند خرج کرده است و مدیران این باشگاه قصد دارند فاصله تیمشان را با تیم های بزرگ با خرج کردن پول کمتر کنند. قطعا برخی بازیکنان نیز به فروش می رسند اما در خط هافبک نیز یورگن کلوپ می تواند فابینیو، کیتا، هندرسون، لالانا و میلنر را به زمین مسابقه بفرستد. امسال لیورپول بسیار خوب و قدرتمند است.

منبع: Squawka.com