گوش به زنگگوش به زنگ

سرمربی سابق بارسلونا در دو قدمی باشگاه چلسی


بر اساس گزارشات منابع اسپانیایی، به منظور جایگزینی آنتونیو کونته سرمربی چلسی، قرارداد دو سال و نیمه ای توسط سران تیم چلسی به لوئیز انریکه سرمربی سابق بارسلونا پیشنهاد شده است.

قرارداد دو سال و نیمه ای توسط سران تیم چلسی به لوئیز انریکه سرمربی سابق بارسلونا پیشنهاد شده است

قرارداد دو سال و نیمه ای توسط سران تیم چلسی به لوئیز انریکه سرمربی سابق بارسلونا پیشنهاد شده است

سرمربی سابق باشگاه بارسلونا از تابستان سال گذشته که نیوکمپ را ترک کرد، هنوز بدون تیم است. لوییز انریکه در طول سه سالی سکان هدایت آبی و اناری ها را بر عهده داشت، دو عنوان قهرمانی لالیگا را به دست آورد و یک بار نیز همراه با این تیم فاتح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شد.

آنتونیو کونته در تلاش است تا پس از شکست تحقیرآمیز ۴-۱ برابر واتفورد در شب دوشنبه، جایگاه خود را در این تیم حفظ کند. این در حالی است که لوییز انریکه کاندیدای بالقوه جایگزینی او در استمفورد بریج است.

بنا بر گزارش روزنامه اسپرت اسپانیا، این سرمربی ۴۷ ساله در حال مذاکره با قهرمان فصل قبل لیگ جزیره است و هر زمان که آنتونیو کونته از سمت خود در تیم چلسی برکنار شود، قراردادی دو و نیم ساله با او به امضا خواهد رسید.

اگر رومن آبراموویچ سریعا این کار را انجام دهد، لوییز انریکه می تواند بلافاصله با باشگاه سابق خود رو به رو شود، زیرا تیم چلسی کمتر از دو هفته دیگر باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسایی ها برود.

لیونل مسی و یارانش که از نزدیک ترین رقیبشان در لالیگا یعنی اتلتیکو مادرید ۹ امتیاز پیش هستند و با اقتدار بر صدر جدول تکیه زده اند، باید در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونز لیگ، در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف آبی های لندن بروند. این دیدار در تاریخ یکم اسفند برگزار خواهد شد.

از طرفی مائوریتزیو ساری سرمربی ناپولی نیز که بند آزادسازی ۷.۱ میلیون دلاری اش باعث شده گزینه جذابی برای تیم آبراموویچ باشد، به تیم چلسی لینک شده است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا رومن آبراموویچ به آنتونیو کونته فرصت خواهد داد تا باز هم جایگاهش را در باشگاه تثبیت کند یا تصمیم دیگری در انتظار این سرمربی ایتالیایی است.

منبع: mirror.co.uk