گوش به زنگگوش به زنگ

رونالدو می گوید دلیل اعتراض بازیکنان یوونتوس را درک نمی کند


پس از پیروزی 4 بر 3 رئال مادرید در مقابل یوونتوس طی دو بازی رفت و برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رونالدو درباره اعتراضات بیهوده بازیکنان یوونتوس از داوری صحبت کرد.

خوشحالی بی حد و حصر رونالدو پس از ضربه پنالتی در مقایل یوونتوس

خوشحالی بی حد و حصر رونالدو پس از ضربه پنالتی در مقایل یوونتوس

کریستیانو رونالدو اصرار دارد که مایکل اولیور داور بازی برگشت رئال مادرید و یوونتوس، تصمیم درستی در رابطه با اعلام پنالتی در وقت های تلف شده بازی گرفته است. اعلام این پنالتی در نهایت باعث شد رئال مادرید به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا بپیوندد.

یوونتوس در نیمه اول با دو گلی که ماریو مانژوکیچ به ثمر رساند دو بر صفر از رئال پیش افتاد و در نیمه دوم نیز گل بلیز ماتوئیدی باعث شد بانوی پیر با نتیجه قاطع سه بر صفر از حریف نامدار خود پیش بیفتد. در دقیقه سوم از وقت های تلف شده، لوکاس واسکز با حرکت به داخل محوطه جریمه، توسط مهدی بن عطیه با خطا متوقف شد و داور مسابقه نقطه پنالتی را به نفع رئال مادرید نشان داد.

پس از اعلام پنالتی، اعتراض بازیکنان یوونتوس بالا گرفت که در نهایت منجر به اخراج جانلوئیجی بوفون دروازه بان اسطوره ای این تیم شد. در نهایت، رونالدو نیز با خونسردی تمام، یک ضربه محکم را روانه دروازه ویشک شزنی کرد تا رئال مادرید در مجموع با برتری ۴ بر ۳، به دور بعد راه پیدا کند.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای که با خبرگزاری مارکا انجام داد در این رابطه گفت:

”من متوجه نمی شوم که آن ها به چه دلیل اعتراض می کنند. لوکاس از پشت مورد ضربه قرار گرفت و اگر بن عطیه خطا نمی کرد قطعا توپ در دروازه قرار می گرفت. تنش بسیار بالا گرفت ولی من خود را آرام کردم و می دانستم که این ضربه تعیین کننده همه چیز خواهد بود.“

رونالدو می دانست که او و تیم اش در این دیدار تا آخرین ثانیه ها باید در مقابل یوونتوس مبارزه کنند.

با وجود باخت ۳ بر ۱ بازی برگشت، مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید خوشحالی خود را از قرار گرفتن در چهار تیم نهایی مسابقات ابراز کرد. او در ادامه صحبت های خود گفت:

ما خیلی سختی کشیدیم، اما این موضوع به ما کمک می کند تا یاد بگیریم. مادرید می توانست گل های بیشتری را به ثمر برساند، اما یووه و بوفون در این دیدار خیلی خوب عمل کردند.“

آندره آگنلی رئیس باشگاه یوونتوس  پس از حذف تیمش از دور مسابقات، درخواست بررسی دوباره تصمیم داوری را داد. این درخواست توسط تکنولوژی وار (VAR) بررسی خواهد شد.

آگنلی در این رابطه گفت:

”ما درخواست بررسی وار را ارسال کردیم و خواهیم دید نتیجه اعتراض چه چیزی خواهد بود. در شرایطی که ما حق ادامه بازی در وقت های اضافه را داشتیم، دیدار را به حریف واگذار کردیم. بوفون از بازی اخراج شد! داور نمی دانست که چطور شرایط را کنترل کند.

منبع: football۳۶۵.com