گوش به زنگگوش به زنگ

گروه E : روبرتو کارلوس: نیمار در بازیهای بعدی بهتر خواهد شد


روبرتو کارلوس معتقد است که نیمار در مرحله حذفی جام جهانی بهترین عمکرد خود را خواهد داشت.

به عقیده روبرتو کارلوس نیمار در مراحل بعدی این رقابتها بهتر خواهد شد و نمایش زیبا تری ارائه خواهد کرد

به عقیده روبرتو کارلوس نیمار در مراحل بعدی این رقابتها بهتر خواهد شد و نمایش زیبا تری ارائه خواهد کرد

 

نیمار ۲۶ ساله که تا اینجای مسابقات عملکرد نسبتا ضعیفی داشته است، بار مسولیت زیادی را برای هدایت برزیل بر دوش می کشد.

در طول اولین بازی مرحله گروهی تیم ملی برزیل، انگار او در زمین حضور نداشت، و برزیل تنها موفق شد یک امتیاز از حریف اروپایی خود بگیرد، اما در بازی دوم خود مقابل کاستاریکا بهتر ظاهر شدند و با نتیجه دو بر صفر این تیم راشکست دادند و سه امتیاز بازی را کسب کردند.

با این وجود، مهاجم پاری سن ژرمن از طرف رسانه های برزیلی و مردم این کشور در همین مراحل ابتدایی مسابقات مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت.

نیمار پس از رهایی از بند مصدومیتی که در بازی لیگ برتر فرانسه مقابل مارسی در ۲۵ فوریه برایش بوجود آمده بود به این مسابقات رسید، او هنوز به بهترین فرم خود نرسیده است.

خبرگزاری Mirror نوشت:

قهرمان جام جهانی ۲۰۰۲ شروع خیلی سختی داشت، برای نیمار و تیم برزیل شرایط خیلی سخت بود. معمولا اولین بازیها خیلی حساس و پرتنش دنبال می شود. نیمار خیلی خوب در مقابل کاستاریکا بازی کرد و موفق به گل زنی هم شد. او هنوز به سرعت بالای خود نرسیده است، کاملا مشخص است که او در حال مدارا کردن با مصدومیتی است که یک ماه قبل برای پایش بوجود آمده بود، می باشد. اما او به این بازیها رسیده است، بدنسازی هایش را انجام می دهد. ما خواهیم دید که او در مرحله حذفی این رقابت ها بهتر خواهد شد.

پیروزی مقابل کاستاریکا باعث شد که برزیل در گروه E چهار امتیازی و صدر نشین شود در حالی که فقط یک بازی تا پایان مرحله گروهی این مسابقات باقی مانده است.

یاران تیته باید در بازی آخر خود مقابل صربستانی بازی کنند که فقط یک امتیاز کمتر از برزیل دارد و سویس هم باید با کاستاریکا بازی کند.

برزیلی که پنج دوره قهرمانی این رقابتها را در کارنامه خود دارد، به دنبال قهرمانی ششم خود پس از ۱۶ سال ناکامی می باشد. روبرتوکارلوس آخرین برزیلی که طعم قهرمانی در جام جهانی را چشیده است معتقد است که کیفیت فردی هریک از بازیکنان تاثیر فراوانی بر قهرمانی برزیل در روسیه دارد.

روبرتو کارلوس افزود:

من همچنان خوش بین هستم به این رقابتها، کیفیت فردی بازیکنان به همراه سازماندهی تیمی می تواند ما را در روسیه موفق کند. اما انتظارات ما خیلی بیشتر از چیزی بود که در بازی اول از برزیل دیدیم، و ما میدانیم که باید کار را به خوبی در بازی رو چهارشنبه مقابل صربستان تمام کنیم.

منبع: squawka.com