گوش به زنگگوش به زنگ

کاوانی جانشین رونالدو؟!


بر اساس گزارشات، باشگاه رئال مادرید در این تابستان به دنبال خرید ادینسون کاوانی از پاری سن ژرمن است.

کاوانی هدف جدید باشگاه رئال مادرید

کاوانی هدف جدید باشگاه رئال مادرید

رئال مادرید اُمیدوار است پس از فروش کریستیانو رونالدو به یوونتوس، بتواند با خرید ستاره های بزرگ خط حمله خود را تقویت کند. فوق ستاره پرتغالی در آخرین فصل حضورش در استادیوم سانتیاگو برنابئو، موفق به زدن ۴۴ گل شد.

در هفته های گذشته نام ستارگان بزرگی مانند ادن هازارد، نیمار و کیلیان امباپه اطراف باشگاه رئال مادرید شنیده شده است اما به نظر می رسد دیگر هم تیمی امباپه و نیمار یعنی ادینسون کاوانی، هدف اصلی کهکشانی هاست. این مهاجم اروگوئه ای فصل گذشته و در قالب رقابت های لیگ ۱ فرانسه موفق به زدن ۲۸ گل در ۳۲ بازی شده است. همچنین وی در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز سه مرتبه برای تیم ملی خود گلزنی کرد و تیمش را به مرحله حذفی این رقابت ها رساند.

کاوانی احتمالا نسبت به دیگر گزینه های رئال مادرید، خرید واقع بینانه تری به نظر می رسد زیرا به خدمت گرفتن ستارگان بزرگ دیگر، برای کهکشانی ها هزینه گزافی به دنبال خواهد داشت. رئیس رئال مادرید فلورنتینو پرز، در مراسم معارفه آندری لونین دروازه بان جدید رئال مادرید، خاطر نشان کرد کرد که این باشگاه به تقویت تیمش ادامه خواهد داد:

به زودی ساختار تیممان را برای حال و آینده بنا خواهیم کرد. می خواهیم جوانانی را به خدمت بگیریم که آینده تیم را شکل دهند؛ بازیکنانی که در اینجا به بالاترین پتانسیل خود برسند. پس از جام هایی که فصل گذشته به دست آوردیم، به مسیر فهمیدن این ورزش وفادار خواهیم ماند. این راه ما را به موفقیت های زیادی رسانده است. باشگاه ما بر اساس اسطوره هایی ساخته شده است که هیچ فردی نظیر آن را ندیده است و باید به همه چیز این تیم اشتیاق داشته باشیم. اینجا تمامی جام ها براساس تلاش زیاد، فروتنی و تعهد به دست می آید و همه ما به عنوان یک تیم با چالش هایمان رویرو می شویم.

منبع: Express.co.uk