گوش به زنگگوش به زنگ

رئال مادرید ادعای پیشنهاد 310 میلیون یورویی برای نیمار را رد کرد!


یک تلویزیون اسپانیایی مدعی شده که مادریدی ها به نیمار پیشنهادی نجومی داده اند، اما باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای چنین پیشنهادی را اکیدا رد کرده است.

رد ادعای پیشنهاد ??? میلیون یورویی به نیمار

رد ادعای پیشنهاد ??? میلیون یورویی به نیمار

رئال مادرید گزارش یک تلویزیون اسپانیایی را که مدعی شده بود این باشگاه پیشنهادی ۳۱۰ میلیون یورویی برای قرارداد با نیمار، بازیکن پاری سن ژرمن داده، تکذیب کرد.

از زمان ترک بارسلونا و قرارداد با پی اس جی در تابستان گذشته، بارها صحبت از پیوستن نیمار به رئال مادرید به میان آمده است، اما وقتی تلویزیون TVE روز دوشنبه گزارش داد که کهکشانی ها پیشنهادی نجومی به قهرمان لیگ فرانسه ارسال کرده اند، مادریدی ها آن را رد کردند.

در بیانیه رئال مادرید آمده است:

با توجه به اطلاعاتی که امشب تلویزیون TVE پخش کرده و مدعی شده است که رئال مادرید به پاری سن ژرمن و بازیکن آن، نیمار، پیشنهادی داده است، باشگاه فوتبال رئال مادرید مایل است عنوان کند که این اطلاعات مطلقا نادرست هستند. رئال مادرید هیچ گونه پیشنهادی به پی اس جی یا این بازیکن نداده است. مسئولان باشگاه رئال مادرید شگفت زده اند که چگونه آن شبکه تلویزیونی عمومی اسپانیایی حاضر شده اطلاعاتی سراسر نادرست را پخش کند آن هم بدون اینکه یک نفر از دست اندرکاران آن شبکه، در ابتدا با کسی از افراد ذی صلاح باشگاه برای تأیید اطلاعات مورد ادعا تماس بگیرد، که اگر چنین می شد این ادعای کذایی رد می شد.

این بیانیه ساعاتی پس از آن منتشر شد که نیمار با گلزنی خود کمک کرد تا برزیل ۰-۲ مکزیک را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کند.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید بیش از یک دهه است که در پی جذب نیمار است، و گزارش های جدید دیگری هم مدعی شده اند که یک پیشنهاد ۳۵۰ میلیون یورویی نیز برای آوردن نیمار به برنابئو در کار است.

در همین حال، پاری سن ژرمن تحت فشار یوفا است تا با بالا بردن قیمت بازیکنان فروشی خود، از قوانین فیرپلی مالی تبعیت کند.

از زمان شروع فصل نقل و انتقالات، صحبت ها درباره پیوستن نیمار به رئال مادرید آن قدر بالا گرفته و علنی شده است که حتی بعضی از بازیکنان این باشگاه نیز در این باره اظهار نظر کرده اند. در یک مورد کاپیتان دوم رئال، مارسلو ماه گذشته گفت:

درهای رئال مادرید همیشه به روی نیمار باز است. مادرید همیشه باید به دنبال بهترین بازیکنان باشد. نیمار یک روزی برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

در گزارش بحث برانگیز تلویزیون TVE همچنین ادعا شده که پیشنهاد رئال مادرید به نیمار یک قرارداد هفت ساله به ارزش ۴۵ میلیون یورو به ازای هر سال بوده است.

منبع: global.espn.com