گوش به زنگگوش به زنگ

گروه D : دیگو مارادونا پس از پیروزی آرژانتین برابر نیجریه تحت درمان قرار گرفت!


واکنش های شدید دیگو مارادونا و احساسات او طی بازی تیم ملی آرژانتین مقابل نیجریه، توجه بسیاری از تماشاچیان این دیدار را به خود جلب کرد.

شور و هیجان دیگو مارادونا در بازی تیم ملی آرژانتین

شور و هیجان دیگو مارادونا در بازی تیم ملی آرژانتین

دیگو مارادونا، ستاره اسبق تیم ملی آرژانتین، پس از برد تیم کشورش مقابل نیجریه در سن پترزبورگ تحت درمان قرار گرفت.

مارادونا در سال ۱۹۸۶ با تیم ملی آرژانتین، قهرمانی جام جهانی را بدست آورد. حضور دیشب او در ورزشگاه، توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده بود. او با هر موقعیت تیم ملی آرژانتین احساسات خود را مقابل دوربین های ورزشگاه نشان می داد و شاید شدیدترین آن، لحظه گل روخو به تیم ملی نیجریه بود که منجر به صعود آرژانتین به دور یک شانزدهم نهایی شد. او در لحظه گل، حرکات دستی را به دوربین نشان داد، اما تنها چند لحظه بعد بود که برای حرکت، نیاز به کمک دیگران داشت.

روزنامه آرژانتینی کلارین، تصاویری از دیگو مارادونا را به نمایش گذاشت که در آن ها، کارکنان پزشکی ورزشگاه، مشغول رسیدگی به وضع او بودند. روزنامه آرژانتینی دیگری با نام لا ناسیون نیز، تصویری را منتشر کرد که در آن مارادونا، دقایقی پس از بازی، با پای خود از ورزشگاه خارج شد.

این ستاره آرژانتینی، اعلام کرد که به بیمارستان منتقل نشده است، اما درد گردن خود را در بین دو نیمه بازی مقابل نیجریه تایید می کند. او گفت:

می خواهم به همه بگویم که من خوب هستم و چه الان و چه قبل تر، بستری نشده بودم. در بین دو نیمه بازی مقابل نیجریه، گردن درد شدیدی سراغم آمد. دکتر به وضعیت ام رسیدگی کرد و پیشنهاد ترک ورزشگاه را به من داد. اما نمی خواستم آن جا را ترک کنم چون آرژانتین همه چیز خود را به خطر انداخته بود. چطور می توانستم ورزشگاه را ترک کنم؟ برای همه بوسه می فرستم، ممنون از پشتیبانی و هواداری شما!

منبع: theguardian.com