گوش به زنگگوش به زنگ

خبر خوب برای هواداران چلسی: خیرونا دو مصدوم روی دست بارسایی ها گذاشت


چهارشنبه 23 اسفند 1396، تیم بارسلونا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه نیوکمپ میزبان تیم چلسی خواهد بود.

حضور جرارد پیکه در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرما

حضور جرارد پیکه در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در برابر تیم چلسی در هاله ای از ابهام قرار گرفت

چلسی - بارسلونا

دو تیم در حالی بازی رفت را هفته گذشته در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار کردند که به رغم بازی حساب شده شاگردان کونته، نهایتا این آبی اناری ها بودند که با خوش اقبالی موفق به کسب تساوی و متوقف کردن آبی های لندن شدند.

پس از اینکه ویلیان برزیلی با شوت های سهمگین خود در نیمه اول دو بار تیر دروازه ترشتگن را با بدشانسی محض به لرزه در آورد، در نیمه دوم توانست سومین شوت از راه دور خود را به تور بنشاند. اما این پایان کار نبود و لئو مسی از اشتباه محرز خط دفاعی تیم چلسی، نهایت استفاده را برد و روی پاس استادانه اینیستا، توانست یک تساوی ارزشمند برای بارسلونا رقم بزند.

دو مصدوم روی دست ارنستو والورده

شنبه پنجم اسفند، بارسلونا در یک بازی خانگی موفق شد به راحتی تیم خیرونا را شکست دهد. بارسایی ها پس از گل زود هنگامی که دریافت کردند موفق شدند شش گل به ثمر برسانند، اما نیمه دوم این دیدار برای آن ها خوش یمن نبود و ارنستو والورده دو بازیکنش را به دلیل مصدومیت از دست داد: جرارد پیکه و نلسون سمدو.

پیکه در دقیقه ۶۴ بازی، جای خود را به توماس فرمایلن داد. جرارد پیکه اسپانیایی مدتی بود که با مشکلات ناشی از مصدومیت های کهنه دست و پنجه نرم می کرد و خروجش در برابر خیرونا نشان داد که او نیاز دارد دوران نقاهت خود را به طور کامل بگذراند.

اتفاق ناگوار بعدی برای هواداران بارسا مصدومیت سمدو در اواخر بازی بود. سمدو در دقیقه ۸۴ دیدار برابر خیرونا مصدوم شد و باعث شد بارسا اواخر بازی را ده نفره ادامه دهد زیرا والورده قبل از این اتفاق سه تعویض خود را انجام داده بود. نوع خروج سمدو از زمین به نوعی بود که به نظر می رسید مصدومیت او جدی باشد.

حال باید تا ۲۳ اسفند صبر کرد و دید که آیا جرارد پیکه و نلسون سمدو تا آن زمان آماده نبرد با تیم چلسی خواهند شد یا خیر؟!

 

منبع: uefa.com