گوش به زنگگوش به زنگ

خوش آمد گویی بارسایی ها به آنتوان گریژمان بعد از توافق 100 میلیون یورویی


بعد از گزارش روزنامه کاتالانی بازیکنان باشگاه بارسلونا آماده خوش آمد گویی به آنتوان گریژمان هستند و گفته می شود درهای رختکن این باشگاه به روی این ستاره فرانسوی باز شده است.

با توجه به محرومیت باشگاه اتلتیکو مادرید قیمت گریژمان به ۲۰۰ میلیون یورو هم رسیده بود اما پس از رفع محرومیت، این بازیکن به قیمت ۱۰۰ میلیون یورو قابل خرید است و بارسا و والورده تمایل بسیاری برای خرید این بازیکن نشان داده اند و قریب الوقوع است که گریژمان ۲۶ ساله را در تابستان ۲۰۱۸ در نیوکمپ ببینیم. ارنستو والورده گفته است که :

"من یکی از تحسین کننده گان این بازیکن هستم و دوست دارم که او را در تیم خود داشته باشم."

آنتونیو گریژمان

آنتوان گریژمان

علاوه بر این ها لیونل مسی، آندرس اینیستا، جرارد پیکه و همچنین دوست صمیمی او در تیم ملی فرانسه و مدافع حال حاضر بارسلونا ساموئل اومتیتی آماده خوش آمد گویی به او هستند.

در اوایل پیوستن فیلیپ کوتینیو به بارسا قرار بر این شد که او شماره ۷ را بر تن کند اما پس از مدت کوتاهی او تصمیم گرفت شماره ۱۴ را انتخاب کند و همچنین جدایی آردا توران بصورت قرضی باعث شد که دیگر شماره هفتی در بارسلونا باقی نماند و شایعات را برای پیوستن آنتونیو گریژمان به بارسا بسیار افزایش داد.

سوالات دیگری هم در ذهن طرفداران است آنتوان در کدام پست به کار گرفته خواهد شد؟ و با حضور عثمان دمبله، لوئیس سوارز، لیونل مسی و فیلیپ کوتینیو ترکیب بارسلونا به چه صورت خواهد بود؟

در این بین گمانه زنی هایی هم مبنی بر فروش عثمان دمبله وجود دارد و گویا چلسی هم تمایل خود را برای جذب این بازیکن جوان ۲۰ ساله نشان داده است که اگر این امر صورت بگیرد گریژمان جایگزین فوق العاده ای برای این بازیکن است.