گوش به زنگگوش به زنگ

خداحافظی احساسی فرانک ریبری با آرتورو ویدال


آرتورو ویدال 31 ساله به بارسلونا پیوسته است و حالا فرانک ریبری هم تیمی اسبق او در بایرن مونیخ، با نامه ای احساسی از این هافبک شیلیایی خداحافظی کرده است.

خداحافظی احساسی فرانک ریبری با آرتورو ویدال

فرانک ریبری از هم تیمی سابقش خداحافظی کرد

آرتورو ویدال سال ۲۰۱۵ به بایرن مونیخ پیوست و از آن زمان وی با فرانک ریبری هم تیمی بوده است. این دو با همکاری دیگر باواریایی ها موفق شدند سه فصل قهرمان بوندسلیگای آلمان شوند. دیشب(جمعه) خبر انتقال آرتورو ویدال به بارسلونا رسما از طرف دو باشگاه اعلام شد و فصل آینده هافبک اهل شیلی در ترکیب بارسا به میدان خواهد رفت. ویدال در ساعات آینده تستهای پزشکی بارسلونا را پشت سر خواهد گذشات و رسما قراردادش را با آبی اناری ها به امضا خواهد رساند. وی جایگزین پائولینیو ای خواهد شد که به تازگی به تیم گوانگژو چین پیوسته است.

فرانک ریبری مهاجم کهنه کار فرانسوی احتمالا دلتنگ آرتورو ویدال خواهد شد؛ این دو دوستانی صمیمی در بایرن مونیخ بودند. فرانک ریبری در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت:

برادر، نمی دانی چقدر دلتنگت خواهم شد. برای من تو بهترین و فردی با ارزش هستی. افتخار می کنم که در کنار تو بازی کردم و برای آینده ات بهترین ها را آرزومندم. تو مانند جنگجویی بودی که در فوتبال کمیاب بود.

منبع: Soccernews.com