گوش به زنگگوش به زنگ

آیا ادن هازارد به رئال مادرید می رود؟


ادن هازارد ستاره چلسی یک بار دیگر اعلام کرد که علاقه دارد در آینده ای نزدیک به رئال مادرید بپیوندد. مذاکرات تمدید قرارداد این ستاره بلژیکی هنوز به نتیجه مثبتی نرسیده است و به همین دلیل احتمال حضور او در استادیوم سانتیاگو برنابئو قوت گرفته است.

احتمال حضور ادن هازارد در رئال مادرید قوت گرفت

شایعات حضور هازارد در رئال مادرید قوت گرفت

به گزارش تلکسیران، ادن هازارد چند روز قبل در مصاحبه با رادیو RMC اعلام کرد با اینکه زین الدین زیدان از رئال مادرید رفته است، باز هم آرزو دارد تا در رئال مادرید به میدان رود و نظرش تغییری نکرده است. وی دراینباره می گوید:

همیشه به رئال مادرید به عنوان یک باشگاه بزرگ نگاه می کنم و از این تیم خوشم می آید؛ حتی اگر زین الدین زیدان در این تیم حضور داشته باشد یا نه. با پایان امسال، فقط ۱ سال دیگر با چلسی قرار داد خواهم داشت و درباره آینده ام تصمیم خواهم گرفت.

هفته گذشته مائوریتزیو ساری سرمربی چلسی اعلام کرد که پیشنهاد تمدید قرارداد به ادن هازارد داده شده است و اما هنوز وی برای تمدید قرار داد تصمیمی نگرفته است؛ همچنین به نظر می رسد تا اوایل تابستان سال آینده هازارد تصمیم خود را مبنی بر تمدید یا عدم تمدید خواهد گرفت. در تابستان گذشته هازارد گفت که علاقه دارد در لیگ اسپانیا به میدان رود اما به هر حال مسئولان چلسی وی را متقاعد به ماندن کردند. وی بارها گفته است که علاقه دارد با هدایت زین الدین زیدان به میدان رود.

با اینحال تضاد آشکاری بین حرف های این ستاره بلژیکی وجود دارد؛ وی در یک سال اخیر همیشه از علاقه اش نسبت به رئال مادرید صحبت کرده است و در عین حال در مصاحبه ای می گوید امیدوار است دوران فوتبالی اش را در باشگاه چلسی به اتمام برساند.

این ستاره ۲۷ ساله در فصل جاری هفت گل برای آبی های لندن به ثمر رسانده است و یکی از مهره های کلیدی سرمربی چلسی است؛ در حال حاضر در جدول رده بندی انگلستان شاگردان مائوریتزیو ساری پس از منچسترسیتی و لیورپول در رتبه سوم قرار دارند و به نظر می رسد فصل را در جمع چهار تیم برتر لیگ تمام کنند و به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: Bleacherreport.com